Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablosuz Kulaklık

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Ben kendi a53 ile yapamadım update öyle kullandım. Sonra baldızın iPhone ile update yapabildim arada hiçbir fark anlayamadım. Ses kalitesi ikisinin de çok iyi jabra biraz daha doygun bir sesi vardı budsın tizler bir tık daha iyi geldi. 

Sesi kısıp kontrol ettim abi tabiki bu arada kısınca kısılıyor açınca max seste bile abi bir sorun mu var bunda falan dedirtti, açmaya çalıştım her yerden sesi ama nope

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
9 saat önce, goldbären dedi ki:

civarda yeni aldığın başka bir alet enterferans yapıyor olabilir mi? bt vericisi veya kafan direkt güneş alıyor olabilir mi? anakarttan anten bağlantın çıkmış veya o incecik kabloyu kedi kemirmiş olabilir mi?

Moboda wifi veya bt yok, usb stickle bt kullaniyorum. Yazdigini okurken aklima geldi mouseun wireless stickini soktum, kablolu bagladim. Oyle deneyecegim bir sure.

2 saat önce, GERGE dedi ki:

Son 1 haftadır bende de var o, üç kulaklıkla denedim. Genelde bağlantıyı 1-2 kere kapatıp açmayı denediğimde geçiyor. Güncelleme filan mı bugladı acaba? Jabra ve Sony kullanıyorum ben de.

Benim de bir sure olmadigi olabiliyor ilk actigimda. Sonra basliyor tekrar ve sikligi degisiyor ilginc bir sekilde.

Gecen yil bir update sorunu varmis ama yakin zamanli bir posta denk gelmedim internette guncelleme sonrasi boyle bir vakayla ilgili. 

Sosyal ağlarda paylaş

Mouse'un wireless adaptörünü çıkartıp kabloyla deneyince stutter bitti. Sonrasında ilginç bir şekilde bluetooth girişini kasayla gelen portlara, mouse wireless adaptörünü moboya doğrudan bağlayınca stutter'lar kesildi.

Bir sürü şeyi denedim, aklıma hiç mouse'un adaptörü gelmedi. Öyle bir durum varsa bir kontrol etmekte fayda var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bose'un earbuds'larını denemedim ama kutudan 3 farklı büyüklükte apart ile çıkıyormuş. Ben sorun yaşatacağını sanmıyorum. Over-ear modelleri diyorsan onlarda hiç yaşamazsın. Eski nesil modellerinden birisi var, aşırı rahatlar. Müzik dinlemeyi hala en çok emektar Bose'da seviyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...