Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ljajic iyi oyuncu ama senol hic kullanamiyor. senol defansif ortasahalari dolduran bir teknik adama donusmeseydi, arkasinda topu ljajic'e servis edebilecek oyuncularimizdan verim alabilseydi farkli bir ljajic gorurduk. oyunu saga yiktigi yetmezmis gibi gecen sezondan beri ugrasti ortasahayi bitirmeye. sonunda bitirdi. kasimpasa macinda ataga cikamayan bir besiktas vardi.

gobekten efektif oynayabilen takimi gec, bir mac saginda atraksiyona girebilecegi gokhan tore'ye denk geldi, orada bile farki ortaya cikti.

bu ligde rahatlikla tabela yapabilecek oyuncu. bizde her pozisyonda 3v1 kaldigindan gunah kecisi olup obur ofansif ortasahalarimizla tozlu raflarda yerini alacak sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Ben demiyorum. Rakamlar söylüyor. Rakamlar yalan söylemez.

Beni sıkmadı taaam mı? Benim hoşuma gidiyor.

Şu kadroya katılıyorum. Ancak bu bile ligin hali ya da büyüklerin çöküşü hakkında net bir gösterge. Q7 tamamen istatistik nedeniyle burada zaten de koskoca büyüklerden tek kendine yer bulan adam Ozan. Gerçi OPTA verilerinde penaltıya sebep verme bir kriterse onun da girememesi lazımdı jasdfsjdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

17 maçın 13'ünde oynamış adam, daha ne yapsın? Quaresma da 14 maç oynamış mesela.

Beşiktaş'ın bu halde olma sebebi işte o 14 maç...

şaka bir yana önemli olan asist sayısı değil, asist şekli ve bunun dışında oyuna katkısı.

o listedeki messi ve hazard'ı sadece asist üstünden konuşamazsınız ama şaklabanı ancak asist üstnden konuşmak mümkün.
onların yarısı da öylesine kullandığı kornerlerden yaptı diye sayılan asistler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...