Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

maçı izlemedim ama 2. ligde son sırada olan takıma tam kadro çıkıp maç kazanamamanın bahanesi olamaz ya. terim 3 yılda takımı anadolu takımına çevirdi olan genç kadroya oluyor. tek umut kupa kalmıştı ama onda da ilk turda elendik üst sıralarda bitirmemiz imkansız zaten 4. olmak gerekiyor uefa ya gidebilmek için bu sene bildiğin çöp oldu.
uefa dada eleniriz büyük ihtimal.

taraftar da oyunculara küfür ediyor ama şuan ki durumun tek sorumlusu fatih terim.muhammed,halil,kerem sezon başından beri bencil oynuyor her gelen topu kaleye yolluyorlar.karşı karşıya net pozisyonlar da pas atmak yerine kaleyi deniyorlar. buna çare bulacak adam fatih terim. antalyaspor maçında da kerem iyi oynadı ama bir o kadarda pozisyonu heba etmişti şuan taraftar gereksiz oyunculara yükleniyor hepsi elinden geleni yapıyor ama kenarda ki adam bildiğin bu genç kadroyu hiç ediyor. yanına farioli yi tavsiye etmişler ama imparator kabul etmemiş.gelecek sene de terim ile devam edersek 4 yılımız çöp olacak

Sosyal ağlarda paylaş

fatih reyiz basın açıklaması, yine masal anlatmış. %100 arttırılan maaşı bırakıp da gidemez. hayatında 1 yardımcı yetiştirememiş adama emanet edilmiş bu yol. 

"Son günlerde hakkımda yapılan haberleri, belli planlar dahilinde oluşturulan dedikodu içerikli paylaşımları büyük bir dikkatle takip ediyorum. 

Biliyorum ki; Fatih Terim ile Galatasaray isminin yan yana gelmesinden duyulan rahatsızlık yeni değil. 

Her sezonun belli bölümlerinde, mevsimsel olarak kendisini tekrar eden benzer içerikli saldırılara karşı artık çok daha hazırlıklı olduğumun da ayrıca bilinmesini isterim. 

Galatasaray'da yaşadığımız birçok başarının ardından sezon başında Sayın Başkanımız liderliğinde, Yönetim Kurulumuz ile birlikte Galatasaray'ın yalnızca bugününü değil, geleceğini şekillendireceğini düşündüğümüz, Türkiye şartlarında pek de kolay cesaret edilemeyecek bir proje için yola çıktık. 

Bu yolculuk esnasında yüzleşmemiz gereken sayısız zorluk olduğunu, bu hedefin gerçekleştirilebilmesi adına büyük fedakarlıklar yapılması gerektiğini, toleransın neredeyse hiç olmadığı bir futbol ikliminde skor kadar geleceğe endeksli bir takımı, isimleri Galatasaray ile beraberken herkesi sürekli başarıya alıştıran insanlar olarak, tüm futbol kamuoyuna kabul ettirmenin hiç de kolay olmadığını biliyorduk. 

Bu, sonunda kulübünün geleceği adına kendi ismini, kariyerini riske etmekten çekinmeyecek kadar cesur insanların seçeceği ve sonuna dek arkasından gideceği bir yoldu ve bu yola Sayın Başkanımızın desteği, Yönetim Kurulumuzun teveccühü ve taraftarımızın güveni ile hep beraber çıktık. 

Sezonun bu bölümünde geldiğimiz noktada arzu ettiğimiz pozisyonda olmadığımız bir gerçek. Bunun sorumluluğu bir kişiye ait ise, o benim ve yapılan tüm gelecek planının Galatasaray'a zarar verdiğini, bir noktada tıkanıklık gösterdiğini veya ileri gitmeyeceğini düşündüğüm an gereğini yapacak kadar Galatasaraylıyım. 

Ancak, 

Galatasaray'ın geleceği; futbolun geldiği sosyal ve kültürel ortamda kendi yıldızlarını üreteceği, ekonomik anlamda geri dönüşü olan, kulübümüzün mali yapısını dengeleyecek oyuncular üzerinden bir strateji oluşturacağı, aynı esnada büyük hedefler için yarışmaktan geri durmayacağı bu projededir. 

Takımımıza, çıktığımız yolun sonundaki ışığa güveniyorum. 

Bugün gelmeyen sonuçların bize döneceğini de biliyorum. 

Galatasaray ile Türkiye'deki tüm kupaları kazanma sevincini yaşayan, birçok ilki ve benzersiz başarıyı kendi kulübünde tadan, Avrupa'da çıtayı hep en yukarıya koyan bir teknik direktör olarak, kariyerimin bu dönemindeki en önemli hedefim; rakamsal olarak bir fazla kupa kazanmak veya daha önce elde edilen başarıları tekrar yaşatmaktan öte, arkamda önemli bir jenerasyon ve futbol mirası bırakabilmektir. 

