Jump to content

TheFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  137
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

TheFury tarafından gönderilen her şey

 1. TheFury

  3.3 Death Knight Dps Sorunsalı

  3 aydır kapalı olan hesabımı açtırdım. 4k gs olan bir DK var. Blood kalmış fakat perişan dps yapıyorum. Gear bu haldeyken unholy olup, gear iyiye dönüncemi blood olmak lazım ? Bloodun aoe dps sadece blood boıl ıse acaıp zayıf geldı bana. Gem / enchant, stats öncelıkleri, sıngle / aoe dps rotasyon gibi şeyleri bana önerebilirmisiniz ? Talentda olur. Yada bunları yazan bir site. Tesekkurler.
 2. Gidicem parasıyla alıcam. Bilgisayarı net ortamında wow / kredı kart / maıl vs korumak adına ne yuklenmesı gerekıyor ?
 3. TheFury

  Bir garip İnternet explorer sorunu

  Türk usulu yaptım yav guvenlıgı kurcaladım guvendıgım sıtelere ekledım oldu. Dedıgınızı denıcem. Saolun yorumlar için. Kapan konu kapan.
 4. TheFury

  Bir garip İnternet explorer sorunu

  Yok hocam boş bırakma olayı ilk giriş için, parola boş diyor. Heyecanla denendi.
 5. Yakın zamanda hacklendıgım ve kredi kartımdan para gittigi için yogurdu ufleyerek yiyiyorum. Vİsta yuklu notebook var fakat yukardakı ekrandakı parola kısmına bırsey gıremıyorum. Musteri numarasını gayet rahat gırıyorum ama. İsbankasının ınternet subesıne tıkladıgınız zaman karsınıza cıkan ekran bu. Lutfen yardım ediniz lan.
 6. TheFury

  Kredi Kart Hack

  Bu itiraz etme olayı nasıl oluyor ? Parayı geri veriyorlar mı ? Kredi kartı iptal edildi ve faks cektım bır numaraya işte ben harcamadım diye. Sadece bir daha yaşamamak için anlamaya çalışıyorum yanlış nerdeydi. Birde escape gereksiz mesaj atılmasın bu konuya her yeni mesajda kalbim pır pır ederek açıyorum konuyu.
 7. TheFury

  Kredi Kart Hack

  Kredi kartım benim bilgim dışında net üzerinden kullanılmış. 150 lira para harcanmış totoşlar. Alışverişlerde STREAMRAYSCAM olarak gözüküyor.Bu ismi googleladıgımda erotik sitelerle karşılaştım. İlginç tabi. Şimdi kredi kartımı https://gamersloot.net/ sitesinde arkadaşa prepaid card almak için kullandım. Yani kredi kartımın 16 haneli numarasını, güvenlik kodunu, son kullanma tarihini bir tek bunlar biliyor. Ama 2 defa ve ilk defa 4 ay önce kullandım. Daha erken hacklenmem gerekmezmiydi ? Bunun dışında keyloggar vs kullanarak hacklemeleri mümkün mü ? Netten işbankası hesabıma giriyorum ama mobil onay kodu vs varken nasıl mümkün. Bunun dışında kredi kartı bilgilerim yazılı olarak bilgisayarımda kayıtlı degil. Bilen arkadaşlar bir yardım ederse sevinirim.
 8. TheFury

  Vücut geliştirme ile ilgili

  Yorumların için teşekkürler.
 9. TheFury

  Vücut geliştirme ile ilgili

  Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler, özellikle banshee ve Valeron. Ben uzun zamandır zayıfım, ilk defa 2004 de başlayarak hiç ek beslenme yapmadan (amino / karbonhıdrat) 1 sene yaptım.56 dan 62 kiloya kadar çıktım.Sonra uzun aralar vererek(1 sene ara verıp 6 ay çalıştım, en son 2 sene ara verdım su an ikinci ayımdayım)çalıştım.Ciddi anlamda zayıf olmakdan sıkıldıgım için bu tarz birşeye yöneldim.Ama troid bezi ve metabolizma hızıda bu konuda önemliymiş.Bunları oturtup bu tarz bir olaya girseydım dıyorum. 3 ıgnenın bırı zaten eczaneden alınıyor proteın sentezı ıcın, bır tanesı erkeklık hormonuymus bir digeri ise kas eklem sıvısını artttırıp guc verıyormus. Hmm..
 10. TheFury

