Jump to content
sostizm

ISS (ISP) önerisi

Öne çıkan mesajlar

Yıllardır turknet kullanıyordum, çarşamba taşınıyorum. Tam da beklendiği gibi muattap bulamıyorum. nakil talebini online alıyor, yeni adreste ne hizmet verecek, ne sürat verecek, nakil ne zaman tamamlanacak HİÇ BİR bilgi alamadım.

Mümkünse taahütsüz ve kotasız hizmet arıyorum var mı önerisi olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Mesaj tarihi: (düzenlendi)

tahhütsüz kotasız ve müşteri hizmetleri olan netspeed var. benim 1 yıl olacak yakında. sorunsuz kullanıyorum.

Cthulhu tarafından düzenlendi
link

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

millenicom aldım ben 3 ay oldu. hiç sıkıntı yaşamadım daha. adamlarda müşteri desteği bile var. daha ne olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikisine de bakıyorum çok teşekkür ederim öneriler için ikisini de bilmiyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mecidiyekoyde/sisli'de uydunet'e abone olmayin, 3-4 aydir baya skintili.

sinyal gucunde problem var ve 4-5 evde cozduremedik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cgnat olaylarına dikkat edin. Al-sat yapan firmalarda genelde cgnat mevcut.

Gerçi ipv4 artık bittiğinden hepsinde cgnat var artık ttnet ve sol haricinde. Port açma gibi mevzularda port açamıyorsunuz bilginiz olsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam kullanıcıları havuza toplayıp hepsini aynı IP adresi üzerinden internete çıkarıyordu. Mesela fiberin olduğu apartmanda onlarca daire ortak IP adresine sahip. Son zamanlarda ISP’ler maliyet açısından da daha sık kullanmaya başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.03.2019 at 02:56, Komodo dedi ki:

yanı cum babaya sövmeden sövmüş gibi işlem görebiliriz. Derken baktım ama çok okumadım Yargıtay 16. Ceza Dairesi Kararına Teknik Bakış: CGNAT Neden Tek Başına Delil Olamaz? – Bölüm 1

Korktuğum şey için korkmam gerekmiyor sanırım 🙂

Teşekkürler orc

CG ile çıksanız dahi carrier tarafında hangi aboneyi hangi porttan çıkardığı belli olduğundan ötürü kimlik tespiti yapılabiliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte sorun zamanında isplerin ve mahkemenin bunu iplememesi. kendini hakim karsısında bulan çok kişi olmuş böyle sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi başlığıma sonucu yazayım. Kimse ne aradı ne sordu Çat kapı biri geldi telefon kablosunu kontrol etti, nakil işleminiz sonuçlandı dedi.  Şimdilik Turknet ile devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...