Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Rohan ve F2P olayıyla akar yanlız popülasyon diye düşünüyorum. Ve skirmishlerde çok güzel eğer Mirkwood'dan önce bıraktıysan bilmiyorsundur inanılmaz zevkli instancelar. Housing, müzik ve outfit sistemi bile yeter lan aslında bu oyunu oynamaya arada girip atmosferi tadıp 1-2 takılıp çıkmak için bile olsa oynanır yani şuan kendi kendimi bu yazı ile gaza getirdim çok fena vede :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burglar bildiğiniz Roque, ortamda cok yok az olmasından dolayı rahat yer bulurlar. Rune-keeper ister healer ister dps oldugundan onlarda rahat yer bulurlar. Biri range class biri melee..

Şimdi arkadaşlar, bir olay var ben anlatmayı unuttum. Lowlevel Fellowship ( grup ) isteyen questlerde instance a tek girdiginizde üzerinize sistem otomatik bir buff ( +hp , dmg vs. ) veriyor. Bu sayede Grup questlerini de tek basınıza yapma imkanınız var. Adam bulamayacağım diye tedirgin olmayın.

Oyunu Lotro-Europe'den indiriyorsunuz. BETA için farklı bir client indiriyorsunuzdur. Normal serverlarda BETA oynayamazsınız. F2P BETA' nın serverları farklı.

Snowbourn - /tell Tysre yapın kin ( guild ) e alayım sizi en azından birbirinizi rahat bulursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...