Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şamanlarda neler nerflensin, nasıl olsun?

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

mirage o dediğini yapmak için paris'te yaşayan, cs'te awp ile 2-3 yıl oynamış biri olmam gerekli. ben mmorog oynadığımı düşünüyorum, street fighter'daki qcf+qcf+punch gibi şeyler yapmamı beklemiyorsun herhalde?

ekleme: o zaman ben de "şamanı tanımak lvl 60 şaman sahibi olmak yetmiyor, gelip alliance oynamak gerekli" diye yazarım. oldu mu? senin şamanın varsa lvl 60 nasıl ghost wolf'un casting süresini akıldan yazamıyorsun merak ettim cidden..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 11 Ağustos 2005 15:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3 totem var sen teker teker seçip etkisine göre yok ederken toplam kaç saniye geçiyor? Yani totemleri yok etme yolun nedir tek tek gidip melee mi kesiyorsun yoksa uzaktan neyle kesiyorsun totemi. Benim hunterın uzaktan totem kesmek için kullanabileceğim 3 seçenek var. İlki ağır pvp okumla totemleri seçip max hız kullandığımı varsayarsak totem basına min2 saniye ile ranged vurmam. 2.cisi peti yollamam ama her totemi tek tek seçmem lazım ve bu arada shamanda beni izleyip helal olsun totemleri ne güzel kesiyor demesi lazım ve buda gene süre olarak totem basına 2 hatta uzaktaysam cok daha fazla zaman alır. 3. ise special ile uzaktan insta vurmam ama buna shaman en çok sevinir çünkü manam biter ve cooldownlı speciallerimi toteme harcamışken hunter çevirme yapar bana shaman.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

valla street fighter 3'de ken vardır böyle tartışmasız en iyi karakterdir, şaman işte öyle birşey. herkes kabul eder ken'in überliğini, oynayanı dahil. şaman oyuncuları neden gururlarına yediremiyor anlayabilmiş değilim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 Ağustos 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
Mirage, 11 Ağustos 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
Ayrıca earthbind'da 15 saniye cooldown var ve attıktan biraz sonra etkisini gösteriyor. 5 hp'si var, wand ile bile yok edilebiliyor.

biraz sonra? 1sn filan var ya da yok o biraz sonra dediğin. ama etkisi 6sn sürüyor atar atmaz patlatsan bile. 6sn. altı saniye. bir dakikanın onda biri. 10 kişi olsun isterse hepsi birden.

oyunda plymorph, mind control gibi çok über görünen speller var pvp için ama bir numaralı overpowered olay nedir diye bir araştırma yapılsa kesin earthbind çıkar. 15sn cooldown hiçbirşey değil, 6sn sürüyor etkisi, (o da hemen kırıldıysa) 9sn sonra gene 6sn'lik bir yavaşlama dönemi. yani şaman ustaysa 10 kişiyi birden (evet 10 kişiyi birden, haritada zigzag çizerek carrier kovalayan varsa bilemem) her dakikanın 24 saniyesi boyunca %50 hıza düşürebiliyor.. ve 40 mana! talent aldıysan 36!

eğer earthbind'ı acındırmaya kalkarsanız konuşacak birşey kalmamış, cidden pvp ve sınıfların yetenekleri hakkında zerre kadar bilgisi olmaması lazım insanın überliğini kabul etmemesi için..

ya sam seni anlamakta zorluk çekmeye başladım;daha azonce diğer postta ben 1 sny lik pala buyusunu yapana kadar adam kaçar dıyosun,sımdı ise adam 1sny de totem dıkıyor 1 sny nedirki dıyorsun.kararver lütfen 1sny uzunmu kısamı[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
damdaki_kedi, 11 Ağustos 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
ya sam seni anlamakta zorluk çekmeye başladım;daha azonce diğer postta ben 1 sny lik pala buyusunu yapana kadar adam kaçar dıyosun,sımdı ise adam 1sny de totem dıkıyor 1 sny nedirki dıyorsun.kararver lütfen 1sny uzunmu kısamı

birisinde paladin işi gücü bırakıp 1sn casting yapıyor, öbüründe yere instacast totemi bırakıyorsun, o kendi işini görüyor. ikisini bir tutuyorsan sanıyorum ki wow'a dün başladın.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mikado, 11 Ağustos 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
herkesi kesemiyorsun sorun orda iste..

