Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

429. gelenekelsel paticik drama senlikleri

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

202. gelenekelsel paticik linc senliklerine kangoroo courtuna hos geldiniz :D

bu topigi acma nedenimiz tatil nedeni ile yonetici olmadigindan baska topiclerin icine etmemesi, ne derdi varsa burada yazmasi ve abuk subuk konulari deraillamamasi

timi foruma kusturdugunuz icin genel yoneticisizlik nedeni ile halen aranizda gezen bu arkadasin durumuna soyle bir bakalim

cogunuzun ilgilenmedigi konsol peasantlar olarak takildigimiz, kavgasiz dovussuz, asiri trolleyen baltazar haric simdiye kadar kimsenin ceza almis olmadigi bu yuzden senede 1-2 sikayet baktigim bolumumuzde 2 gun once bir sikayet yigini belirdi.

surada basliyor

https://forum.paticik.com/read.php?37,5992636,page=81#msg-8924784

gizlenen butun mesajlari visible yaptim, arkadasin uslubunun lise terk tier olmasini gectim israrla insanlara hakaret edip kendisine en ufak laf soyleyene "ad hominem!" "fosik" diyor. polis siddetinden konusurken bile isini yapan gariban moderatore saldiriyor

https://forum.paticik.com/read.php?98,8809221,page=274

ozel mesajlarindan ve ugrasmaktan biktim, burada takilsin butun ofkesini esit sartlar altinda coplukte kussun sonra ucar konu

arkadasin mesajlardan okumaya usenenler icin bir seckide yapiyorum, kaciyorum. ben yeteri kadar ugrastim

rave said:
ps4çüler ağlasın şimdi de biraz.

bi götü boklu gow ve lastofus oynayabildiler diye kendilerini master race sandı kekolar sdfs.

4k tv'm den ekran görüntüsü atarım size üzülmeyin rdr2 çıkınca.

rave said:
ahahah nası geliyo ps fagler. bana gow ve lastofus dışında kayda değer exclusive sayın lan 1080p köylüleri.

çamur gibi oyun oynuyosunuz sonra gelip exclusive sdfs.

rave said:
şu sikko oyunlardaki gameplay süreni toplayıp yazsana kardeş. bakalım ne kadar exclusive oynamışın.

until dawnlar yakuzalar falan var listede asgdasdahdlkm

hakkaten ps4 aldırtırlar bu oyunlar abi, göt ettin beni. OKSKOLOSOV OYONLOR COG GÖZOL !!1!

canım sen git bi gtayı, witcherı, acyi 4k demir taşşaklı makinada çatır çatır view distance ile oyna, sonra konuşalım.

red said:

15 yaşında mısın yaw mesajlara bak fjd

rave said:

ad hominem yaparak tartışmanın modası geçmedi mi hala?

rave said:

hangi exclusiveleri, kaç saat oynadığınızı şuraya yazsanıza abi. sonra bi düşünün sırf exclusive için ps4 tercih etmek mantıklı mı?

mantığını geçtim, adam gow serisini çok seviyodur, bloodborneu seviyodur, parası vardır alır. ona hiçbir lafım yok. benim lafım burda xbox saksı ehe!!1! diyen ps4 faglere.

2 tane exclusive oyunu toplamda max. 30-40 saatlik deneyim için 300er küsür tl domalıp kendini master race sananlara.

rave said:

cahil olanlar genelde sürü psikolojisiyle hareket eder, kendi başına karar veremedikleri için.

seni kim kandırdı acaba '' abi ekskulisif var ps4te, ps4 al '' diye. yoksa google> which console is better? diye mi arattın? sdfs

rave said:

zaten strateji/rpg/indie olursa onu laptopumda oynuyorum, klavye mouse ile. yani toplamda 50-60 saatlik bir deneyim için millet ps4 ü tercih ederken, çok daha fazla zamanlarını geçirdikleri ve kendilerine özel bir deneyim sağlayacakları 4k + daha iyi grafikler ile oyun oynama deneyimini görmezden gelmeleri tam bir akboy sürü kafası cehaleti.

çünkü küçük beyninize işlemiş abi ekskulusif çok önemli bişey. oynadığım oyunların toplam saatte %1-2 sini oluşturacak oyunlar için yatırım yapmalıyım geri kalan %99 u için değil diye. azcık kendi beyninizle düşünüp karar vermeyi öğrenin, hayatı daha güzel tecrübe edersiniz.

rave said:

sürü psikolojisiyle hareket eden cahillerin bir diğer özelliği de linç kültürüdür.

ekskulusif iki oyun oynadı diye kendini bir kesimin parçası sayan ve doğruluğunu diğer kesime tu quoque yaparak kanıtlamaya çalışan garibanlar, kıyamam ben sizin o aidiyet duygunuza ya. anneniz yeterince emzirmedi herhalde.

rave said:

buraya ps4 exclusive oyunlardaki play timelarınızı yazında somut veriler üstünden konuşalım istiyorsanız. böyle teorik konuşunca önüne verileni otlamaktan lahanaya dönmüş beyniniz almıyor olabilir

said:
ahahahsdjofnsfs exclusive'in batsın yaa. anandan çıktığında ağzına exclusive emzik mi verdiler anlamadım ki.

diyorum ki ben aynı oyunu hem pc'm de hem xboxumda oynuyorsam bu benim avantajıma. çünkü tek oyun satın alıyorum.

kafa basmayınca basmıyor işte.

ozel mesaj seckiside paylasiyim

_Rave said:

postlarıma dokunmaya devam edersen dynaya şikayet edicem yaptığın saçmalığı. 5-6 kişi birden bana hakaret ederken elini sürmediğin topiğe gelip, hakaret içermeyen eleştirileri gizleyip silmeye hakkın yok.

adama kaç tane exclusive oyunu olduğunu da mı soramayacağım? hakaret mi oldu bu?

konsol admini isen konsol admini gibi davran. ya da bırak başkası adminlik etsin. iki yüzlülüğün manası yok.

