Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Şuan benim aradığım şeyleri veriyor oyun. Hiç bir oyunda göremediğim kaliteli kitle, housing, outfit & müzik sistemi gibi sosyal hedehödöler, instancelar çok zevkli ve the watcher gibi bosslar var..., grafikler, quest hikayeleri vs. çok güzel ama pvp çok zayıf. genede kalabalık bi grup ork uruk ve yanında troll player varsa çok zevkli oluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

uzunca bir aradan sonra tekrar actım acc u (bu sefer end game gormeye azimliyim :) hala guzel bi oyun kitaba bu kadar baglı kalmasalar cok daha guzel olabilirdi.

yeni baslayan arkadaslar snowbourn daki Turklere ulasabilmek icin
/joinchannel symbelmyne
eskiden beri snowbourn dakilerin bulustugu channel...
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyundaki atmosfer hiçbir oyunda yok. Gece çöktümü göl başında balık tutmak fln ama gel gör ki hem oyuncu yok hemde pvp si kötü ayrıca pve'de de cok kötü itemların dizaynı. Kılıç bildiğin kılıc işte :P (100 kere yazdık burda)

adamlar sıkısmıslar lotr dünyasına fantazi diye bisey kalmamıs.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp bence çok kötü değil . en azından iyilerle kötülerin savaşı bariz olarak görülüyor. yani bi örümceği yada bir wargı ( kurt ) kesebiliyorsunuz.Bu wow da yada başka bir oyunda yok. daoc a benziyor evet. ama ben sevdim ve snowburndeyim. akşamları orc tayfasıyla insan tayfası 30 a 50 çarpışıyor,(haftasonları daha fazla ). keep ler alınıyor questler yapılıyor vs.Aynı zamanda questler gerçek bir senaryoya bağlı olduğu için film izler gibi yapıyorsunuz questleri. bu da bana yetiyor. Sayı az deniyor da , neresi az ki ? hiçbir questim için fellowship e eleman bulmakta zorlanmadım. ne zaman istesem monster play e girip kurdum la insan avlayabildim. Nolacak ki daha ? 1000 kişiye karşı mı savaşmam gerekiyo illa ?
Sosyal ağlarda paylaş

kaisersoze said:

pvp bence çok kötü değil . en azından iyilerle kötülerin savaşı bariz olarak görülüyor. yani bi örümceği yada bir wargı ( kurt ) kesebiliyorsunuz.Bu wow da yada başka bir oyunda yok. daoc a benziyor evet. ama ben sevdim ve snowburndeyim. akşamları orc tayfasıyla insan tayfası 30 a 50 çarpışıyor,(haftasonları daha fazla ). keep ler alınıyor questler yapılıyor vs.Aynı zamanda questler gerçek bir senaryoya bağlı olduğu için film izler gibi yapıyorsunuz questleri. bu da bana yetiyor. Sayı az deniyor da , neresi az ki ? hiçbir questim için fellowship e eleman bulmakta zorlanmadım. ne zaman istesem monster play e girip kurdum la insan avlayabildim. Nolacak ki daha ? 1000 kişiye karşı mı savaşmam gerekiyo illa ?

laurelin'deyim ben ve oyuncu sayısı az, moria'da 21st hall'da 10 kişi oluyor 5'i de afk, snowbourne'u bilemem ne durumda, oyuna orda başladım ama ta level 40'larda laurelin'e geçtim, burda durum böyle isterseniz prime time'da SS koyarım...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

keep olayını bilmiyordum birde bu orc olmak dışında başka secenek koysalar süper olucak goblin vs.

Peki peki yeni class varmı oyunda ?

işte dediğim gibi goblin olarak değilde , warg yani kurt , yada weaver yani örümcek olarak zıpır zıpır zıplayabiliyosunuz monsterplay de.Tabi herbirinin kendine göre özel yetenekleri var ve oldukça zevkli. Tavsiye ederim güzel oyun ve snowbourne iyi durumda..
Sosyal ağlarda paylaş

selam arkadaslar yazıları okudum da iyi kotu oyun hala devam edıyo wow dan sıkılan bırı olarak degısıklık arıyorum atmosfer bıraz hıkaye efsane hıkayesınden sonra tekrar baslamaya karar verdım, ancak bır sorunum var oyunu 1 yıl once alıp account actırıp burglar kasmıstım sonra oyunu bıraktım ve o account a dahır hıc bırsey hatırlamıyorum elımde oyun var orjınal key var fakat sıfır bılgı sadece gızlı soru aklımda onada date of bırht u hatırlayamadıgım ıcın ne yaptıgımı gecemıyorum bu sorunu sızce nasıl cozebılırım sımdıden tessekurler.....
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun bir sure sonra geri döndüm kaldıgım yerden devam etmek için, evet oyunda çok guzel degisiklikler olmus daha MORİA yaya girmek nasip olmadı, şimdi Eregion da dolanıyorum ama FS questlerini yapamıyorum cunku adam yok ortalıkta millet MORİA yı aşmış mirkwood da takılıyor. Öyle tek tabanca dolanıyoz BOOK'ta yarım kaldı instance yapacak adam yok ne guzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...