Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 19

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Şuana kadar hazard ve lucassız kadroya çok az denk geldim. 3 maçın 2 sinde forvet hattı bu. Lukaku veya 89 lük obemeyang oluyor bir de.

Ilerdeki 3 adam stay forward. Diğerleri ile otobüs çek. Kapinca ileri at. Ilk fırsatta kareye bas şut çek illa giriyor fjjf. Ben zevk almıyorum valla bu tarzdan.

8 9 tane ikonlu kadroların kazanması lazım ki verdikleri paranın karşılığıni alsınlar fjf.

Bu adamları bir şekilde yeniyorsun da 90 dakika press yapıp staminası sıfırlanan adamların benim hiç press yapmamış yarıdan fazla staminası olan adamlarimla birebir mücadele etmesi. Bunu fikslesunler yeter
Sosyal ağlarda paylaş

10 tane falan haftasonu ligi oldu, hepsinde gold3 aliyordum.

cmts mac yapmadim, cuma/pazar'a yayip bitirdim.
diyecegim su ki hic bir sene oyun bu kadar P2W olmamisti.

neymar/mbappe/cr7/cr9 falan alirsaniz kazanma sansiniz bariz artiyor, cunku bu oyuncularin animasyonlari "ozel". sacma sapan finesse sutlarla 180 donup 90'a cakiyorlar...

bu hafta 1.6m'a UCL aguero aldim, 3 mac fazlasiyla gold1'e ciktim:

simdiki takim: https://www.futbin.com/19/squad/2835682
onceki takim: https://www.futbin.com/19/squad/969684
Sosyal ağlarda paylaş

fut'da money talks evet ama olay sadece kadro değil taktik çooook önemliymiş onu anladım bu hafta sonu ya.

custom tactics için 1-2 yazı baktım video izledim falan en sonunda kendime uygun diziliş ve ayarlara geçtim, önceden yanlış yaptığım şeylerin farkına vardım ve gerçekten elimdeki adamlardan verim almaya başladım sonunda.

bir de evet FUT'un ayrı bir güzelliği var insanın rekabetçi damarına bastığı için
Sosyal ağlarda paylaş

yani evt:
custom tactics ile normalde chemistry'si uymayan herkesi bir arada oynatabiliyorsun.

ingame atak 352
defans 451'e dondurmek vs.

iste kapali oynayan takima 433...

bir de seyi deneyin:
defansta kosmaya basili tutup X ile contain yaparken, O'ya da basin.
faul fln olmuyor, baya kapiyor topu.

ben manuel fln defans yapiyordum, gerek yokmus.
Sosyal ağlarda paylaş

video paylaşır mısın applevodka?
applev0dka said:

fut'da money talks evet ama olay sadece kadro değil taktik çooook önemliymiş onu anladım bu hafta sonu ya.

custom tactics için 1-2 yazı baktım video izledim falan en sonunda kendime uygun diziliş ve ayarlara geçtim, önceden yanlış yaptığım şeylerin farkına vardım ve gerçekten elimdeki adamlardan verim almaya başladım sonunda.

bir de evet FUT'un ayrı bir güzelliği var insanın rekabetçi damarına bastığı için
Sosyal ağlarda paylaş

Custom tacticsin etkisi dizilise nazaran daha az. Hepsi balanced olsa da olur.

Mesela 433 oynayan rakibe maç içinde 41212 ye dönersen o da taktik değiştirmek zorunda kalıyor.

Şuanda fut oynayanların %95 ı 433 oynuyor. Eski seneelre nazaran oyun çıkar çıkmaz ikonlar ve 90 ratingi topçular ele ayağa düşmüş.

Benim takımın rating 85. Div 5 te bir aşağı bir yukarı gidiyorum div 4 göremedim. Gelen rakiplerin hepsi hayvan gibi. Arkama yaşlanarak bi maç atamadım daha fjdjd.

Olay dönüp dolaşıp kadroda bitiyor tabi. Benim 84 lük adam staminası bitmiş 90 lik bale deb daha yavaş kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya bi sure 5 1 4 oynamistim adamlar ambale oluyodu ahasdfklj

tabi en son fifa 16 oynadigim icin bilemicem ne kadar degisti durumlar.

yani ya hep ya hic taktigi, geriye 6 kisi yaslanip, ileriye bi anda 4 kisi ile cogu kez 4 e 3 veya 2 yakalamak cohg acaipti

degistirdigim 3 adamda ortadaki cm fln oluyodu genelde.

gercek bir maestro lazim oraya sergen vari lel.

hos bunu pro da denemedim hic, uygulamasi kolay oldugundan seasons da yapiyodum, div 1-2 fln takiliyodum iste.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

video paylaşır mısın applevodka?
applev0dka said:

https://www.youtube.com/watch?v=L3Lvb1oCAv8

@red instructionlar baya etkiliyor.

en basitinden 4231 oynarken orta 2li customda kanatları kapatıyor göbek boş kalıyor, sen göbeği kapat diyorsun.

veya tek santraforun gereksiz yere kanada koşuyor merkezde kal diyorsun.

ben şu videoyu yaptım baya faydasını gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

diger asiri bariz tipler:

- bu oyunda 1.80 alti oyuncu almanyin solbek/sagbek dahil.
hatta bende 4-5m var, en kisa jordi alba/dani alves.
- CM'leri ozellikle +80 stamina, strength ve aggression secin.
- team pressure cok nadir acin (20-30dk min.)
- iyi oynayan birini overload ball side / veya pres kullanmayin, gecmesi cok kolay.

- gelen toplari alirken en azindan kosma tusuna basmayin. duzgun kontrol ve kontrollu dribbling icin LB+RT(kosma)

- kaleci ile karsi karsiyalari atmak baya zorlasti, bununla ilgili videolar var bakin kesin
Sosyal ağlarda paylaş

futmas sebebiyle baktım yüzdeler artmış 20 dolarlık paket açtım ve 86 trezeguet baktım özellikleri benim immobile'den daha kötü. satılmaz diye insanların 15 k altına koydum şu an gidiyor 617k'ya.

bu parayla ikonlar hariç son istediğim adamları da alabiliyorum. son 5 adam falan kaldı. sizce hepsini alıp parayı bitireyim mi, yoksa onları almak için acele etmeyeyim de bu parayı ticaret ile büyütmeye mi çalışaayım? 91 shevchenko için 1.2m falan lazım.

ticaretten dediğim de; para kazanmak için sbc falan takip etmekle uğraşamam; işim gücüm var. öyle ki bir kere weekend lig'e kalmıştım onda da zamansızlıktan 2 maç oynayabildim sadece. dolayısıyla çok para akışı yok klübüme. 617k ile tahminen 10k'lık bir adamın tüm piyasasını ele geçirmeye çalışmak ticarete girmek dediğim. bu yolla da o para çok uzun zamanda birikir gibi geliyor.

bence ben listemdeki adamları alayım; ikonlar için tekrar ikon düşürürsem alırım.

ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

bence ben listemdeki adamları alayım; ikonlar için tekrar ikon düşürürsem alırım.

ne dersiniz?

her takimda oynicak iconlar +3m'dan basliyor

inform / IF'lari satin al.
normal gold kartlari almak icin 1 ay bekle, o zaman duser tam.

fikir vermesi acisindan benim takim:
https://www.futbin.com/19/squad/2879455
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...