Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

aynen iyileşme beklerken daha böyle farklı birşey çıktı geçen hafta ilk yarı kadrodan saçmaladı ama 2. yarı gene biraz denge vardı. Bugün ne oynadığını anlamadık ortaya karışık çoban salata gibi takım olmuşuz. 

Hakemler de iki haftadır bize çalışıyolar cidden, nasılsa bunlar şampiyon olamaz yüzü gülsün taktiği. Yöneticiler çıkıp da şimdi konuşamıyor işte. Adam gibi maç yönetin bizi kayırmayın diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen maçta kırmızı çıkmaması gayet normal. Olması gereken olunca şaşırıyoruz gerçi doğal olarak ama pozisyon sarıydı.  Bu maç ise benim gördüğüm adananın penaltısı verilmedi.

İşin kötüsü sezonu 10. bile bitirsek, bu lazlar bahaneler bulacak, suçu başkalarına atacak. Bunu bilmek zoruma gidiyor. Rezaletlerini kabul edip istifa edebilecek karakterde olsalar kafam rahat ederdi.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Robert_Poche dedi ki:

35inde durum buysa ailen için bir kayıpmışsın

Bu ülkede şikeye karıştığı tescillenen 2 takımdan biri bjk. Diğer takım bi şımarık para babası uğruna yandı. Fakat bjknin şike ve hile dolu kültürünü kabul etmeyen ya bjklidir ya trolldur. İstediğin kadar tükürükler saçarak saldır etrafa… Gerçekler değişmez. 

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, TheGreatWall dedi ki:

Bu ülkede şikeye karıştığı tescillenen 2 takımdan biri bjk. Diğer takım bi şımarık para babası uğruna yandı. Fakat bjknin şike ve hile dolu kültürünü kabul etmeyen ya bjklidir ya trolldur. İstediğin kadar tükürükler saçarak saldır etrafa… Gerçekler değişmez. 

gs fetullahin takimi kanka buna ne dicen

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim var kayıtlarında paylaşacak bir şey yoktu. Çünkü belirsizlik falan yok. Yani müdahale çok zayıf kafadan ziyade 2 erkeğin öpüşmesi gibi pozisyon daha çok. 

var yanlış karar diye düşünüyor hatta var orta hakem üzerinde sözde baskı kuramıyordu, sadece pozisyonu izlemeye davet etmesi gerekiyordu, burda bildiğin at diyor nerdeyse var. Takip etmedim kural değiştiyse başka durum. Değişmediyse bunu da açıklamalılar

Orta hakem de net kararının arkasında duruyor, öpüşüyor bunlar diğerinin abarttığına kanaat getiriyor. basit bir pozisyon. Yani belirsizlik nerde pozisyonda da var kayıtlarını açıklama gereği duyuyorsun. 

GS nn var skandalı yanında hiçbir belirsizlik olmayan pozisyonda bizim var ı da açıkladılar. nasıl ki şikede fenere ortak ettiler, burda da hemen beşiktaşı dahil edip gs nin biraz gazını aldılar. 

Hiç mazeretsiz tüm sezon var kayıtlarını açıklamalılar bakalım gördüklerimiz bunlar görmediklerimizde neler var. Tecrübeli var hakemleri nasıl baskı kuruyor orta hakemler üzerinde vs detaylıca görmek lazım. 

Sosyal ağlarda paylaş

Pozisyonun net kırmızı olduğunu ve orada darbenin şiddetinin önemsiz olduğunu sen de biliyorsun tabii. 1/0 konusu bu. Darbe var veya yok. Varsa burnunu da kırsa dokunup geçse de fark etmiyor, kırmızı. Tek fark vurma değil itme olsaydı sarı olurdu. Pozisyondaki oyuncuların formalarını değişsek de bir hafta boyunca aralıksız dönüp dolaşıp bu pozisyonda kırmızı verilmemesine döneceğini de biliyoruz.

Ama esas sıkıntı Darksun'ın dediği. Kararlarda hiçbir şekilde tutarlılık yok. Farklı hakemleri geçtim, aynı hakemin kararları bile tutarlı değil.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Bizim var kayıtlarında paylaşacak bir şey yoktu. Çünkü belirsizlik falan yok. Yani müdahale çok zayıf kafadan ziyade 2 erkeğin öpüşmesi gibi pozisyon daha çok.  

Uzun zamandır böyle gülmemiştim.

Ps. Gs Allahın takımı da olabilir bana ne? Bjknin şike ve kara bir tarihe sahip olduğu gerçeğini değiştirmez bu. Umarım bjkli arkadaşlar akp oyverenlerinden bir farkları olmadığı farkına varır. Akp ekonomiye ne yapıyosa bjk türk futboluna onun zilyon katını yapıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Rewendor dedi ki:

Pozisyonun net kırmızı olduğunu ve orada darbenin şiddetinin önemsiz olduğunu sen de biliyorsun tabii. 

emenike-sivok-a-kafa-atti-5372980_719_am

K3Qhak8.png

qJR1Ou4.png

Kırmızı verilmemesine çok şaşırdım, orası ayrı.  Kırmızı verilse şenola mağlubiyet için bir bahane ve suçlayacağı bir oyuncu verilmiş olacaktı, verilmemesine de bu sebeple sevindim.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...