Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

peki quest packleri satın aldık, moria'yı satın aldık, moria'dan sonraki quest packleride satın aldık... Lvl'ımız max'a dayandı peki sonra ? para ödemeden istediğimiz kadar oynuyabilirmiyiz

Birde bizim önceden satın aldıgımız lotr accountlarımızın hiçbir getirisi yok değilmi artık. (avantaj vs..)
Sosyal ağlarda paylaş

eger aylik oduyorsan vip, en azindan bir kere para vermissen premium oluyorsun.

http://forums.lotro.com/showthread.php?335135-Answers-to-Your-Questions

free to play degil de "extended free trial" olmus iste. 1-20 arasi free oluyor ama sonrasinda questleri satin almak sart. grind ile lvl kasilmaz. content'i, exp pack'i felan acmak yaklasik 14k turbine points. 140$ felan yapiyor ama ara sira indirimle felan 100 dolar civarina alinabilir.

kisacasi bir kere odeyip herseyi acip devam edebiliyorsun premium olarak. o karsilastirma sayfasindan bakinca vip ve premium farki goruluyor aylik para verip vermeme farki orada. biraz guild wars'a benzetmisler ama burada aylik para vermek cok buyuk avantaj sagliyor.

bir de ingame bazi questler, deedler felan ile tp kazanabiliyorsun deniliyor. tp ile zaten herseyi store'dan alabiliyorsun. yanliz tam olarak bilmiyorum yani bir quest pack icin 6 ay araliksiz 1-20 arasi ugrasmakda gerekebilir. eger oyleyse hic ugrasilmaz onla ugrasana kadar 10$ verirsin acarsin zaten.

neyse 10 gb indirmeye basladim. bi 20'ye kadar kasayim sonra karar veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

"Purchasers of the Mines of Moria™ expansion get access to the Mines of Moria region and content, premium classes (Rune-Keeper and Warden), legendary items feature, Tier 6 crafting feature, 2 extra character slots and a level cap of 60. Purchasers of the Siege of Mirkwood™ expansion get access to the Siege of Mirkwood region and content, a level cap of 65 and the Siege of Mirkwood skirmishes"

yani exp pack'i aldiginda o exp ile gelen herseyi aciyorsun ve sahibi oluyorsun. zaten oyunu adam gibi oynamak istiyorsan mecburen satin alacaksin. eger aylik oduyorsan (vip) quest packleri alman gerekmiyor. oyunu adam gibi oynamak icin para vermen sart.

@masticore evet para odemeden oynuyorsun ama premium olarak. vip ile premium arasinda azda olsa fark var. onceden sadece lotr aldiysan hic avantaji yok. gene quest packleri felan alman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Turbine ABD'de geçmiş ama Codemaster "Europe" da henüz F2P' e geçememiş. Bu haftasonu geçecekler gibi. Bu yüzden bu haftayı da "welcome back weekend" olarak açmışlar.

Patch gelecek arkadaşlar. Baktınız Client Patch yapıyor. O zaman F2P'e geçmiş olduğunu anlarsınız :)

Client toplamda 9GB civarı idi. ( Expansionlar dahil )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yok giriyorum da APB'in son günlerinde yanlarında olayım istedim. Kapatmadan Michael'i Maxladım Bloodrose bitti artık huzur içinde uninstall edebilirim. :P

Ortalık Hunter kaynıyor doğru, zaten beleşçi class. Her yere port oluyor biz koşuyoruz deli oluyorum ehhe
Sosyal ağlarda paylaş

Euro F2P'ye geçti mi?

Sitesinde herhangi bir bilgi yok.14 gün free trial diyor halen. Client'ı şimdi indirsek f2p'ye geçince tekrardan yeni bir client'mı koyarlar acabaaa..

edit: daha release olmamış. Birkaç hafta sonraya ertelemişler.

http://community.codemasters.com/forum/lotro-free-play-discussion-1330/425915-updated-24-09-10-lord-rings-online-european-free-play-launch-delayed.html
Sosyal ağlarda paylaş

Yok daha geçmedi. CM hala sistemini oturtamamış.

Ben hali hazırda oynuyorum zaten, bir ton insanda oynuyor. Sırf F2P a geçince baştan oyunu kurdurtmazlar. Zaten yeni bir patch çıkacak ( Mirkwood'un güneyi ekleniyor ) onunla beraber gelecek muhtemelen. Yaklaşık 1gb felan bir patch indiririz herhalde diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...