Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

dun geceki duyumu yapistiriyorum aynen.

antuda an itibariyle (tr saati ile 4 sulari) 23.30 civari acilan Ronaldinho topigine 40 sayfanin uzerinde cevap atilmis.
40 milyon barcaya 7.5 milyon yillik ronaldinho'ya onerilmis deniyor.
sahsen saracoglunda formayla gorsem bile olayi algilamamin zaman alacagini dusunuyorum.
ronaldinho ya adam RONALDINHO sdfhsdhdhdhsdfh
Sosyal ağlarda paylaş

Quaresma'yı almamız lazım.Adriano'da gelebilir biraz problemliymiş bu ara ruhsal açıdan ama gelir yani..Brezilyadan çok daha fazla ilgi görür Türkiye'de o eski zamanlarına dönebilir.

Ronaldinho'yu alamayız.
Chelsea falan var,Milan falan..

Yani Quaresma ve Adriano haberlerinin çoguna inanırım çıkarsa.Çünkü hakkaten almamız gereken 2 oyuncu bunlar.
Api gitti zaten 1 slot boşta Quaresma'yı alalım.
Maldonado'yu gönder onun kontenjanlada Adrianoyu alalım.

Evet Kezman gitmesin.Adriano ve Kezman çift forvet oynayalım bu sene artık.
Kezman'a hala inancım var.
Sosyal ağlarda paylaş

kezman gg hocam kapasitesini belli etti artik onun uzerine cikabilecegini zannetmiyorum.
ben biraz farkli dusunuyorum ronaldinho olayinda.
barca takimi milyon dolarlari reddederek forma reklami almayan bir klup.e boyle bir klubunde ronaldinhoyu kac paraya sattiginin bir onemi yoktur bence.onemli olan bu etkili silahi dusmanlarinin eline vermemektir.bence barca bunun icin cabaliyor.
adini kendi kendimizie sesli telaffuz ettigimde inanasim gelmiyor ama, never say never :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho zaten bir süredir problemli. Hem formsuz hem sakatlanıp durdu falan, üstüne sorunluydu Barcelona'dan ayrılması bayağı yüksek ihtimal.

Ama FB'ye kalmaz o, havada kaparlar. Milan artık Ronaldinho'yla ilgilenmediğini belirtmişti gerçi, ama çok adam vardır alacak FB'ye kadar.

Quaresma hala Portekiz'den kurtulamadı, o yüzden gelebilir FB'ye, teklife bakar. Ama ÇOK yüksek bir fiyat ödemesi gerekir FB'nin.

Adriano 1 sene alkolik takıldı, tüm forsu söndü, üstüne ülkesine gitti falan tedavi olmaya. Bayağı problemli yani. Gelirse eski Adriano olur mu bilmem ama gelme ihtimali var. Inter zaten gözden çıkardı onu muhtemelen. Anelka gibi 1-2 sene kendini toparlayıp sonra (izin verilmezse de olay çıkartarak) gider gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ivan klasniç ile yıllık 2 milyon euro'ya anlaşmış diye duyumlar alıyorum. ayrıca Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok ile anlaşılmak üzereymiş.

sol bek için de barça'da guardiola'nın düşünmediği sylvinho'yu gündemine aldığı bombası yazıyor fanatikte bugün. bu sonuncusu biraz bomba gibi geldi tabi. klasniç gelse ya. hadi be başkan ilk defa iyi bişey yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:
kezman gg hocam kapasitesini belli etti artik onun uzerine cikabilecegini zannetmiyorum.
ben biraz farkli dusunuyorum ronaldinho olayinda.
barca takimi milyon dolarlari reddederek forma reklami almayan bir klup.e boyle bir klubunde ronaldinhoyu kac paraya sattiginin bir onemi yoktur bence.onemli olan bu etkili silahi dusmanlarinin eline vermemektir.bence barca bunun icin cabaliyor.
adini kendi kendimizie sesli telaffuz ettigimde inanasim gelmiyor ama, never say never :)

abi Kezman'nın kapasitesini ben sana göstereyim mi ?

http://www.mackolik.com/Player/Detail/default.asp?Id=6495&yil=2002/2003

2002/2003 : 34 Gol
2003/2004 : 32 Gol

2 senede 66 gol atmış adam.

Bu adama kapasitesiz denilmez.Kezman kalite bir forvet ama yalnız oynayamıyor.Yanına kalite bir forvet şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh, Fenerli olarak Ronaldinhoyu fener formasi altinda gorurusem soktan olurum herhalde... ama hayaldir, birakmazlar, EN KOTU lyon'a falan gider yine Turkiyeye gelmez kanimca, gelirse de burada yan gelip yatar acikcasi... bi de yilda 7.5 milyon ne demek yahu... en yuksek kazanan oyuncumuz yilda 2-3 milyon mu ne aliyor.

Kafayi yer takim.

Renato Augusto falan olsa keske, veya daha az pahaliya mal olacak daha genc Brezilyali birileri falan.
Sosyal ağlarda paylaş

E her maç bol gollü geçiyo diye kezman kötü forvet mi demek oluyo yani =) anlamadım ki..
66 Gol atmış 2 senede.Yani bişeyler var bu adamda ki o sistemde PSV'de iyi bir grafik çizmiş.Şimdi Hollanda'da 2 senede 66 gol atan bir forvet gösterilicemisin bana.
Gösterirsen haklısın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

§ 16 Apr 2008, 15:30
kertenkel said:
şimdiden söylüyorum quote yaparsınız hatta imzanıza yazarsınız, o kadar da eminim:

samuel eto'o = 50 milyon euro, senelik 8 milyon euro

barcelona >>> fenerbahçe sk

(yönetimdeki en önemli isimlerden birinden 1. ağızdan)

eto'o fenerbahçe'nin bu teklifini reddetmiş
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/8942882.asp?gid=229&sz=36271

eto'o hürriyet

İspanyol basınında çıkan habere göre; sarı lacivertliler ünlü golcüye yıllık 5.5 milyon paundluk bir sözleşme önermesine rağmen, Eto'o İngiltere veya İtalya'da oynamak istediğini belirterek Fenerbahçe'ye gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Barcelona ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Eto'o için, Fenerbahçe'nin yeni bir teklif sunmaya hazırlandığı da belirtildi.

Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:
§ 16 Apr 2008, 15:30
kertenkel said:
şimdiden söylüyorum quote yaparsınız hatta imzanıza yazarsınız, o kadar da eminim:

samuel eto'o = 50 milyon euro, senelik 8 milyon euro

barcelona >>> fenerbahçe sk

(yönetimdeki en önemli isimlerden birinden 1. ağızdan)

eto'o fenerbahçe'nin bu teklifini reddetmiş
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/8942882.asp?gid=229&sz=36271

eto'o hürriyet

İspanyol basınında çıkan habere göre; sarı lacivertliler ünlü golcüye yıllık 5.5 milyon paundluk bir sözleşme önermesine rağmen, Eto'o İngiltere veya İtalya'da oynamak istediğini belirterek Fenerbahçe'ye gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Barcelona ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Eto'o için, Fenerbahçe'nin yeni bir teklif sunmaya hazırlandığı da belirtildi.

ne bekliyordunki adam önerilen parayı sponsorlardan cıkarıyor büyük liglerde oynuyarak...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...