Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şamanlarda neler nerflensin, nasıl olsun?

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

evet neler nerflensin

mesela bence Purge her kullanımda sadece bir buff ı kaldırsın olaiblir ya da yine 2 buff kaldırsın ama 45 manadan daha fazla en az 70 mana olsun

sizce neler olmalı?[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

heal büyülerinin gücü azaltılmalı
shockların damage'i azaltılmalı ve cooldown'u uzatılmalı
wolf formun koşma hızı azaltılmalı
totemler kaldırılmalı
mail armor kaldırılmalı

bunun yerine
bloodlust gelmeli
lighting büyüsü güçlendirilmeli
root eklenmeli
blink benzeri büyü eklenmeli
ayrıca wolf form invisible olabilmeli.

şahane olur valla :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

shamanin yaptigi laglar kaldirilsin lutfen :P
You think that is lag? Nope, everytime a Shaman casts Earthbind, it slows down the entire world.[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

şöle hayvani bişey geldi aklıma,
örneğin earth totem koydu, işte x i koydu, sonra y yi koymak isteyince bi öncekini kaldırmalısınız diye bi şey sölesin, çeşit çeşit koyamasınlar sürekli, ya bilemiyorum tam cd durumalrını falan ama ben bi totemi öldürünce o tekrar koyabildikten sonra bıunun bi sonu yok yani[signature][hline]Boo, are you happy now?
Sosyal ağlarda paylaş

bence shaman'ın sorunu bir hybrid olarak hepsinden azar azar yapması gereken şeylerin hepsini gerektiğinden iyi yapması.
blizzard'ın totemleri silmesi gibi köklü değişiklikler yapmasını bekleyemeyiz. ama şunu yapabilir. mesela enchantmentı shaman ın warrior yüzü olarak düşünürsek mail armor bir talent haline getirilebilir.
çok söylencek bir şey yok.. shaman ın talent tree sini değiştirip bağzı şeyleri aşağı çekmeleri lazım.
hem melee de bi vuriim adam gebersin hem uzaktayken shock yapıyım adım atamaz hale gelsin... hem heal yapıyım canımı dolduriim... olmaz bu kadar =) NERF NERF NERF

horde olmama rağmen ben shamanlardan rahatsız oluyorum. alliance ları cidden düşünemiyorum. bam güm shocklar kafaya geçirilen baltalar... zor iş valla kolay gelsin.[signature][hline]Gruthar the Chief Peon
Sosyal ağlarda paylaş

Bence herkese shaman açma zorunlulugu getirsinler :=)

Melee dalmadan adam kesemiyeciğini anlasın millet.

Yada Nuke atmadan adam kesemiyeceğini anlasın.

Utanmadan mage nuke ile karşılaştırırken shaman nukelerini shamanın 6 saniye boyunca melee yapmazsa rakibe damage vermeden durdugunu herkesin görmesi sağlansın :=)

Hatta PvE de yandan değişmiş priest gibi dolaşmaması için healleri azaltılsın . Böylece Yandan değişmiş warrior yada yandan değişmiş mage olmadığı için hiçbir raide giremesin.

Shamanları direk silelim herkes mutlu olsun :=)

Çok şükür blizzardın yapıcağı değişikliklerle classın en azından pvede adama dönmesini bekleyelim :=P

En sonda Shamanın 2 ay önceki shaman olmadığını hala anlayamanlara Blizzden intellect büyüsü isteyelim real lifeda etkilesin :=)

Priestlerin Dispeline ağzını açıp laf etmeyenlerin shamanın puyrge laf etmesi ve paladinin cleanse laf etmemesini bu buffla engelleyelim.

Purge ile CLeanse değişmicek shaman arayalım.

[Bu mesaj Szasstam tarafından 11 Ağustos 2005 05:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...