çocukça davranıyorsun. bana kendimi savunma hakkı bile vermeden hem mesajlarımı silip/saklayıp konuyu kitliyorsun.

sonra gidip siyaset topiklerinde düşünce özgürlüğü diye etrafa çiçekler atmayı iyi biliyorsun. bu kadar iki yüzlü olma. her fikri beğenmek zorunda değilsin, ama minik bir faşist değilsen katlanıcaksın.

rave said:

laurelin said:

anlamadigin su, ben automod degilim hani isim gucum var. messengerdan dun sokakta uyarildim yaptiginiz cocukluk ile ilgili. kac kisiden sikayet geldi, standart prosedur kitledim temizledim uyardim, ayni seyi yeniden yapiyorsun.

sirf senin mesajlarini gizlesem sorun yoktu, 2 sayfa tek tek mesaj gizleyip konuyu eski yerine getirdim hala gelmis bikbik yapiyorsun

sen mesaj atana kadar hareketlilik bile yok thredda hatta bolumde, son 10 senede hatta bu kadar saygisizca ortami geren baska bir insan olmadi bolumde, en fazla hack-crack yuzunden uyardim milleti

uyarildigin halde ayni harekete devam edip, alan yetkilisine gelip fasist demek top tier aymazlik kusura bakma

git dynaya, time veya zegnaya mesaj atip sikayet et, postlarin hala duruyor konuda. prensip geregi mesaj silmiyor gizliyoruz bu gibi durumlar icin. baksinlar karar versinler

alan yetkilisi olarak benim isim burada bitiyor

senin görevin konu kitlemek değil. 6 kişi bana hakaret ederken ''napıyosunuz lan siz'' diye değil de ''ehe xbox kötü zaten boşa tartışmayın'' diye konuyu silip, içine edip sonra da haltmış gibi son mesajı atıp konuyu kitlersen bunun adı da faşistlik olur. bak bakayım o mesajlara kim ilk ve daha çok hakareti işitmiş.

senin görevin, ya adam gibi iki tarafı da uyarırsın, düzgün tartışın diye ya da işin gücün varsa beceremiyorsan, bırakırsın başkası yapar adminliği. bu bir bahane değil.

_Rave said:

Laurelin said:

18 seneden fazladir aktif uyesi oldugum forumda, 10 senedir yaptigim gorevi bana ogrettigin icin tesekkur ederim

10 senedir nasıl yönettiğin umrumda bile değil. ben şuana bakıyorum ve bana haksızlık yapıldığını net bir şekilde görüyorum.

6-7 kişinin hakaret ederek fikrini belirttiği topikte neden tek suçlu ben oldum bunun da cevabını bana zahmet olmaz ise ver.

ha eğer derdin sana iş çıkması ise direk konsol topiğini tümden kitle, kimse konuşup, tartışamasın. problem solved.

bak tayyip öyle yapıyor. örnek al.

buyrunuz konusma ve ifade ozgurlugu, xbox konusunun kilidinide aciyorum pisligi temizlerim sonra gene, konudaki butun mesajlar gorunur durumda. aradan cekiliyorum, millet linc etmesin diye ergen mesajlarini gizledigimiz adamin istedigi ozgurluk bu

haydi iyi eglenceler
Sosyal ağlarda paylaş

Topik zaten açıkmış. Bir şey yazmak isteyen yazabiliyormuş. 13 marttan sonra yazmaya değer bir şeyler olmadığı için topu topu 10-15 mesaj atılmış.

Sonra sen bir mesaj atmışsın. İnsanlar kendilerince neden haksız olduğunu güzel dille açıklamışlar. Gel gelelim sen nedendir bilinmez agresif bir tavır takınmışsın.

Topik senin yüzünden kapanmış. Yetmemiş. Başka kullanıcıları özel mesajla ya da farklı başlıklarda harraslamaya devam etmişsin.

Şimdi de gelmişsin "Topiği açtırdım" diyosun...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni ozel mesaj gelmis :D

rave said:

bak güzel güzel dare ile tartışıyorum, gelip bana attention whore diyip gidiyo öküzün teki. sonra niye liseli ergen üslubuyla konuşuyorsun oluyor.

10 yıllık moda işini öğretmek gibi olmasın AMA ben erken müdahele et böyle tiplere, düzgün tartışılsın.

sipeyskeyk said:

Laurelin said:

Malın teki için 1 saat harcadığının farkında mısın?

Hayret bir şeysin ya

yok birsey harcamadim, ayni post genel moderasyondada var. bir mod biriyle ilgili ceza isterse koyuyor ozet olarak iste. zaten hazirdi publice tasidim arkadas forumun ilgili ilgisiz her konusuna salca olunca

konu kitleme ve mesaj gizleme disinda yetkisi olmayan modluk bu kadar oluyor, adam ana avrat duz gitse bile pasa pasa admin bekliyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...