Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Snowbourn'e gelin. Snowbourn daki Türklere ulaşabilmek icin
/joinchannel symbelmyne ( bu ismi kim koydu bende bilmiyorum ) yazıp girin. /1 blabla yazıpta konuşabilirsiniz o kanalda. Her turlu soru/sorunlarınız da yardımcı olacaklardır. Ayrıca PM yada buradan bana nicklerinizi söylerseniz oyundan da ben size ulaşırım.
Sosyal ağlarda paylaş

oynanış olarak minstreli beğendim baya buff veriyo gruba sanırım rune keeperdan çok minstreller tercih ediliyodur:)bide böle çalgılarla felan tam bi bard havası yakaladım umarım ilerde pişman olmam:)

aha yeni fark ettim o buffların hepsi kendineymiş 1-2 tane gruba buff var sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

oynanış olarak minstreli beğendim baya buff veriyo gruba sanırım rune keeperdan çok minstreller tercih ediliyodur:)bide böle çalgılarla felan tam bi bard havası yakaladım umarım ilerde pişman olmam:)

aha yeni fark ettim o buffların hepsi kendineymiş 1-2 tane gruba buff var sadece :)

Minstrel solo zormuş diye okumuşdum bu topicde yanına ekürü lazım lvllanmak için. Ama değişmiş olabilir bilmiyorum. Benimde tek geçeceğim char beta invite gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten çok güzel pve. keyif alıyorsunuz yani o höyüklerde ki harbi zevkli mesela harbi o atmosfere sokuyor sizi hobbitlerin hissettiği o korkuyu hissediyorsunuz o havayı çok iyi veriyor zaten kitapları okuyup bölüm bölüm oynuyordum bi ara level atladıkça yeni bölümle aynı yere geçiyorduk (epic ana hikaye o şekilde ilerliyor zaten paralel) harika oluyordu tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...