Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

oyun bedava oluyor

Coming this autumn, we are proud to announce a major update that will make The Lord of the Rings Online™ (LOTRO) Free-to-Play for everyone. LOTRO will be introducing a new pricing model which allows new players to download the game and play for free. Everyone will be able to purchase expansions, quest packs, items, and account services a la carte from the new LOTRO Store, or join our VIP program to get unlimited access to all of the game’s content for one low price.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle yazıyor! WB Turbine'i satın aldı ve Lotro daki ilk hamlesini yapıyor. Hayırlısı bakalım. Ama gerçek şu ki bu sistem tutarsa F2P MMOlar içindeki en iyi oyun olacaktır. Öte yandan bu oyunda openworld PVP yok, PVP olmadıgı için beklenen ilgiyi ( Wow, AOC kadar ) göremedi, onu nasıl halledecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Off account türleri arasındaki farklara bak ya,

Vip Chart

And for a monthly fee, LOTRO's VIP program offers the best value and the most options for players who like the convenience of having unlimited access to all of LOTRO's game content and features. If you are already a subscriber, just maintain your active subscription to be automatically upgraded to VIP!

Kısaca benim anladığım şu. Oyun şu anki gibi aylık üyelikle devam edecek. Aylık ödeme yapan herşeyi kullanabilecek, yok ben free takılcam diyen olursa dunyaya girip dolasması serbest Moria Kapısına kadar hemen hemen her questi felanda yapacaklar ve o duzeydeki itemleri kullanabilecekler ama Moria dan sonra birçok şeyi satın almaları lazım. Yani oyunun su an ki tenha bölgeleri ( lvl 1-50 ) dolup taşacak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Off account türleri arasındaki farklara bak ya,

Vip Chart

And for a monthly fee, LOTRO's VIP program offers the best value and the most options for players who like the convenience of having unlimited access to all of LOTRO's game content and features. If you are already a subscriber, just maintain your active subscription to be automatically upgraded to VIP!

Kısaca benim anladığım şu. Oyun şu anki gibi aylık üyelikle devam edecek. Aylık ödeme yapan herşeyi kullanabilecek, yok ben free takılcam diyen olursa dunyaya girip dolasması serbest Moria Kapısına kadar hemen hemen her questi felanda yapacaklar ve o duzeydeki itemleri kullanabilecekler ama Moria dan sonra birçok şeyi satın almaları lazım. Yani oyunun su an ki tenha bölgeleri ( lvl 1-50 ) dolup taşacak. :)

gayet güzel abi sistem.

Peki reset geliyormu serverlara ?
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Dedirttir, dedirtmez mi? Ama coluk cocuk dolacak. Normalde oyuna para veremeyen, satın alamayan kitle. KO vs. gibi oyunlar yerine "yüzüklerin efendisi" oynayamak daha çekici gelecek :)

tamam dedirtse bile sonuçta benim oynadığım ya da oynamamın bi anlamı olduğu bölgelere gelemediklerine göre oralarda bir oyuncu artışı olmayacak

kaldı ki free de yapsalar, saatlerce oturup plan taktik yapılan strateji oluşturulan birçok instance için parayı verip orada saatlerini öldüren insanlar bile gereken özeni ve dikkati göstermedikleri için o saatler boşa giderken bir de bu kadar zora gelemeyip "salla yaw baydım tohumuna para mı veriyom" şeklinde düşünme ihtimali hayli yüksek bir gurubun oralardaki halini düşünemiyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Aktif oyuncuları ( + lifetime subc lar ) bu sistemden olabildiğince minimum sekilde etkilecekler. Sistem simdilik cok kotu gorunmuyor. Yeni oyuncular gelince "parası olan düdüğü çalar" gibi olucak. Bree-Eredluin-Shire yani başlangıç bölgeleri free zaten , onun dışında Eriador un bile yarısından fazlası paralı anladıgım kadarıyla.DDO sisteminde questleri bitirdikce diger questlocklarıda açıyormuşsun öyle bir yazı okudum bir forumda. Burdada öyle olursa zaten millet sadece quest yaparak bütün bölgelere geçebilecekler ( taki Moria nın kapısına kadar )

Ha gider gezersin ama quest alamazsın. Bu da insanları grind yapmaya yöneltcek. Lvllerini grin yaparak kasacaklar sonra para illaki verip Moriayaya akacaklar :)

Reset gelmez sisteme, gelemez. Gelirse ellerindeki oyuncuyu kaybederler. Ben oturupta baştan set tamamlamak için uğraşamam ayrıca aynı questlerde bayar. Zaten tonla quest var. :P
Sosyal ağlarda paylaş

en güzel ortam pvp olmayan oyunlarda.. city of heroes ve lotr.. bebe tafyası yok , yaşnı başını almış ama "aga ben adamın gözüne gözüne vurmadan oyun oynamam" diyen tayfa yok , pvpde denge getiricem diye pve dengelerini unutun developerlar yok.

free olduğunda illa ki bi level 50 yaparım bu oyunda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...