Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Aziz yıldırım'ın stad yapım sürecindeki vizyonunda başkan daha gelmedi fenere. Aziz Yıldırım'ın kendisi dahil. Gökhan Gönül, Tuncay şanlı, Kemal aslan gibi bir sürü genç yeteneğin üstüne kurmuştu takımı. O takım senelerce zirvelere oynadı. Alexle beraber Avrupa'da ilk kez iş yaptı. Hala yabancı cöplere milyonlar akitmaktansa şu fikre geri donulse keşke. 

Sosyal ağlarda paylaş

8 senedir şampiyonluğu bekleyen taraftar var ve bunun 3 senesi "Kurtarıcı" gözüyle bakılan, kurtarmak yerine takımı neredeyse küme düşüren Ali Koç ile.

Onlarca aptal kararın alındığı, yanlış hoca, yanlış futbolcu tercihlerinin yapıldığı, taraftardan senelerce fedakarlık beklenen bir dönemde o tarz bir hamleye cesaret edemezler.

Gangren tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk senesinde denedi onu ama baya sıçtı üstüne toparlayacağım diye gs ve bjk nin kovduğu çöpleri topladı takıma.o sene alınan oyuncuların hepsi ya fenerbahçe de çürüyor yada beleşe yollandı.

2 yıldır taraftarın gazını alacam diye de takımı bok etti bu sefer.önce asla getirmem dediği ersun u getirdi ve sezon bitmeden kovdu sonra emre yi getirdi ve takımı eski fener çöpleriyle doldurdu.erol bulut ne kadar iyi hocaydı tartışılır ama emre ve kankileri başını yaktı bence.caner bildiğin takımın sahibi gibi geziyordu sahada her duran topu alıp oyuncuları azarlıyordu

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ali Koç üç büyükler tarihindeki en başarısız ikinci başkan olabilir (birincisi Dursun şarküteri) ama eğer Aziz gömüyorsa ayıp etmiş. Aziz başkanken ve yerden yere vurulurken, Ali Koç da ona rakip adayken kendisine Aziz sorulduğunda "Aziz Yıldırım şu anda bizim başkanımızdır, hakkında kötü konuşmayız, dışarıda kötü konuşanların da haddine değil" gibi bir laf etmişti.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Rewendor dedi ki:

Ali Koç üç büyükler tarihindeki en başarısız ikinci başkan olabilir (birincisi Dursun şarküteri) ama eğer Aziz gömüyorsa ayıp etmiş. Aziz başkanken ve yerden yere vurulurken, Ali Koç da ona rakip adayken kendisine Aziz sorulduğunda "Aziz Yıldırım şu anda bizim başkanımızdır, hakkında kötü konuşmayız, dışarıda kötü konuşanların da haddine değil" gibi bir laf etmişti.

Yildirim Demiroren gibi bir yildizi unutma abi lutfen

Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koc baya fail ya. Fail olmasinin sebebi basarisiz olmasi degil bana kalirsa. Konusmalarindan vs ben hic o bilincli ne yaptiginin farkinda planli giden bir adam havasini alamiyorum ilk gunden beri. Elbetteki tarzlarini karsilastirmiyorum Aziz tam sokak agizli ama Ali Koc'un dediklerinde vay bu adam cidden farkliymis dedigim tek birsey olmadi.  

Cunku ben bu tarz adamlarin rasyonel olmasini beklerim. GS'nin egitimli elit kesimi rasyoneldir mesela bunu konusmalarindan anlayabiliyorsunuz. Adam Sorbonne'da okumus dil biliyor vs. - taraftardan farkli. Ali Koc da bu yok mesela ki ulkenin en varlikli ailesinin mensubu. Babasi ve dedesi cok farkli adamlardi mesela. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...