Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Pass PC Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Ultimate'te deneyen yok mu? Ultimate>aboneliği yönet> yinelenen ödemeyi kapat ve aboneliği iptal et diye iki seçenek var, akşam ikisini de deneyeceğim bakalım. Olmadı yeni hesap açarım ya bu fırsat kaçmaz 

yinelenen ödemeyi kapat dersen süre bitene kadar ultimate olarak devam eder. Aboneliği iptal dersen direk o an kesiyor ultimate süre bitmeden.

Benim hesabım normal pc gamepass ti ama eskiden kapalı ultimate de vardı. Çıktı direk conversion muhabbeti. İptal edersen olur heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

nasıl değil ya lol, uygulamanın halini görünce web sitelerine şaşırmamak lazım.

ayrıca ben olsam 3 ayı da kaldırırım ordan. ayda 1 dolar bile vermiyoruz adamlara ve bi de o sürekli düşecek 3 senelik süreçte.

zaten muhtemelen ocak'ta zam basacaklar.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok bariz net bug, 1 aylığa bas, kapa, 12 aylık açılsın filan eski adventure oyunlarındaki puzzle'lar gibi lol. 12 ay satmak isteseler net koyarlar. hatta 3 aylık seçeneği ms store app'te yok bile, boşu boşuna 1 aylık ödemişim oradan alıp yazdan beri. 3 aylığı bile kaldırırlarsa şaşmam lol.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de yaptım şimdi gg

adımları takip edince hiç sorun olmadı. Sadece ekşinin postunda ilk aşamada 1 ay veya 3 ay birini seçin kapatın pat 12 ay çıkcak dedi,  çıkmadı. Orda önce 1 ayı seçip kapatıp, sonra 3 ayı seçip kapatmak gerekiyor, 3.sünde geliyor 12 aylık.

linki de tekrar paylaşayım çok geri gitmem gerekti bulmak için, hizmet olsun: 

https://eksisozluk.com/entry/146814564?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sırf pc için aldım, ultimate'e gerek varmıydı bilemedim, aman dedim 45 lira da ona verelim yarın öbürgün xbox falan geçer elimize lazım olur. @Xenocide ekşi sözlük linki için teşekkürler, adım adım yaptım, 3. yıllığı alırken ödeme ekranını kapattıktan sonra 12 ay uzatma çıkmıyodu, onu da wishlist'e falan ekledim çıkardım öyle düzeldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...