Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disney+ Türkiye

Harvey

Öne çıkan mesajlar

mail gelecek orada crypted key var onla aktif oluyor 279 yoksa normal siteye girersen gördüğüm kadarıyla 349 lira. hatta ilk chrome'la girdim orada 349 tl yazıyor altta 279 yazıyor ödeme kısmında kafa karıştırıcı bi hatamı var diye, çıktım girdim bu sefer teklif tamamen yok oldu mailden tekrar girince. bu sefer edge ile girdim aktif oldu tekrar denedim kocaman harfle 349 yazmasına rağmen 279 aldı. orayı düzgün yapamamışlar kafa karıştırıyor. sen normal girersen aylık mı yıllık mı seçtiriyor zaten mail ile girince direkt annual çıkarıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Seru dedi ki:

mail gelecek orada crypted key var onla aktif oluyor 279 yoksa normal siteye girersen gördüğüm kadarıyla 349 lira. hatta ilk chrome'la girdim orada 349 tl yazıyor altta 279 yazıyor ödeme kısmında kafa karıştırıcı bi hatamı var diye, çıktım girdim bu sefer teklif tamamen yok oldu mailden tekrar girince. bu sefer edge ile girdim aktif oldu tekrar denedim kocaman harfle 349 yazmasına rağmen 279 aldı. orayı düzgün yapamamışlar kafa karıştırıyor. sen normal girersen aylık mı yıllık mı seçtiriyor zaten mail ile girince direkt annual çıkarıyor.

daha sonraki yıllar o fiyattan olacağı için subs ı öyle gösteriyor. altta küçük notla ilk yıl 279 u diyor. bug değil

Sosyal ağlarda paylaş

22 dakika önce, monoscope dedi ki:

bende de siyah ekran görünüyo konsola baktığımda "bu ülkeden giriş yapamaz" hatası veriyor, türk vpniyle girmeye çalışmıştım ben hollandadan

Bunu benim arkadaşta da yemedi, aynısını aldı. VPN koruması iyiymiş. O da Hollanda'dan denediydi.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...