Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

2000 yiliydi, Besiktas ayrica o grupta 15-20 tane yemisti ama pek hatirlanmaz tabi. 

Bu Barca o kadar kotu degil, yavas yavas oturuyorlar. 2-3 aydir filan inanilmaz performanslari var. O bayildiginiz Napoliye 4 atti gecti. O yuzden boyle keskin ifadeler komik geliyor bana. GS 45dk yine iyi oyadi, pil bitti sonrasinda. 38 lik Gomis 35 lik Babel, Taylan-Berkan'la oynuyoruz ben yine de hocaya tesekkur ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

pedri: "daha önce bu kadar baskı yaratan bir atmosferde oynamadım. bu, çılgınlık!"
xavi: "çok iyi savunma yaptılar. bu maçı kazanmamızın çok büyük değeri var."
“ilerleyen turlarda galatasaray ve onun gibi bir takımla karşılaşmayacağımız için mutluyuz.”

The Sun: Türk Gibi Güçlü

L'Équipe: Ah Şu Çılgın Türkler

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda kevgire döndü ya bizim takım daha önce en zından garip skorlar alabiliyorduk. bjk-barca maçına gitmiştim 3-0da sesimiz kısılmıştı ? , deplasman ama 5-0 mesela. 8-0 diye mıy mıy edilen sene kendi sahamızda 2-1 yendik mesela 2 side 3 puan en azından ama diğeri hiç hatırlanmaz. 

Bence şu rezil gibi geçen son bir kaç seneden sonra beklenmedik başarı gösterdi gs. Abdullah efendi zaten seneye yine CL de ağır sıçtıracağı için ben bir daha ki senede ülke puanı hede hödö beklemiyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

gs bütün yılın kotasını tek maça sakladığı için direnebildi heralde. geçen haftaya kadar paticik halı saha ekibi toplasa yenecek durumdaydı gs yi ? o kadar mı salmış oyuncular ligi. küme hattından rahatsız olmuyorlar. çünkü oynamak isteyince oynuyolar bjk ve barça maçına bakınca. bu ülkede garanti maaş vermeyeceksin valla. her şey puan a ve sıraya endeksli olacak. şamp olmasa da şamp yarışında olur en azından.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.03.2022 at 23:28, Sotto dedi ki:

2000 yiliydi, Besiktas ayrica o grupta 15-20 tane yemisti ama pek hatirlanmaz tabi. 

Bu Barca o kadar kotu degil, yavas yavas oturuyorlar. 2-3 aydir filan inanilmaz performanslari var. O bayildiginiz Napoliye 4 atti gecti. O yuzden boyle keskin ifadeler komik geliyor bana. GS 45dk yine iyi oyadi, pil bitti sonrasinda. 38 lik Gomis 35 lik Babel, Taylan-Berkan'la oynuyoruz ben yine de hocaya tesekkur ederim.

ben bunu inönüde canlı izlemiştim, bileti saklıyodum hatta nerde acaba bi arayayım

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...