Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Aziz ne ile karşılaştı da dik durdu? 3 Temmuz ayyuka çıktı adamı içeri attılar sonra hoop fetö’ye bağlayıp, saldılar. Çıkar çıkmaz Reis’e defalarca teşekkür etti?

Fiko eğilip, büküldü diyorsunuz. Kimse istemez tabii ama ülkenin geldiği nokta farklıymış gibi konuşuyorsunuz. İstiyorsunuz ki çıksın Başkan artistlik yapsın. Kolay mı? Adamlar uğraştılar stadı yine aynı araziye yaptılar. Adamın annesine küfür etmiş dahası mı var? Anamı küfür ettiler, ben “sayın” demem deyip hem kellesi hem 105 yıllık kulüp mü gitsin? Siz de çok iyi biliyorsunuz, 1 sezona bakar alaşağı etmeleri.

Neyse Ali Koç’u da göreceğiz…
Şu ortamda kimsenin maçası yemez karşı çıkmaya. Ayrıca zaten niye çıksın futbol-siyaset bu kadar içiçeyken herkes politik olacak tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Damien Comolli gelmiş sportif direktör, Wenger gelmez herhalde eski scout'unun sportif direktör olduğu yerde TD olmaya jdsjsdf. Gerçi iyidir Comolli; bu Arsenal'in EPL'yi yabancılaştırma ekolünde çok fazla Fransız, Afrikalı falan soktu takıma ve 90'ların sonu 2000'lerin başı kusursuz kadroyu toplayan adamlardandı. Youtube falan yok tabii o zamanlar. Tabii scout diye geçmeyelim sonra Tottenham ve Liverpool'da yöneticiliği vardı görevini hatırlamıyorum da baya oyuncu kazandırmıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliteli yabancılar alıp altyapı yatırımıyla türk futbolunu ileri mi taşıyacak nedir? Tamam fantazisini kurmak güzel de gerçekte böyle mi yürüyor bu işler?

Aziz mesela silah tüccarı olarak niye FB başkanı oldu bilmiyorum ama mutlaka kendine bi faydası olmuştur, bu da benzer şekilde kendine / koç grubuna faydası olacak diye başkanlığa oynamıştır yoksa niye uğraşsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...