Bunun için yılmadan, yorulmadan ve vazgeçmeden, sezon içinde yaşanılan en büyük hayal kırıklığı sonrasında dahi tüm desteğinin bizimle olduğunu paylaşan Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun göstereceği sabır ve inisiyatif dahilinde en üst gayretle çalışmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim. "

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sezon ortası gitmesine karşıyım, doğru değildir umarım. Gerçi NTV legit bir kaynak.

Lig zaten patlamıştı, yeni birini getirsen de kurtaracak hali yok.

UEFA'da adam çok iyi gidiyordu, ona çomak sokmuş oldular şimdi.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

umarım artık son olur. 67 yaşında artık bırakır hocalığı yoksa ilk tökezlememiz de tekrar terim getirilecek. kuntz şimdiden hazırlıklarına başlasın milli takımda terim değişikliği yakındır 

Az önce, Rewendor dedi ki:

Ben sezon ortası gitmesine karşıyım, doğru değildir umarım. Gerçi NTV legit bir kaynak.

bu sezon çöp oldu zaten uefa dada çeyrek sonrası mucize çok güçlü rakipler var bu sene. gidecekse sezon ortası gitmesi daha iyi bence gelecek hoca içinde takımı tanıma ve bir taktik oturtma açısından daha iyi olacaktır.okan olur gibi geliyor bana umarım bülent korkmaz boşta diye onu getirmezler

bence bu seneye terim ile başlamamız en başta hataydı.madem bir gençleştirme yapılacaksa yeni bir teknik kadro ile yapılmalıydı bu. selçuk ve necati de kovulur umarım arkasından. terim'in yanına yardımcı getirecekleri konuşuluyordu büyük ihtimal terim egosu kabul etmeyince evlatlarını koruyunca yönetimde bastı tekmeyi.

adam bir şekilde %100 yetki almasına rağmen yine bir şekilde yönetimle anlaşamamayı becerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

geçenlerde analizler vs gördüm 3 takımıda eleştiriyordu. En kötü durumda olan gs ye 2. yarı düzelir olur böyle şeyler diğer 2 sinden bir halt olmaz modundalardı. Bu adamları kesin bir şekilde besliyorlar yoksa ona buna acaip eleştiri yaparken Terime canım cicim gitmeleri bayağı anormal.

Sosyal ağlarda paylaş

zaten basında ne perreria bıraktılar ne sergen deli gibi eleştirdiler ikisini de ama daha kötü durumda ki fatih terim'e kimse laf edemedi.varsa yoksa oyuncular kötü, muslera sakatlandı,marcao cezası,orta saha transferi hep bir bahane var.nerdeyse 5 yıldır takımın başında adam bahaneleri bir türlü bitmedi.  

Sosyal ağlarda paylaş

Su ulkede birgun herhangi pozisyondaki biri koltugu illa basarisiz olmadan baskasina devredebilirse o gun seviye atlamis kabul edecegim kendimizi. Birisi de bayragi teslim ediyorum baska seylere odaklaniyorum desin herhangi birseyde. 

Kimse kimsenin basarilarini silmiyor ama herkesin de bir devri var. Kaldi ki FT ile ilgili en buyuk elestirim Turk futbolunda 30-40 yildir TD'luk yapip bir tane yardimci hoca yetistirememis olmasi. Hep ben hep ben. 

Basarisiz olan birine rica ediyoruz neredeyse biraksin diye.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

GS artık gerçekten yapılanabilir. Uzun dönem proje dedikleri yola terimle çıkmayı düşünmek fiyaskoydu zaten. Sonu belliydi en azından. Şu anda türkiyenin en vasat td lerinden biriydi, artık taktik teknik ile de işi yoktu, her basın toplantısı bir kavga dövüş futbol hariç her şeyle iç içeydi. Fanatiklerin yine gözü yaşlı fakat doğru olan buydu. Terim varken ancak fake başkan olabilen Burak Elmas, 3senelik plan vs dedikleri yolda terim ile  olmayacağını daha ilk senenin yarısında fark etti ve gerekeni yaptı.  

Sosyal ağlarda paylaş

yönetim ateşle oynuyor resmen. taraftar terim'e tapıyor bu kadar hızlı kovup aynı gün içinde adı 1 aydır geçen adamı anında hoca olarak getirtmek büyük risk. büyük taraftar baskısı ile başlayacak baskıyı kaldırabilir mi bilmiyorum. okan getirilse taraftarı en azından biraz sakinleştirebilirlerdi ama çok büyük risk aldılar hoca 10 maç üst üste kazansa bile ilk yenilgisinde tüm basın ve taraftar üstüne çullanacak .

Yine de terim'in gitmesine hiç üzülmedim uefa da kaza bela yine bir tur atlasak +1 yıl daha kalacaktı artık terim döngüsünden çıkmamız gerekiyor

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...