Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

jonq said:

Ekimde "Free to Play" olacak zaten. Ayrıca çok lag sorunu yaşarsın. Amerika'dan en az 500 ping alacaksın eziyet olacak sana.
Valla bilmiyorum free to play olduktan sonra denicem..Hem popülasyona hemde pinge bakıcam eğer sorun yaşamazsam alıcam..Denemede hiç lag sorunu yaşamadım..Görücez bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bence oyun çok limitli sadece ilk oyunu oynayabiliyoruz, oyuna devam edebilmek için diğer paketleri satın almak gerek,aslında şu üyelik karşılaştırma tablosuna bakınca free play için bir sürü limit var , doğru düzgün oynayabilmek için aylık para vermek şart gibi gözüküyor.

Şimdi biraz daha inceledim ilk 20 level bedava , ayrıca ilk 20 leveldaki her questide yapamıyorsun bazı questleri yapabilmen için para istiyor , quest packleri satın almak gerek,level 20-50 arası her zone'u satın almak gerekiyor ilerleyebilmek için,ayrıca PvP yapamıyorsunuz,bu dediklerim f2play başlayanlar için bunların hiç biri ile uğraşmamak için aylık para ödemek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Zone satın alma gibi birşey yok. ilk Level 20 questleri yapabiliyorsunuz ondan sonra questpack leri almanız lazım. Yok ben questle uğraşmam grind yaparım derseniz "Moria" ya kadar bütün bölgelere gidebiliyorsunuz. Levelinize uygun NPCleri keser durursunuz. Moria ya girmek için "Moria Expansion" u satın almak şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...