şair.. pardon.. şaman demiş ki:

"sınıfını öğren de gel"[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

paladine karsı grup pvp yapmayanda palayı bilmez.oyun coklu kişi üzerine kurulduguna ve esas karakterler buna göre düzenlendıgıne göre lütfen düelleri hesaba katmayın.shamanın gruba katkısı paladının yanında sıfır.paladin varken bir grubu öldürmek nerdeyse 2 misli zaman istiyor.adam yürüyen tank,buda yetmezmiş gibi etrafıda koruyor.[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 Ağustos 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
said:
ya sam seni anlamakta zorluk çekmeye başladım;daha azonce diğer postta ben 1 sny lik pala buyusunu yapana kadar adam kaçar dıyosun,sımdı ise adam 1sny de totem dıkıyor 1 sny nedirki dıyorsun.kararver lütfen 1sny uzunmu kısamı

birisinde paladin işi gücü bırakıp 1sn casting yapıyor, öbüründe yere instacast totemi bırakıyorsun, o kendi işini görüyor. ikisini bir tutuyorsan sanıyorum ki wow'a dün başladın.. :-)

gerçekten adamı %20 ye indiren paladin düşmanından 20-25yard uzakta olsa gerek ranged dmg verememesine rağmen.1sn içinde kaçırırlar tabi zavallılar.

[Bu mesaj EarS tarafından 11 Ağustos 2005 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 11 Ağustos 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
gerçekten adamı %20 ye indiren paladin düşmanından 20-25yard uzakta olsa gerek ranged dmg verememesine rağmen.1sn içinde kaçırırlar tabi zavallılar.

zaten henüz oyunda olmayan bir büyü, yama çıkmadan kimse bilemez son hali nasıl olacak. çıksın önce, sonra gerçekler üzerine konuşuruz sınıf dengeleri hakkında. ama çok ciddi bir değişiklik getirmez bu bence, instant olsaydı hani belki..

kedi kardeşim ben sayfalardır grup pvp için konuşuyorum zaten. başkaları duel için konuşuyor. işini bilen şamanın gruba katkısı işini bilen paladinden daha fazla..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 11 Ağustos 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 11 Ağustos 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
said:

birisinde paladin işi gücü bırakıp 1sn casting yapıyor, öbüründe yere instacast totemi bırakıyorsun, o kendi işini görüyor. ikisini bir tutuyorsan sanıyorum ki wow'a dün başladın.. :-)

[Bu mesaj EarS tarafından 11 Ağustos 2005 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Mele yakalar canını %20 ye indirir paladin diyelim. Adam buna bi stun koyar ve koşar yani çok zor iş değil.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage, imzandaki karakter main karakterin mi? Eğer öyleyse o levellarda warriorun üstüne adam tanımam. Alırsın eline reaver yada whirlwind önüne geleni yardırırsın. Ama ileride, mesela ben çok iyi hatırlıyorum. Level 44ken level 46 shamanla duel yapmıştık, adam beni 6-7 saniyede yendi, vede o sırada defensive spec.dim. Shock, proc, proc, shock. Dumur nidalarıyla gcyi spamlemeye başladım. O günden beri shaman overpowered değil diyene, evet overpowered derim=)[signature][hline] Let me in, i'll bury the pain.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır o casting time'dan bu kadar bahsetmemin nedenini yazayım:

paladin oyundaki düşmanı yavaşlatamayan ya da kendi hızlanamayan (şamanlar ikisini de yapıyor dikkatinizi çekerim) tek sınıf. nokta.

sen bunu atmak için durursan melee range'e bir daha asla giremezsin. 500-550 dmg de düşmana finisaj yapmaya :-p ne kadar yeter siz hesap edin. öyle bir hava veriliyor ki sanki %20'ye indin mi paladin instantkill çekecek execute gibi. ben size yazayım nasıl olacak:

düşman %20 hp'ye iner. paladin kovalamaya başlar, baktı ki 5 yardda değil hammer of wrath castinge başlar. cast eder. düşmanın hp'si %5'e inmiştir. ve artık paladinin en ufak bir şansı yoktur (sıfırdır, dünyanın en iyi paladini olsa gene yakalayamaz) o adamı yakalamak için çünkü rakibi stun rangeden de çıkmıştır artık..

görürsünüz, kesin böyle olacak..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Birde bence o büyünün dmg i lvl60 da filan artar.Çünkü yanılmıyorsam lvl44 de alcaksınız ve 16lvl boyunca aynı kalmaz herhalde.LVL60 da 600 civarı vurur gibi geliyor bana.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...