Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Farinal said:

Masticore said:

link versene bende cekeyim :)

lotro-europe'dan

cekemiyorum oyunu codemaster account'umu giriyorum Bana lifetime offer öneriyor Download yok

Codemastersa girme hiç direk Lotro-Europe'da. Dur.
http://community.lotro-europe.com/full_client.php

Bende şifremi geri aldım unutmuştum ama username'ide unutmuşum mail attım onunda cevabını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Amacınız sadece level maxlayıp direk server ortamına dahil olmaksa level 30 a kadar normal questlerle geldikten sonra "skirmish" ile direk experience grind edebilirsiniz.

Bu oyunda en rahat questlerle level atlayabilirsiniz. Questler çok iyi experience veriyor. Sadece NPC keserek çok fazla ilerleyemezsiniz, bayarsınız.Ne questi olursa olsun questleri yapın zaten onlarda paso kestiriyor. :)

Bu arada DEED lere takılmayın onlar quest degil. Sadece size extra bonus / title verecek şeyler. İhtiyacınıza yönelik trait veren deedleri tamamlayın. Hepsini tamamlamaya kalkarsanız bayarsınız. Bu site hangi virtue/traitleri kasmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben internetten indiricem elimde hiç bi kutu mutu yok normal ile birlikte mines of moria ıda çekmek istiyorum ama sadece siege of mirkwoodda digital download gösteriyor ne yapmam lazım shadow of angmarı alıp mirkwooduda alırsam moria yı almama gerek var mı? ve bi yerden account buldum diyelim angmar için netten çekebilirim değilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

@Asgard;

Oyunu EUrope versionunu indirdiğine emin ol yeter.
"Full game client" indireceksen ( ki öyle olmalı ), onun içinde Moria ve Mirkwood zaten eklenmiş olarak geliyor ama acocuntun da aktif değillerse bunlarla ilgili kullanacağın özellikler kapalı oluyor veya uyarı "xxxx paketini almanız gerekiyor" şeklinde veriyor. Extradan indirmen gerekmiyor.

Daha önceden oyunu indirmiş isen o zaman yine gerekli patchleri son patch e kadar çekmen gerekiyor.

@Saeros

Oyundan ne beklediğini anlamış değilim. Anmasyonlar gayet yeterli, animasyona bakıpta oyundan sıkılan birine de pek rastlamadım,oyun sıkar oynanabilirlik kötüdür, content zayıftır, çok kıt özelliklere sahiptir ama lotro da hersey fazlasıyla mevcut, sen nasıl UO oynadın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...