Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2024

neokrasi

Öne çıkan mesajlar

türklerin anlaması gereken şu: biz gidip batının organizasyonunda batının kurallarıyla hareket etmek durumundayız. bizim burada ne düşündüğümüz ya da hissettiğimiz sonucu etkilemiyor. biz oraya kupada başarı sağlamaya gidiyorsak odak bu olmalı, böyle şov yapmaya çalışmak değil. güç de yetki de batıda, uluslararası kamuoyu baskısı da onlardan yana, cezayı verir yollar evine.

yani benim reddit'te banlanmamak için yazarken dikkat ettiğim kadar bu işten ekmek yiyen futbolcu dikkat etsin ya. uygurlara soykırımı protesto etti gibi birşey de değil yani sanki insanlık ödevi. suudi arabistan'ta insan haklarını protesto etti de sanki "ceza alsa da değer" denecek birşey. kendi kendini de takımı da sabote etti cidden bravo.

ceza aşırı ama bundan bir ders çıkarır umarım gelecek nesiller artık. türk halkı uğruna birşey yapmış gibi savunmayacağım batılıya karşı canına okumuşlarken ülkenin. hans, sam, toni, coni, herkel, frank, alayı gelse böyle oluyor işte.

savunma dosyasına bunu koymuşlardır herhalde:

i-did-it-because-i-liked-it-i-did-it-bec

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

He güç onlarda diye adaletsizliğe ok mu olalım, başımızı eğip gidelim mi, tam olarak ne demek istiyorsun?

Merih'in aklına sıçam zaten en baştan, keşke yapmasaydı. Belli başlı azınlık gruplar için ırkçılığı sembolize ettiğini bilmeyebilir merih ama zaten trde bile bu hareketi sevmeyen, benimsemeyen hatta nefret eden binlerce insan var, sen de orda milli takımdasın ülken için oynuyorsun, 3 gram iqsu olsaydı zaten yapmazdı. 

Ha yapmasının cezası da bu olmamalı. Adamların sahasında oynuyorsun ağğğbi onların kuralları ağğğbi düşüncesini de asla kabul etmiyorum, ds iki yüzlüleri.

Sosyal ağlarda paylaş

futbol oynayalım, sonuç alalım, nüfusun %10'u için milli maçta şov yapıp bütün takımın çabasını heba etmeyelim diyorum. cezanın aşırı olduğunu söyledim.

vatandaş olarak bozkurt işareti üstünde öleceğim bir tepe değil doğrusu. gidip birini yanaktan öpse bizim kültürümüz filan diye savunabilirdim.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza gereksiz de, binlerce yıllık simge olayı palavra. Ben bu kadar spor müsabakası izledim, hiç elini kurt yaparak sevinen milli sporcu görmedim. 

Bu arkadaş lümpen bir tip olduğu için, kendince böyle abartılı bir poz kesmiş olabilir, içinden o an öyle gelmiş olabilir, ceza alması gerekmezdi. 

• Like 6
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor, 5.07.2024 15:59 tarihinde dedi ki:

ne kadar sacma bir ceza ya sdf. Polonya'li oyuncunun teki cikip gol attiktan sonra kollarini kanat gibi acip kartal sembolize ederek kutlama yapsa ceza mi vericekler simdi?

kartal yapana ceza verdiler ama para cezası. 2 maç ceza saçma.para cezası verilebilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bizimkiler daha da kenetlenecekler bu maça. turnuva boyunca defans öncelikli oynayan takım şimdi hayvan gibi saldıracak ve erkenden yiyeceğimiz 3 golle turnuvayı çeyrekte sonlandıracağız aksjdgş

merih o anki heyecan ile yapmış olabilir ama madem bu kadar türkçü bir kardeşimiz arap liginde ne işi var hele de bu sene fb-gs maçında o kadar olay yaşanmış iken. korkusundan açıklama bile yapamamıştı o zaman

Sosyal ağlarda paylaş

bu uefa ne serrefsiz cikti lan, o zaman c.ronaldo ya da sahaya giren taraftari selfie'ye tesvik etmekten 8 mac verin.

bahsi gecen isaret dili'de her ne kadar MHP'ile ozdeslesmis olsa da, ona kalirsa futbolcular yakinda herhangi bir parmak hareketini yapamicak.

mesela bilegini yalayip $lakkk diye bir NAH cekse, o zaman da ceza verecekler miydi?

whataboutilizim yaptiriyorsunuz insanlara zorla ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi dünyanın en saçma savunması ya bozkurt bizim sembolümüzdür olayı. Elle kurt işareti yapmak yıllardır ülkücülerin işaretidir, sen kurtlu t-shirt giyersin ülkücü olmak zorunda mıyım kardeşim dersin eyvallah da şu hareketi bu şekilde yorumlamaya çalışmak saçmalığın daniskası. Bizim millet niye bir türlü yaptığını, söylediğini kabul edip açıklamaya çalışmıyor da hep bu şekilde saptırmaya çalışıyor, her tarafta var bu.

µh tarafından düzenlendi
  • Like 4
Sosyal ağlarda paylaş

reyou, 05.07.2024 18:06 tarihinde dedi ki:

c.ronaldo ya da sahaya giren taraftari selfie'ye tesvik etmekten 8 mac verin.

Çok yerinde olurdu, sırıta sırıta hepsiyle poz verdi. Maç hakkında soruşturma olmuş güvenlik açığı var diye de elini omzuna atıp poz verip gülümsemese devamı gelmezdi atlayanlarin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...