  Vücut geliştirme ile ilgili

  http://urun.gittigidiyor.com/Nitrofull-Amino-6100-710-Aminoasit-KARGOBIZDEN_W0QQidZZ16789780 Sol taraftaki 2 ürünü kullanıyorum, biraz detaylandırır mısınız ? İyi, kötü vs ? 2004 den ıtıbaren gerek 1 sene full sonra uzun aralar vererek çalıştım. Buda 1 ay sonraki halim, yeniden başladım 2 sene sonra. Şu an 1.5 ay olucak. Resimlerde 59 kiloyum boyum 1.81, şu an küre girdim. Deka, primabalon ve propenad enjekte edıyorlar. En fazla 5 sıgara paketı ıcmıs kadar cıgerlerımın zarar gorecegı soyledındi. Dogrumudur ?
 11. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  Drakkahn yorumların için eyvallah. Mendoza benim dediğimi anlamamışsın gibi geldi bana. Yönetici arkadaşa 15 – 20 dakika önce ÖM ile forumun kilitlenmesini yada silinmesini rica ettim.Önemli olan aynı fikirde olmadığın insanlarla tartışmak ama oda zor işte, bazı şeyler gerekiyor.Yazdıklarım yukarıdaki iki arkadaşa yönelik değil.Ben bir kere bunu yazdım bu bana yeter.Herkese iyi oyunlar.
 12. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  Dworgian ben argümanlarıma ne kadar güvensem de bu doğrudur demiyorum, bence böyle olmalı diyorum.O yazıyı İngilizce yazmak senin zevkin.Bu arada partner İngilizce kökenli bir kelime, Türkçe’de de geçse bence ortak, eş daha mantıklı. Ben olayı çok spesifik hale getirmeye çalışmıyorum arkadaşlar, yazımı genel hatlarıyla eleştirirseniz daha hoş olur. The_Delician katılmasam da saygı duyarım. Drakkahn öncelikle sakin, ben dediklerini yapabilecek hegemonyaya sahip olsam inan senin dediklerine el atardım.Ama bir vatandaş olarak çevremi uyarıyorum, en azından bir şeylere çabalıyorum.Ben buraya yazdım, bu konu kilitlenir yada silinirse, bir daha tekrar açmam, ama en azından bir kere denedim.Sen bir sakin ol bence.
 13. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  wotlk talent calculator (Wotlk talent hesaplayıcısı) en iyi warlock partneri (En iyi lock partneri / ortağı /eşi) Connection sorunu düzeldimi?( Bağlantı sorunu düzeldi mi? ) Türklerin bol olduğu kaliteli bir server (Türklerin bol olduğu kaliteli bir sunucu ) migrate de payment rejected sorunu (Transferde ödeme reddedilmesi sorunu) acc kapama ile ilgili soru (Hesap kapama ile ilgili bir soru) Pro warrior factları (Protection warrior gerçekleri) More Security With The Blizzard Authenticator (Blizzard Yöneticilerinden Daha Fazla Güvenlik) Sonuncusu direk kopyala / yapıştır zaten. Arena Tactics & Setups & Matchups & Whine Başlığı beni benden Ayrıca arkadaşlar ben kişiye özel konuşmuyorum, Mendoza ben sadece onlara değil herkese söyledim, o anlamda genel konuşalım.
 14. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  Tam senin yazın üstüne tekrar düzenliyordum(editliyordum değil) yazımı ama sanırım yeterli olacaktır =)
 15. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  Sevgili brutality, Gangren ve Bonepart Arkadaşlardan bazıları kişisel polemiğe girmiş, argümanlarıma karşılık vermek yerine beni nasıl yetersiz gösteririm kısmına odaklanmışlar.Medeni bir şekilde tartışamayacak mıyız? Bakın arkadaşlar; Serverda çok skilled rogue yok. Sunucuda fazla yetenekli rogue yok. Bana batan rogue değil, o oyun terminolojisinden gelen kalıplaşmış ve kalabilir, cümlenin kalan kısmı ise gerçekten çok komik. Ben ilk cümlemden beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca konu yerine bana yüklenmeler gerçekten hoş değil.İyi günler.
 16. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  İşlerim olduğu için sürekli bakamıyorum konuya, şimdi sekiz sayfayı okudum, yazdıklarımı idrak etmeden cevap vermiş bazı arkadaşlarımız.Kişisel polemiğe hiç gerek yok, ciddi karşı argümanlar varsa tartışırız.Umarım bir nebze olsun kendimi ifade edebilmişimdir.İyi geceler herkese.
 17. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

