Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 19

Celtics

Öne çıkan mesajlar

dün oynamaya başladım fut ile. starter hedeflerini yapıp bıraktım. heralde 6 7 maç yapmışımdır. normalde pek single oynayan biri değilim ama challangeları yapmak için single oynadım ve ai'ın performasını çok beğendim. önceki senelerde robot gibi oynayan ai yerine çok daha gerçekçi top oynayan ve işin bokunu çıkarmayan bir ai gelmiş. sanırım bu sene eskiye nazaran daha fazla single oynicam. sırf ai salaklıkları yüzünden şu hikayeli modu bile oynamamıştım.

fut'a biraz çalışmam lazım. çok fazla yenilik var. ne kadro kurucam, ne yapmam lazım bilemedim resmen. 1 ay falan kart açmadan biraz mücadele edicem challangelar ile sonra kart açıp biraz yolumuzu bulmaya çalışırız.

ufak bi pati ligi gibi bişi yapalım derim bu arada ps4te oynayan yeterince varsa. aramızda maç yapar ısınırız oyuna.

psn: kerbolicious ekleyin gençler
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izlenimlerimi yazayım.

-öncelikle oyun çok gerçekçi olmuş, sanırım şimdiye kadar oynadığım en gerçekçi futbol oyunu diyeiblirim.
-oyuncu top etkileşimleri çok iyi olmuş, kütük gibi değil hareketler, daha esnek daha gerçeğe yakın top temasları ve hareketler var.

-her boka faul çalınması olayını düzeltmişler, ufacık çarpışmalar, ayak koyduğunda rakibe temas edersen hemen üstte avantaj işareti çıkması ve sonra savunmayı gevşetmek zorunda kalmaman güzel olmuş. Daha omuz omuza mücadele, daha temaslı oyuna izin vermişler ve adamı yıkmadıkça ayakta kalan pozisyonlar çoğunlukla oynatılıyor, akıcılığa inanılmaz katkı sağlamış.

-pes özentisi topla slalom yaparak ilerleme, topun ayağa yapışması gibi saçmalıklar azaltılmış. Topu ayakta tutmak için daha fazla efor gerekiyor ve ciddi pas oyununa yöneltiyor oyuncuyu.
Topu kanada at koşsun adam, çizgiden içe cevir tarzı scripted gol atma yöntemlerini de toplu koşuyu yavaşlatarak halletmişler. Üstteki ile birleşince daha gerçek futbola yakın pozisyonlar görüyorsunuz oyunda.

-uzaktan saçma goller azaltılmış, cidden çok yetenekli bir adam çok iyi vurmadıkça öyle saçma 90a giden toplar olmuyor.

-yeni aut atışı kamerasi kötü, kısa pasla çıkmak istiyorum ama adamlar çok uzak duruyor 858915481 kere rakibe attım topu.

-yeni şut mekanizmasına alışmak zaman alıyor.

bunun dışında pati takımı falan kuracaksak ayrı başlık açabilir veya pati-proclub diye whatsapp grubu yapıp beraber takılabiliriz. uzun süre sonra en çok keyif aldığım fifa oldu 19.
Sosyal ağlarda paylaş

skript'i kabul edip oynayacağına anca ağlarsın böyle

500 senedir oyunda skript var. sanki yeni bir şeymiş gibi her sene bu sene de skript var diye doluşuyo millet.

şu da arkada kalmasın yahu :/

mokoko said:

19 kesinlikle çok çok iyi ama dün beni çok korkuttu. bi an sanki eski oyunda yenen saçma goller misliyle çoğalmış gibi hissettirdi.

fifa 19'da yediğim ilk gol bu olunca bi korktum asdfsadfsa

https://streamable.com/qkspo
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

19 kesinlikle çok çok iyi ama dün beni çok korkuttu. bi an sanki eski oyunda yenen saçma goller misliyle çoğalmış gibi hissettirdi.

fifa 19'da yediğim ilk gol bu olunca bi korktum asdfsadfsa

https://streamable.com/qkspo

ahaha ben de benzer bir golü kaçırdım.
bu gayet olabilecek bir karambol ayrıca ya, daha cumartesi love'un attığı gole bak sdsaf

ben dün çoook aptal bir gol yedim, biraz 18 alışkanlığı ile.
adam uzun top atmıştı, kaleciyi açtım ceza sahası çizgisine kadar sonra elimi kaldırdım, eskiden olsa elimi kaldıırınca kontrol ediyordu, şimdi mal gibi bekledi olduğu yerde adam geldi topa dokundu gol attı ağladım
Sosyal ağlarda paylaş

abi dediğin gibi skript işte. yapıcak bişi yok böyle bu oyun senelerdir. ben kişisel olarak anca 1e 1 senelerdir rekabet ettiğim arkadaşlarımla oynarken skriptten gol yersem deliririm ki o maçlarda skript falan olmuyo ztn. o yüzden bu kadar takılmamak lazım bence.

fifa yani bu 30 saniye sonra direk santradan gidip gol atıyosun. maçlar 5 5 falan bitiyo. arcade futbol oyunu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 17'ye kadar her sene oynadım, 17de hepten ayyuka çıktı, 50-100 saat oynayıp bunlar adam olmaz diye konsolu fifasıyla beraber sattım birine.

bence fifa komple beleş olmalı, fut kısmı yine paralı olmalı. zaten coinci futçu bebeler binlerce yuro gömüyorlar sürekli nakit akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı oyunu azaltmışlar gibi gözüküyor hakkaten ama ilerde update ile değiştirebilirler tabi. şu andaki hali baya güzel gözüküyor. umarım bu şekilde kalır.

@gold sen de ön yargısız bi dene bi ara görüceksin farklı olduğunu geçen seneye göre.
Sosyal ağlarda paylaş

script oynamayı bilmeyenlerin bahanesidir. cs'deki hile muhabbeti gibi. yüzlerce insan vardı önceki fifalarda haftasonu liglerini namağlup bitiren fln. size var da onlara mı yok script? script varsa da herkese var size değil sadece. oynamayı öğrenin (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

rovaşata işi baya bi abartılmış cidden bu arada. ben kendim yaşamadığım için bişi yazmadım o konuda ama instagramda falan takip ettiğim fifa sayfaları sürekli saçmasapan rovaşata videoları atıyo ama belli ki bi hata var orada. ilk patch ile düzeltilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...