Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Şampiyonun ilan edildiği, medya tff mhk lobiler tarafından bu kadar bariz, bu kadar açık şekilde desteklenip megafonun bile sustuğu dönemde fırtına koparmak neden anlamadım. Ben olsam VI ile devam ederdim daha önce de yazdım, bu sene staj dönemi. Büyük takım nedir bu sene öğrenirdi, sonra gelecek sezonda daha hazır olurdu. Arteta modelini ancak biraz sabırla başarabilirdik, olmadı. Beşiktaşa Klopp, GS ye Guardiola gelse bu sezon şampiyon olamazlar. 1 alanya maçında beşiktaşa, diğer alanya maçında gs ye açık açık "sizi şampiyon yapmayacağız" adlı operasyonun yapılmasının başka açıklaması yok. 

Ali koça 1 şampiyonluk borçlu gibi hareket eden medya tff mhk varken, hiç zorlamasın takımlar gelecek senenin planını yapsınlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Natanyal dedi ki:

tarihteki en kötü istatistik mi fjkhaa 

ya bu okuyup okuyup temeli olmayan iddialara ezbere cahil yorumlar yapıyorsunuz harika oluyor işte, aşırı gülüyorum. 

n7zjdy.png

misal açılış performansı şu adamın. ama sorsan uff tarihin en kötüsü falan ufff bir sezon öncesi de sanki şampiyonluk yarışında takım aldı da sıçtı batırdı. adam orada bile deneme yapıyordu. 

işte sorun türk taraftar profilindeki kanaat önderlerine biatçılık. onlarda belirli zümrenin itleri olduğundan fikir yürütemeyen ve sadece takip eden taraftarları çok güzel dolduruyor. ben ilk defa bir bjk hocasının hazırlık maçlarında bile aşağılandığını, 17 yaşındaki çocukları denerken böyle hocalık mı olur dendiğini gördüm.

neyse sosyal medya bir kere daha kazandı. 

he burada üstte bahsettiğim gibi hoca en büyük kabahatli, sürecin bir numaralı problemi yapacak bir şey yok. 

keşke kendi doğrularında ısrar edip sıçtığı için böyle sonlansaydı görevi, girdiği kalıbın şeklini almaya çalışırken eline yüzüne bulaştırmasından dolayı değil. 

ezbere ve cahil derken hakaret etmesen de olurdu, al aşağıdaki tablo fikir verir sen bu parselciye de aşıksındır...

spacer.png

Al bu da iç saha performansı

spacer.png

Burası Mersin İdmanyurdu değil. 

Bu adamın geçmişinde ne var ki getirdiler takımın başına anlayamıyorum. Hiç bir doğru düzgün uzun vadeli takım çalıştırmamış adama Beşiktaşta staj yaptırmak oldukça riskli bir hareketti, getirenlerin de tez zamanda ayrıldığını görürüz inşallah. 

Sosyal ağlarda paylaş

‘ilk x maçı’ istatistikleri çok anlamsız, bu sezon ilk devre BJK fikstürü çok avantajlıydı. 
puan ortalaması istatistikleri de en az 30 maçı kapsamıyorsa çok anlamlı değil. 
bunlar dışında gerçek şu ki takım bir şey oynamıyor, kendi sisteminden çark edince ortada bir şey de kalmadı. bu oyuncu grubu daha iyisini yapabilmeli. ayrıca bazı oyuncular ne takımı ne hocayı sallıyor ama sürekli sahadalar, td ağırlığı olmaması böyle sonuçlar doğurabiliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Rakiplerin Avrupa'da, istediğin tüm adamlar getirilmiş, müthiş bir fikstür avantajın var ama 11 maçta, maç fazlan ile liderin 4 puan gerisindesin. Arteta modeline de gülüyorum sadece. Arteta modelini, VI modelini Adana, Konya, Başakşehir uygulasın, taraftarın beklentisi yok. Beşiktaş proje takımı mı? 3 sene bekleyelim takım oturacak, uçacağız, kaçacağız. Weghorst getirmişsin sen ya ne projesi ? takımın başına winner hoca gerekliydi. Geçen sezondan belliydi bu tablo. Adam daha kendi bulamıyor ki sistemini takım ne oynadığını bilmiyor. 18 maç geçmiş. İlk 5'e giremez bu Beşiktaş. 25 yıl sonra Avrupa'da yoksun ne Arteta modeli ?

yolu açık olsun. Ceyhun denilen yetersize de elveda hatta ANÇ kadrosu full yallah. Beşiktaş sevgisiyle büyümüş, kulübü, tribünü sahiplenmiş insan istiyorum ben. Bu ülke sessizliği, naifliği, nezaketi kaldıran bir ülke değil, adamın tepesine çıkıyorlar. Her maç sonu konuşacaksın, gerekli mesajları vereceksin.

Sosyal ağlarda paylaş

ismael birkac hafta once besiktas icin son senelerin en iyi lig baslangicini yapmisken, karsilastirmali tablolarda onde dururken bile sert elestiriliyordu. mesela yine epey onyargi ile karsilasan avci'nin bile ayni asamalarda o dozajda elestirildigini hatirlamiyorum.

buyuk kadro donusumu olan sezonda 3'lu gibi spesifik bir sistem uzerinden insa gereksiz riskliydi. fakat sportif direktoru takimda gorev almamis isim uzerinden elestirmek muhtemelen bir sonraki isi onu gunah kecisi ilan edecek olacak cebi'nin bile aklina gelmemistir... 

Sosyal ağlarda paylaş

Pinherio yu bulması değil süreç rezaletti ,adam bizi resmen kepaze etti. Sonrada takımından sene sonu gelmeden kovuldu ?. Gitti bu İsmaili buldu bu sefer, herifin geçmişi yok gibi, nereden bulup getiriyorsun bu adamları. Bir başarısızlık varsa bu sırf hocanın mıdır yoksa onu takıma layık görenlerin mi. Hoca bırakınca her halt tamam mı olacak peki? veya gidip şimdi ŞG i getirirlerse 1 senede ne değişti? niye daha önce boştayken getirmedin o halde.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...