Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Fabri 6m na anlaşılmış ve gidiyormuş, çok büyük hata bence. Beşiktaşın en sağlam yeriydi orası ve boşluğu da bursadan harun o olmazsa Tolga ve Utku ile dolduracaklarmış.

Bu sene ne yapıyorlar transferde çözemedim ben, daha transfer yok ortada defans hattı bozuldu ( vida da gidecek )

Orta saha da eksiğiz .
Sosyal ağlarda paylaş

tosiç şenor’un sistemine cuk oturuyor diye oynuyordu, o tip stoper bulmak hiç kolay değil ersan gelse razıyım ben pepe yanında iş yapar rahat

her şey negredo’nun 4,2m eur maaşı yüzünden bok oluyor maalesef herkes zamlı sözleşme istiyor, bu sene sonu gidene kadar tripleri çekeceğiz el mecbur
Sosyal ağlarda paylaş

bi yere gitmez, kimsenin teklif bile verdiği yoktur zaten yine pr kasıyor pezevenk sezon öncesi.

klasiktir. her sezon öncesi bi çin/katar haberi basılır. sonra devre arası kesin. takıma ihanet ettiğinde zaten Çin'de transfer sezonunu geçtim böyle 20. hafta bile olsa transfer olacak haberi çıkar.

Sonra hep takımda ihanete devam. bu kadar tapanı varken adam az bile yapıyor.

fabri'nin de yolu açık olsun. güzel anılar bırakarak gidecek. 0'a aldın 6 milyon kazanacaksın. tertemiz iş.

gelirken çöp, bunu koruyan maldır haindir diyenlerin neredeyse tamamı da şimdi fabri satılır mı diyor. o da güzel asfasd
Sosyal ağlarda paylaş

satışına itirazım yok benim pl'ye yapılan her satışın %100 arkasındayım ama yönetimin elinin altında sözleşmeler olması lazım bu satışlardan sonra ertesi gün kampa sokacaksın gelecek adamı

bu şekilde pazarlık elini zayıflatıyorsun ve takım kampta eksik kalıyor, 5 gün sonra avrupa maçı var geçen seneki 11'in yarısı satıldı yerlerine adam alınmadı

orkun kokcu imzaladı deniyor bu çocuk ilk 11 seviyesinde mi mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

11 seviyesinde olsa hollanda'da as takımda az da olsa 11 oynuyor olurdu. geleceğe yatırım, çok iyi çocuk diyorlar ama şenor hayatta oynatmaz.

bjk son 2 senedir o kadar kötü yönetiliyor ki burada ağlarken ben bayağı laf atıyordunuz. alın görün şimdi ne hallere düştü kulüp.

azıcık öngörüsü olan adam bu günlere gelineceğini zaten görüyordu. boş hayaller peşinde koşup, saçma sapan işler desteklendi sürekli ve sonuç ortada. daha çok sevilen adam gidecek.

2 senedir falan açık ara en kötü yönetilen kulüp bjk. daha da kötü günler gelecek kafa değişimleri olmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

fabri'yi özlerim diycem ama beşiktaş'ta gördüğümden daha çok epl'de görürüm zaten sdf.

şaka bi yana takımda özlerim tabi ki şeker gibi adam, sempatik falan ama açıkçası hiç güvenemedim kendisine ya.
para kazandırarak ayrılmış olması güzel olmuş.

zamanında berisha'yı alacaktık aga. muslera gibi kafa rahat götürürdü bence hep. ospina yalan değilse o da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

adam istanbulu seviyor abi.

güzel şehir, yemekler on numara, taraftarin cogu seviyor, avrupaya 3 saat. sıkıldın mı kaçıveriyor. hani bazi yabancilar gercekten alisiyor buraya. muslera, quaresma, nobre, tafo, alex falan iste. genelde latinler fit oluyor istanbula. xD

ekstra 5 mio için kıpırdamıyor iste. keyif reis.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...