Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

429. gelenekelsel paticik drama senlikleri

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

adam işin kötüsü gidip mesajları seçip, alındığı yerleri boldlayarak 1 saat harcamış.

sonra konuya niye zamanında mudahele etmedin diye sorunca ben automod değilim diyor.

e abi uyar en başından seviye düştüğünde? yok abi gidip daha leş bir topik açıyor, millet 22 cm penis boyundan, çükünden, klitoristen bahsediyor.

sonra 10 yıllık modum bana işimi öğretme. e yapamıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Ben bölündüm mitoz olarak..Yancı hanesine yazabilirsiniz. Ayrıca herife kişisel daldım, aylar önce ilk şikayet ettiğim tip olabilir yaa PS başlığından bağımsız. Ama asıl PS teki hıncını cumartesi anneleri postunun altında göstermiş. Yazık kıyamams.

arkadaşın kuyruk acısı şurdan geliyor.

_Rave said:

DavidMills said:

Bakın anlatamdım galiba. En nefret ettiğim şey WOT okumam bile. SOL görüşlü ve ateist bir adamım. SOL görüşlü derken bildiğin demokrat ! Yani Ecevit'ten bir tık üstünü (milliyetçilik-dincilik) kullanan adama OY VERMEM ! Burasını anladıysak devam edeyim;

Aptal Deniz Baykal'ın başımıza husumet ettiği sayın CB mizin meselesi an itibarı ile ortada. Bu adam PADİŞAH olmak istiyor. He evet BAŞKAN. (yiyenleri bilemem tabi.) Biz de 80 küsür yıllık Cumhuriyet değerlerinin, laikliğin elden gitmemesi için bir tarafımızı yırtıyoruz son 15 senedir doğru mudur? Evet. Sokağa çıkmadınız..S...tir ordan çıktığımız da kaç tane gül gibi insanı kaybettik, neden?

Bunun 10 sene öncesi vs yok. Bu ülkede hiiç bir zaman gerçek SOL devrim dışında iktidar olamaz. Var mı bi Lenin imiz? :P (Lenin e de LOL bu arada.) Bunu Demokrat kesime indirgediğinde, kendi ülkemiz ölçeğinde aldığın oy maxxxx %20. Seni ve beni yanıltan %35 ler. Nedeni CHP nin tam bir SOL görüşlü parti olmaması (ki günümüz koşullarında gayet normal ama demokrat ekseni aşikar). Ayrıca ülkede merkez sağın, AKP nin seçildiği yıl "hak ile yeksan olması". Peki merkez sağ yok, sol yok, Erdoğan'ı sadece milli selamet (çıkardığı gömlek) çiler ve BİRaz KÜRT oyu seçmedi mi?

dostum bu kadar uzun yazı yazıp, hiç birşey anlatamamayı nasıl becerdin ?

16 sene önce kürtler oy verdiyse gene mi vericekler? amma saçmalıyorsun. sırf kürt oylarıyla da kazanmadı tayyip. anapında oyunu aldı dyp ninde refahında.

Ateist solculuğunu yediğimin sdfs. BONLOYON ŞONO!
Sosyal ağlarda paylaş

yazik hincini alamamis yaziyor hala :D

said:
al bak açtığın konuda millet penis boyundan çüke, klitorise kadar neleri konuşuyor. xbox topiğini kitlediğin küfürün tonla fazlası dönüyor forumda açtığın topikte. moderatör olarak görevin bunu desteklemek mi senin?

10 yıllık modsun ya hani. tecrübene ziyaden söylüyorum =)

bunu da paylaşmayı unutma lütfen.

sunuda cevapliyim

Rotweiler said:

Topiği açmanın özeti: "Yeterince destek göremedim, görülen biyere açayım ki yancılar gelip linçlesin" sfgdfg
Rave'İ haklı gördüğümden deel tabi. Konsol konusu bambaşka bi hal almış

Yo gerçekten anlayamadım ondan soruyorum.
Yani kimse hatasını kabul etmiyor ki? Var mı gören böyle bişey. Çok nadir yaşanıyor, onda da hepimiz oturup tears of joy döküyoruz zaten.
Nolacak yani böyle bi başlık açınca?
Amaç ne?

amac ne soyliyim

tek basima ugrasicak enerjim yok, tim disinda forumla duzenli ilgilenen genel yonetici yoktu onuda kacirdiginiz icin cok hizli bir sekilde halledilecek bir mesele kicikirik konsol modunun basina patladi

buraya tasidim, artik tum forumun sorunu bu. surekli EN HAKLI BENIM AMA BEN COK HAKLIYIM, HERKES BANA HAKARET EDIYOR OYSA BEN INGILIZ LORDU SEVIYESINDE TARTISIYORDUM, ADAMA KUFUR ETTIM BANA ERGEN DEDI KABUL EDILEMEZ

buyrunzu efendim, ilgi arsizi bir tip iste istediginzi gibi oynayin :D konsol konusundan butun ilgisi buraya kaydi dikkat ederseniz. coplerle beraber kaldirip atilir np

garbage a 5 senedir actigim ilk baslikmis hatta ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Yo gerçekten anlayamadım ondan soruyorum.
Yani kimse hatasını kabul etmiyor ki? Var mı gören böyle bişey. Çok nadir yaşanıyor, onda da hepimiz oturup tears of joy döküyoruz zaten.
Nolacak yani böyle bi başlık açınca?
Amaç ne?

amaç arkadaşın pisliğini her başlığa dökmesinin önlenmesi. ne güzel işte dilediği gibi at koşturabileceği bir başlık tahsis edilmiş değerini bilsin.

edit: geç kalmışız açıklamada
Sosyal ağlarda paylaş

Karakedi gideli 20 yıl oldu neredeyse hala geleneği sürdürmeye çalışanlar var ki o dönem ağlamışlardır karakedi şöyle böyle ağzıma vurdu diye.

Rave'in üslup fail olabilir, haksız da olabilir ama Laurelin'in bu konuyu açması ve aynı konuda kendi konusunda xbox'a saksı diyip baitlemesi de çok farklı bir iş değil.

tldr: Bu konu tutmaz, döviz arttı fıstık atarken iki kere düşünülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...