  Bir polemik yaratmaktan ziyade noksanlığa işaret etmek için böyle bir başlık açtım.Umarım bundan sonra yönetici kadrosu biraz daha hassas olur. Ben kendi çevremde bu durumu sürekli izah ediyorum, sizi de kendi çevremden gördüğüm için bu başlığı açtım.Sen boş ver, ben boş ver nereye kadar gider bu böyle ? Çarpıklığı gerçekten görmüyor musunuz ? 3 nesil sonra dilin bilinme oranı %30’a düşüyor.Böyle giderse hoş şeyler olmayacak.
 18. TheFury

  Bu Bölümdeki Türkçe Dejenerasyonu

 19. Herkese iyi akşamlar.Çok uzun zamandır forumun ve bu bölümün takipçisiyim.Bilgi paylaşımı ve sohbetiniz gerçekten çok iyi, halefi olabilecek bir oluşum yok.Fakat bir şey dikkatimi çekti; Türkçe gerçekten çok çarpık kullanılıyor. Bu başlık açıldığı zaman sadece açılan konu başlıklarına bakın.Yarı İngilizce, yarı Türkçe inanılmaz..Ben aşırıya kaçmıyorum, oyun dinamikleri için kullanılması gayet doğal Türkçe kullanıldığında görece komik kaçabilecek şeyler var, onlar kalsın orijini gibi.Misal “Warrior” yerine savaşçı demek gibi.Oyundan gelen terimlerin bir kısmı kalabilir, oyun İngilizce’sinden gelen.Fakat kalan kısmı mutlak adam gibi Türkçe kurallarına uyularak kullanılmalı. Günümüzde savaşla değil dil köreltilerek topluluklar ilhak ediliyor.Demagoji yapmıyorum, dil gerçekten çok önemli.Yarı İngilizce yarı Türkçe cümleler çok özenti ve çok komik kaçıyor.Sahibine hiçbir artı vermiyor haberiniz olsun.Eleştiriye her zaman açığım.Herkese iyi akşamlar.
 20. TheFury

  Method Üyesi ?

  Evet nicki o tarz birşey, var arkadaşım.
 21. TheFury

  senkronize olamayan imamların

  Arkadaşım dikkat et kelimelerine.Ben ezana ve namaza önem veren biriyim, burada sadece sen yoksun.Fikirlerini bu doğrultuda beyan et.Ben sevmedigim veya kabul etmediğim şeylere de saygı duyulması gerektigini düşünüyorum.
 22. TheFury

  Sıkıntı

  Çook sıkıntı yapardım çoook. Bendeki farklı nedenleydi ama sıkıntıydı. Herkezin parmakla gösterdigi dürüst, saygılı, ne olursa olsun taviz vermeyen insandım. Övünürdüm bununla pekde hoşuma giderdi :) Hani ben hep düşünceli insandım. Senin gibi. Abi yalan deger bilmiyo insanlar. Kendine dön illa kız olması gerekmıyo, olsada olur olmasada. Eminim olacaktır. Kasarak üzülerekde bir ömür geçirebilirsin, yaşayarakda :) Yazması uygulaması kadar kolay degil evet ama ben biraz aştım. Sallamıcan abi oh be ya çalsın sazlar oynasın kızlar :D
 23. TheFury

  şehirler arası ilişki

  Erkek : Gerçekten sevicek. Bu "gerçekten sevme" bence insandan insana bile farklılık gösterir. Kimi insan kendine odaklıdır gerçekten sevsede önce ben der. Kimisi ise önce ikimiz diyecek kadar büyük ve derindir :) Önce ikimiz diyecek. Kendini unutturmayacak.Sevgisini kilometrelerce öteden hissetirebilecek.Bunu sesinin tonundan bile anlayabilirsin. Sonuçta mutluysan 1000 km de olsa aranızda 1 km de olsa fark yapmaz. Kız : Gerçekten sevicek. Erkek kısmına karşılık vericek. Güven önemli.Ben gerçekten çok sadık kız - erkek görebiliyorum o kadar uzakta olmasına ragmen aldatmayan. Karakter meselesi herkez yapamaz.Çok sevdikten ben bu insanla evlenicem yaa dedikten sonra gerekli fedakarlıgı yaptıktan sonra.Ne engelleyebilir.Seven herşeyi yapar kaybetmemek için :)
 24. TheFury

  oha desem ?

  Ciddi birşey degil.
 25. TheFury

  shaman ve two handed train

  Tekrar kasıyosun.
×
×
 • Yeni Oluştur...