Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inn Tycoon (Oyun yaptık :)

Revangelis

Öne çıkan mesajlar

Selamlaar,

Inn Tycoon adlı oyunumuzun steam sayfasını biraz önce açmış bulunmaktayız. Oyunumuz Tavern Masterdan esinlenmiş daha az micro management olan chill bir tycoon oyunu.

Wishlist sayısı bizim için çok önemli, ekleyebilirseniz çoooook mutlu olurum. İlgilendiğiniz için teşekkürler 🙂

https://store.steampowered.com/app/2749000/Inn_Tycoon/

• Like 6
Sosyal ağlarda paylaş

xaty, 4.01.2024 13:16 tarihinde dedi ki:

Güzel olmuş elinize sağlık, başarılar

Bunu yazdıktan sonra esinlendiğiniz oyuna baktım da aynısı değil mi? Aynısı değilse de çok fazla benziyor

Çok teşekkürler. Bizim bir reputation ve event sistemimiz var, belirli sürelerde etkili eventler alıp buff ve debufflar alabiliyorsunuz. Onun yanında mevsim sistemi var direk etki ediyor. Tavern Masterdaki fıçı doldurmaca gibi micro managementlar yok.
Tabi ikisi de tavern management oyunu. Biz iki kişilik bir takımız ve yapabildiğimiz en kısa sürede yaptık, zaten söylediğim gibi tavern masterdan esinlendik, assetler olarak benzeyen şeyler de var haliyle. 

Sosyal ağlarda paylaş

ekledim ben de. cok guzel olmus. evet assetler bayagi bi copy paste duruyor ama oyun dinamikleri farkli diyorsun. evet tavern'de en buyuk sikinti da o idi. bi sure sonra yapacak cok bisi olmuyor. (bi sure dedigim aslinda 30dk falan yani) bu gibi dinamikler ile bu oyun daha lezzetli olacak gibi duruyor.

basarilar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...