Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 19

Celtics

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Neyse sonunda çözdüm su oyunu.

Rakiplerin %99 u aynı taktikle oynayınca artık otomatiğe bağladım.

433 pres yapio bütün mallar. Futbol adına hiçbir şey yok. Hepsinde aynı futbolcular. Solda hazard sağda o herkeste olan eleman ismini unuttum djdj.

Bol pasli total futbolla 30 da 22 yaptım ödülümu bekliom
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

433 pres yapio bütün mallar. Futbol adına hiçbir şey yok. Hepsinde aynı futbolcular. Solda hazard sağda o herkeste olan eleman ismini unuttum djdj.

dizilişin ve custom ayaralrın neler.
press after heavy touch ve fast build up oynuyordum ben bir ara ama istediğim sonucu alamadım 4-3-3 ile
Sosyal ağlarda paylaş

youtube'da var.

akşam maç öncesi ayarlayalım, ayarlarken anlatırım.
Eski senelere göre çooooook daha iyi olmuş custom ayarları. Etkisini direkt hissediyorsun.

0-100 arası saçma şekilde "bunu 73 yapın efsane oluyor" gibi kıçtan sallama öneriler vardı. Şimdi ise sen değişiklik yaptığında ön izleme ekranında gösteriyor zaten.

savunmada sürekli press yaparsan 60da pili bitiyor oyuncuların mesela veya hucumda possesion ile fast build up arasındaki farkı gözle görüyorsun oyuncuların koşmasından veya pas beklemesinden.

Bizm oyun tarzımıza göre bir custom taktik yapalım takıma ANY'ler çıldırtıyor yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ben hiç o custom taktik olayına girmedim valla hiçbişi bilmiyorum o tarafla ilgili oyunda. guide falan var mı?

Onu bunu bırakta atarlı atarlı konu açtın, rezil ettim falan diye yazılar yazdın bide utanmadan kazandım diye. 5 kuruşluk oyuna rezil olma. Ev adresimi yazayım özelden kargola oyunumu. Bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Red said:

dizilişin ve custom ayaralrın neler.
press after heavy touch ve fast build up oynuyordum ben bir ara ama istediğim sonucu alamadım 4-3-3 ile

451 oynuyorum. Defans ve hücum balanced. Çok aşırı press e maruz kalırsam 1 2 dk team press açıyorum. Onun dışında attackingim de press after lost hücum possesion

Diğer taktikleri kullanmıyorum. 2 gol yesem bile sakin sakin oynuyorum. Karşıdaki kabul etsin oyunumu fjfj
Sosyal ağlarda paylaş

fut tayfanın çoğu tam saha pres modunu açıp oynuyor zaten.

bu tip adamlara karşı sakin kalıp ayağa pas yapabilirseniz parça pinçik ediyorsunuz. dün gece yine böyle sane, pogba, lucas, lukakulu birini 4-0'la yolladım evine. gidip forumlarda bilmem kaç milyon coinlik takımımla 200k'lık callejon, belotti, pellegrinili adama kaybettim diye zırlamıştır.

savunma yaparken topun arkasında kalıp rakibin sonraki hamle yapacağı yeri tahmin edebilirseniz topları pıt pıt topluyorsunuz.

bir de bu presçi tayfanın takımı 70'den sonra geberiyor. genelde hızlı bir kanat ve orta sahayı yedekten sokup çok rahat pozisyonlara giriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
up

ben de red'in dediği moda bağladım o kadar acayip kaybediyorum ki sadece gülüyorum artık..

dk 80 3-1 öndeyim maç 4-3 bitiyor falan.
illaki son dakikalarda bir gol yiyorum, olmayacak toplar olmayacak şekilde gol oluyor. 90+ adamlarla 750 metreden çektikleri şutları yemekten sıkıldım.

ama böyle takımına miyonlar harcamış adamı pas oyunu ile yendiğimde çok büyük keyif alıyorum ya

bir söz de pro clubs moduna, ya şu modun kendinden delayli olması sorunu ne olacak ya, düzgün lagsız oynansa 10 kat keyifli olacak ama
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/sloukasbey/status/1067885994018525185?s=21

@apple pro club'ın bizle beraber oynarken extra delayli olması normal abi. bence benim ve diğer uzaktan oynayan arkadaşların etkisi olabilir o biraz. olmayadabilir tabi ama sanki tüm oynayanlar tr içinden olsa okadar delay olmaz diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...