Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

ahah weeb olmak bu herhalde şu videodan bir şeyler çıkarabiliyor musunuz :p

http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/kagawa-ve-nagatomo-bulustu--PH14YxDY93OX.html

kagawa: la nagatomo böyle bariş işareti yapak mı. ahaha yok la yok japonyada hala gider de burası türkiye hacıt

kız: bu son. en iyi pozunuzu verin çekiyom. ehi ehi video çekiyodum ehi ehi

kagawa: ahaha la bu bizle maytap geçiyo ahaha nasıl da mutlu oldu kıza bak ya ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

natanyal ne ya sdfsdf

yine istifa etmedi, takım ikinci olsa önceki iki sene topladığı puanlarla büyük ihtimalle şl ön elemesini geçecek, konsantrasyon sıfır futbolcular kendileri oynuyor bir şeyler yapmaya çalışıyor, şenor hala ona buna artislik derdinde

bir de tolgea olsa karius'u oynatmam demiş, herif isterse leş gibi kaleci olsun yine bunu demezsin bu adamdan ne performans bekleyeceksin artık kalan 9 maçta

bu arada cenk'ten sonra QRAL alınsa dördüncü şampiyonluğa gidiyorduk şimdi o da apayrı bir mesele

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Natanyal said:

GRAL iyi ya, ben bile ona karşı nötr oldum. Oynamaya gelmiş belli. geldiğinden beri ortalama altı bile tek bir performansı yok genelde iyi. 

Ofsayta düşmüyor ve tek top oynuyor, Quaresma'da boştaysa pas vermiyor. Ciddiyeti buradan belli.

ahahha

2 gol atınca seversiniz diyince ABİİ HIRSIZ YA ABİİ BIRAK YAAA diyordunuz hepiniz dfs

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...