Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

applev0dka said:

iddia makamı, iddiasını ispatla yükümlüdür gibi 412412151 yıllık teamül 1dk içinde çürüdü..
Negatif arguman'ın neden kanıtlanamayacagını yazdım. Adam ne yapacak son 3 sene icersinde yazılmıs butun besiktas postlarını buraya yapıstırıp bakın elestirilmemis mi diyecek? Yoksa boslugu gosterip "burda goremediginiz gibi elestiri yoktur" mu diyecek?

Sizin ise adamın haksız oldugunu kanıtlamanız ve onu "rezil etmeniz" ise mümkün. Yazdıgınız elestirilerden birini cıkartıp koyun. Yok cıkartıp koymuyorsanız "bu yazdıgını kanıtla" gibi mantıga aykırı yorumlar yapmayın.

Abi boyle bir mantik mi var ??

Adamin 5 saniye harcayip kıçından salladigi argumani çürütmek icin saatlerimi mi harcicam ?

Varsa bir sey koyar ortaya, yoksa bos yapıyor demektir zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

bu arada konuyu değiştirmeyin.
haklılık/haksızlık ayrı bi konu.
"2 senedir fikstüre laf etmiyordunuz FT gelince ettiniz"e cevap vermek ayrı bi konu.

istediniz, gösterdik. gereksiz tartışma çıkarmayın.
Forumda birden cok insan var farkındasın degil mi? FT gelince laf ettiniz argumanı bana ait degil.

applev0dka said:

2 senedir hiç bir eleştiri olmadığına dair nasıl bir kanıt sunacak acaba merakla bekliyorum.
Ben bu mantık hatasına cevap verdim.

Sonrasında da fikstür ile ilgili elestirilerle ilgili dusuncemi belirttim.

applev0dka said:

Abi boyle bir mantik mi var ??

Adamin 5 saniye harcayip kıçından salladigi argumani çürütmek icin saatlerimi mi harcicam ?

Varsa bir sey koyar ortaya, yoksa bos yapıyor demektir zaten..
Mantık kelimesinin anlamını bilmedigini dusunuyorum. Yoklugu ortaya koyamaz. Sen varlıgı ortaya koyabilirsin. Ki k1njo koydu ve adam haksız cıktı. Bir daha acıklamayacagım. Eger sallıyorsa cevap vermezsin. Bunun yerine "boslugu kanıtla" gibi mantıksal bir hata sunmazsın.

Bilimde ve filozofide "mantık"ın ne demek oldugunu ogrenmek icin "proving a negative" "evidence of absence" gibi konuları okuyarak kendini gelistirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

boş yapıyorsa cevap vermemen lazım.
ama cevap verdiğin için uzadı muhabbet.

ben cevap vermedim ki zaten, ne gibi bir şey koyacak ortaya acaba dedim.
boş yaptığının farkında olarak ona da yazmadım ortaya attım zaten.

sonra avukatı geldi işler uzadı, boş yapma bayrağını taşımaya başladı.

Bak adamin twitter hesabi varmis

https://twitter.com/agazulfoyedek/status/1016391411648880640?s=19
Sosyal ağlarda paylaş

ortada daha kaybedilmiş bir şey yok, çünkü daha sezon başlamamış ??
neyi kaybetmişiz de neyin vanishini yapacağız ?

ki gs-bjk derbisinin akşamı da gayet forum trollerinin müsade ettiği ölçüde futbol konuşmaya çalıştım, vanish yapacak adam orada yapardı ağustos ayının ortasında değil.

geçen sene ile 1e1 aynı haftalardaki derbi maçı için, son 8 sezonun 8inde de üst üst gs-bjk maçının ligin 2. yarısında olmasının tesadüfü (!) üstüne yapılan yoruma "terim geldi söyle böyle oldu, kazanırken sesiniz çıkmıyordu" diye saçma argumanlar ile girmeseydin konuşulmak, tartışılmak istenen şey gayet seviyeli olarak konuşulurdu..

ligin 32. haftasındaki maçtan sonraki sevincimizden 10 yıldır hiç fikstür konuşmadığımıza ikna oldum teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sabah bıraktığımda fizban ile formasyon tartışıyorduk, seviye nasıl düştü lan buralara sdkfjhsd

uff çok seksi tahminde bulunmuşum ve müthiş tutmuş. dark her zaman haksız diyememişler bile :(

k1nJo said:

e al

19 temmuz 2016 mesajları https://forum.paticik.com/read.php?29,8410093,8457690#msg-8457690 https://forum.paticik.com/read.php?29,8410093,8458349#msg-8458349
DarKRideR said:
Fikstür aşırı zor bu arada, hiç nefes almalık ara yok.

İlk yarıdaki derbilerin tamamı da ŞL haftasına denk geliyor. Özellikle 6. ŞL haftası süper.

Deplasmanda FB, ŞL 6. maç, içeride Bursaspor.

2 ŞL maçı (benfica + d.kiev) arasına başakşehir ve fb maçlarını koymuş sıfatsızlar.

DarKRideR said:
Bir de bizim fikstür harbi çok zor. iyi plan yapılıp ona göre ligde kayıpsız gitmeye oynamak gerek. şl'den 3.lük hedefleyip ligde şl haftalarını az kayıpla geçmeye odaklanmak bu sene bizi şampiyon yaparsa yapar yoksa ilk yarıdan havlu atarız psikolojik olarak.

geçtiğimiz sezon da ilk yarı da dahil çok şikayet ettik.
bu sene gs şampiyon oldu diye FT diye zırvalanmış.

yukarıdakiler bizim şampiyon olduğumuz yıla ait.
hadi bakalım buyrun konuşun.

Sosyal ağlarda paylaş

tunch birazdan gelir GS'nin UEFA senesi kac maci ertelendi haberiniz var mi der dfss.

madcow'a katiliyorum bu arada. Abi su fikstur/arka arkaya mac/oha cok zor kura geyiginden cikalim artik. Milyon dolar adamlar dusunecek bunun fikstrunu artik bi zahmet oynayacak. Avrupa'da oynayan takim illa mac oncesi mac sonrasi zor maca cikacak yani bunda ne var anormal.

Ha derbiler niye fix derseniz o artik alisildi. Digiturk futbolu aldigindan beri ki 18 senedir filan 6. hafta'dan once derbi hatirlamiyorum mesela. Tartisilmasi gereken durum daha cok bu olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

@sotto

abi zaten muhabbet en başında o fixed olması konusunda başladı benim mesajımla, ki öyle zor fikstür geyiği çok dönmedi.
perşembe-pazar gibi durumlar dışında da zaten benim fikstüre lafım olmaz.

asıl olay ayarlanmış olmasının insanı rahatsiz etmesi. çekilmeden önce whatsapp grubunda arkadaş da yazıyordu bakın yine şu haftalara gs gelecek, bu haftalara fb gelecek diye.

derbilerin aynı olmasını geçtim.
geçen sene 9. hafta fb-gs oynarken bjk-başak oynamış
bu sene 11. hafta fb-gs oynarken yine bjk-başak oynayacak e yuh ama sdsafa

@dark

sen önce de da bağlaçlarını ayır bebeeemm sdsafa (cevap veremedim)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...