Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.9 [22kasım20]

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sinerjiden iki hafta önce kasa + soğutucu + psu aldım, sadece sürat ve mng seçeneği var, mng seçsek de süratle yolladılar zaten sdf. güzel geldi ama sorun yaşamadım.

itopya özellikle kasım aralık gibi fena sıçmıştı mağaza kapısında bile sıra olmuştu insanlar, ilk elden hikayelerim var, stokta olmayanı var gösterip iki hafta oyalıyorlar falan, iadesi sorunlu, sadece ekran kartı için de değildi yaşananlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

GameGaraj Exa'nın (Eksa mıydı yoksa?) markası, doğrudan ürünlerin distribütörü olduğundan fiyat da uygun. Eper eski bir firma. Alışveriş yapıyorum oradan, güvenli. 

Ayrıca senin yazdığın bilgisayardaki CPU'da, GPU'da bundan çok daha kötü. Bu APU işini daha uygun fiyata daha performanslı halleder. Daha az ısınır, daha az ses çıkartır, daha hızlı çalışır (multicore performansı iki katından fazla), daha az enerji harcar.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben evdeki sistemi işe götürmeye eve pc almaya karar verdim ya. Evdeki sistem şu, ofis için fazlasıyla yeterli;

Thermaltake Core V31 kasa (650W)

i5 6600k

Z170-A Anakart

GTX 970 ekran kartı

16 gb ram

Şimdi, şurada güzel bir kampanya var. https://www.gamegaraj.com/grup/bayram-kampanyasi/

Gaza gelirsem: GT301 7A-RTX3060 Asus

Gaza gelmezsem: Aquarius 5A-RTX2060

Çok upgrade yapasım yoktu da şuan böyle bir durum olduğu için yenileyeyim dedim. 4-5 senedir diğer kasayla gayet iyi idare diyorum, yeni alacağım kasadan da beklentim bu yönde. Çok üst düzey oyun performansı falan beklemiyorum. Şu kampanyadaki kasalara bakıp fikrinizi söyler misiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

monitor ne? 1080p ise 2060 fazlasıyla yeterli bir kart arada uçurum fiyat farkı var ise. yok ultra olsun diyorsan 3060 ti olanı al bari. 

ama o kadar para veriyorsun arada geleceğe dair en iyisi bence şu ama 15.799tl fiyatı var.

b550 chipset var pci-e 4 arabirim ve 3070 ti gelecekte hem cpu hem ekran kartı upgrade etmeye müsait.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • GERGE unlocked, locked ve unpinned this konu
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...