Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hamur için yardım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Dünkü ameliyat hava koşulları yüzünden ertelenmişti. Fakat gece ikide acilen ameliyata alınmış kangren olma riski yüzünden. Traşlı hali baya renk değiştirmişti. Muhtemelen çocuğu ameliyata hazırlarken durumu görüp apar topar ameliyata aldılar. Bacaklardaki 4 kırık haricinde, alçı içerisinde kaynayabilecek 2 ufak kırığa daha rastlanmış, kaynayacağı için müdahale etmemişler. Çene de tamam.

Gayet iyiymiş durumu, umarım böyle de gider. Ara ara haberdar ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

Dünkü ameliyat hava koşulları yüzünden ertelenmişti. Fakat gece ikide acilen ameliyata alınmış kangren olma riski yüzünden. Traşlı hali baya renk değiştirmişti. Muhtemelen çocuğu ameliyata hazırlarken durumu görüp apar topar ameliyata aldılar. Bacaklardaki 4 kırık haricinde, alçı içerisinde kaynayabilecek 2 ufak kırığa daha rastlanmış, kaynayacağı için müdahale etmemişler. Çene de tamam.

Gayet iyiymiş durumu, umarım böyle de gider. Ara ara haberdar ederim.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Hamur iyi, mümkün oldukça görmeye gidiyorum, (veteriner biraz uzak). Her gün kliniği arıyorum, durumuyla ilgili bilgi alıyorum mutlaka. Gayet iyiymiş, iyileşiyormuş. Henüz 2 hafta daha eve gelmeyecek, bacaklarının üstüne yüklenmesini istemiyorlar. Evde de sürekli kafeste, boxta tutacak imkanım olmayacağı için daha orda.

Masraflar 3,500 tuttu. Sıkıntı yok, halloldu. Taksit taksit ödeme imkanı da sundular.

Durum böyle. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...