Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

abi daha çok değiştiremesin lütfen temennileri bunlar. değiştirir değiştiremez bilemem ama kattığı hava ve taraftarı bu kadar kenetleyebilmesi ile umut verdiği kesin

2011'den beri benim gibi bir çok adamı küstürdüler takıma, kimse tek kuruş para harcamadı, maça gitmedi kombine almadı. rvpyi çok sevdiğimden dolayı onun formasını almak dışında tek bir kuruş harcamadım takıma yıllardır mesela. ama bu sene ne olursa olsun takıma desteğim tam, benim gibi de binlerce insan kombine almak için sıraya girecek tribünler dolacak, para akışı artacak kulübe. bunu da "ben istiyorum getiricem bu topçuyu" mantığıyla yaklaşmayan; akılcı, mantıklı, işi bilenlere emanet eden bir başkan bir araya gelirse ve arkasında gümbür gümbür destek veren taraftar olursa işlerin güzel gitmemesi için hiç bir sebep kalmıyor geriye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yıldırım, önümüzdeki sezon için yapılacak transferleri teknik adam ve menajerlerin belirdiği isimler üzerinden yapmayacak. Teknik Direktöre sadece ‘Hangi mevkilere oyuncu istiyorsun’ sorusu sorulacak. Kulübün scout ekibinin yıllardır oluşturduğu listeden adaylar belirlenecek ve hız kaybetmeden görüşmeler başlayacak.

Başkan Yıldırım, Müjdat Yetkiner, Saffet Akbaş ve Kemallettin Şentürk’ten oluşan scout ekibin başına ünlü bir ismi getirecek. Oluşturulacak bu ekibin transferde daha etkili bir duruma gelmesi sağlanacak.

Ucu de kovulmus.

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-nester-vuruldu-uc-is-fenerbahce-2683589-skorerhaber/
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

said:
Yıldırım, önümüzdeki sezon için yapılacak transferleri teknik adam ve menajerlerin belirdiği isimler üzerinden yapmayacak. Teknik Direktöre sadece ‘Hangi mevkilere oyuncu istiyorsun’ sorusu sorulacak. Kulübün scout ekibinin yıllardır oluşturduğu listeden adaylar belirlenecek ve hız kaybetmeden görüşmeler başlayacak.

Başkan Yıldırım, Müjdat Yetkiner, Saffet Akbaş ve Kemallettin Şentürk’ten oluşan scout ekibin başına ünlü bir ismi getirecek. Oluşturulacak bu ekibin transferde daha etkili bir duruma gelmesi sağlanacak.

Ucu de kovulmus.

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-nester-vuruldu-uc-is-fenerbahce-2683589-skorerhaber/

Şükürler olsun kulüp sülüklerden temizleniyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

said:

Ucu de kovulmus.

Kongrede iki sıra önümde oturuyordu bu Aksaray dolmuşçusu gibi bütün gün kulüpte tavla atıp kahve içen, ara sıra internetten oyuncu araştıran scout eden tipler. Müjdat "yarısı bizden yarısı Koç'çu" diye bir cümle kurdu tiksinen bir suratla.

Tamam eski çalışanları işlerinden bağımsız olarak sadece Aziz'i destekliyorlardı diye kovacak değil ama işini düzgün yapmayan, kulübü sömüren, Ali Koç'tan seçim zamanı hiçbir baskı olmadan sırf Aziz aşkıyla nefret eden iltihapları da devam ettirmeyecek haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...