Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşamayanlar (2018) - BluTV

Raylen

Öne çıkan mesajlar

böyle bir şey benimde yapasım var, oyuncular fln baya efsanede konsepti tam oturtamamışlar, belki izleyince daha bi manalı gelir bilemedim.
benim kafamda hep şehirde uzakta allahın dağında köyde vs geçen şeyler var. ortamdan tırsacan bir kere yoldan geçerken mezarlık görecen yusuf yusuf atacan yanda dere sesi olacak, yılanıdır kargasıdır arkadan bir sesler gelecek ne olduğunu bilmicen, o hissi verdin mi o konuya ister üç harfli ister katil ister vampir sok ama böyle gotik gotik ergenlerle istanbul caddelerinde vampir bize uymadı. belki çekimden flndır ama mutlaka izlicem ilk bölümü :D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şu fragmanın sonunda çalan "yerli ve milli rage against the machine" buymuş

https://www.youtube.com/watch?v=j56cst9cBlY

sallan yuvarlan rakınrol esprisi mi acaba?

Dizisiyle de müziğiyle de 20 sene geriden takip ediyoruz. Umarım levent'teki plazaların önüne geöçip eylem yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi zaten belli de? 2000 lerin başın da bu adamlar dan çok daha iyi sound oturtmuşlugumuz var bizim. ratm benzerliği falan zaten geç, gülerler adama. radical noise aklıma geldi adamlar da 20 yıl ileriden gidiyorlardı. sonra şimdiki pentagram vokali Gökalp ergenin "the climb" ı vardı. (gerçi ikside hala var arada konser veriyorlar) onlarda herhalde türkiye ye fazlaymış. şimdi böyle grupları görünce bir tarafımla gülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...