Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hamur için yardım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Var.

Kedim kızgınlık dönemindeydi. Değinmek istediğin nokta bu evde mutlu olmadığı ise, hepimiz Hamuru çok seviyoruz ve özenle bakıyoruz çünkü. Ha bunun dışında onu mutlu edemediğim noktalar varsa, ben bilmiyorum. Asla sesimizi bile yükseltmedik. Kış olduğu için cam dahi açılmıyor evde sineklik takılana kadar.

Misafirlerimiz geleceği için annem cam silmeye yeltendi bu eve taşındığımızdan beri ilk defa. Annemi görüp atlamış, önce popo sallayarak. Sürekli hareket eden bez nedeniyle oyun oynayacağını düşündüğünü sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben parayı bu laptoptan kazanıyorum abi. Satabilecek kadar çifterli eşyalarım yok.

Teşekkürler ama.

Bu arada, tanıdık bir veteriner bulduk sanırım. Orası ile görüşeceğiz. Fakülte ile özel veterinerlerin fiyatları arasında dağlar kadar fark yok artık çünkü. Eğer kabul ederlerse taksit taksit ödeyebileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben biraz pişman oldum yardım istediğime.

Teşekkürler ama herkese.

Şunu belirtmek istiyorum, "asla paramız olmuyor çok kötü durumdayız" başlığı değil bu. ŞU AN 2,000 liram eksik. Bunun için brainstorm istedim, shitstorm oldu burası.

Parayı buldum varsayalım. Macbook airin parasını da birkaç ay biriktirmiştim ginaly merak ediyorsan eğer.

Hamur iyileştiğinde başlığı güncellerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Babamın ruh hali biraz öyleydi ya dün bu arada, açık konuşmak gerekirse. Babamla çok kötü birbirimize girdik dün zaten. Ben evde değilken oluyor ne oluyorsa çünkü. Ben babamdan 6 senede 2 kere para istedim, bu nedenle şu başlık para isteme amacıyla açılmamış olmasına rağmen benim için çok zor oldu. 18 yaşımdan beri kendi paramı kendim kazanıyorum ve bugüne dek böyle bir durumda hiç kalmadım.

Neticede aile arasında olan tüm para ortak havuzda birleşti. Ne yapılması gerekiyorsa yapılacak. Son görüşülen veteriner beni umutlandırdı. Ben her ay elimdeki tüm parayla taksit taksit ödeyebilirim, açıkta kalan miktara göre tek seferde de ödeyebilirim, sıkıntı yok bunda. Kötü bir maaş almıyorum, fakat 6 gün önce maaş aldığım için kalan para yetmedi duruma müdahale etmeye.

Mutlaka FAKÜLTE olacak dendiği için ve fakültelerde böyle bir taksitlendirme söz konusu olmadığı için buraya geldim. Medica özel veterinerler için 10,000 tl -/+ fiyat verdi çünkü, çok astronomik bu. Ama şu an umutluyum.

Çok ters zamanlamayla oldu bu olay sadece.

İçimi döktüğüme göre, gidiyorum.

Tekrardan; gerçekten minnettarım yardıma koşan herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun. Derneklerden falan yardım alabilirsin yada sosyal medyayı kullanabilrisin. gofound.me deneyebilirsin. Sadece pati ile sınırlı kalma bence. ayrıca Banka kredisi için çalışan bir yakınını kefil gösterebilirsin. Belki baban bu konu da yardımcı olabilir. Yamuluyorda olabilirim. Kendi çapım da bikaç araştırma yapayim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...