Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Töre'nin durumunu gördük. Sakatlıgı bitmiş ama adam oynayacak duruma gelememiş, Lens de muhtemelen aynı şekilde. Babel sakat mı, o da mı bu durumda belli degil. Vida, Dorukhan ve Ljajic hariç güçsüzlükten kırılıyolar.
Hiçbir ikili mücadele, hçbir hava topu kazanamazsan, rakip ezer seni normal olarak. Bu takımın güçsüzlügünün, sakatların iyileşememesi, güçlenememesi, onu geçtim oynayanların bie bu durumda olması çok enteresan.
Devre arasında adam gibi kamp görmesi lazım takımın, yenikondistyoner mi getirirler naparlar bilmiyorum.

Ayrıca yönetim istifa.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Töre'nin durumunu gördük. Sakatlıgı bitmiş ama adam oynayacak duruma gelememiş, Lens de muhtemelen aynı şekilde. Babel sakat mı, o da mı bu durumda belli degil. Vida, Dorukhan ve Ljajic hariç güçsüzlükten kırılıyolar.
Hiçbir ikili mücadele, hçbir hava topu kazanamazsan, rakip ezer seni normal olarak. Bu takımın güçsüzlügünün, sakatların iyileşememesi, güçlenememesi, onu geçtim oynayanların bie bu durumda olması çok enteresan.
Devre arasında adam gibi kamp görmesi lazım takımın, yenikondistyoner mi getirirler naparlar bilmiyorum.

Ayrıca yönetim istifa.

Törenin halini gördük q7 oynasin diceksin diye korktum.. adfsf
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Ben turu rahat atlarsınız diye maca bakmamıstım bile. puuh yazıklar olsun. Macları kaybetmeniz komikti falan da UEFA puanı lazımdı. 3 takımla UEFA'da en azından biraz puan toplardık.

Hayırlı olur takımdaki 2 saklaban da gider dicem ama oyle bir durum ya yok.. taraftar kor olmus durumda tum sucu yönetime atmis senol ve q7 askina takimi satmis.

Gram uzuntu veya sinir yok içimde. Bu gunlerin gelecegini biliyorduk uyardik.

Artik puan isi sizlerde
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Larin i zorla oynatan Kaka imiş mls te. Ya da adam kenarda kala kala paslandı herhalde. Çok büyük balon olduk bu sene. Önümüz de sade 19 maç var hiç bir yerde yokuz normal şartlar altında takım lige odaklanır denir ama bi halt olmaz bunlardan. Haftasonu yenilerek devam ederiz.

Zorla oynatan değil, Larin MLS'teyken ligin en iyi 5 topçusundan biriydi. EPL'ye transfer olmak üzereydi hatta ama sonra kokain olayları, tutuklanması vs. oldu.

Mental olarak dağılmaya feci derecede açık olduğu ortaya çıkınca da özellikle bu olayla birlikte kulüpler vazgeçti. Zaten tutuklanma olayından sonra performansı da bayağı düştü, öncesindeki gibi dominant adam olamadı.

Larin geldiğinde burada wot döşeyen bendim, BJK öncesi 2 sene izledim. Gönüllü scout olarak çalıştığım dönemde Süper Lig'de 7 kulübe verdiğimiz ama hiç iplenmeyen MLS derlemesinde onun ismi de vardı.

Yetenek bazında çok yanlış eleştiriliyor. Çok yanlış oynatılması bir yana zaten mental olarak arkasında durulmadığı için çocuğun kendine güveni sıfır. Larin BJK formasında ilk 8 maçında 8 gol atmış bir adam, sonra bu hale getirildi.

Arkasında durulursa halen iş yapar.

Ben geldiğinde de demiştim zaten en kısa sürede iş yapar hale getirtip, satıp kar etmelik transfer diye. Halen o kafadayım. Larin sana 2 şampiyonluk getirebilecek kapasitede adam ama her gece kaşar ekmekle beslemezsen gg yani gördüğümüz üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela takımın başına hoca getirildiğinde tahminen ilk göreceğimiz işlerden biri Larin - Güven ikilisini aynı anda sahaya sürmek olur. Larin özellikle setlerde aşırı başarılı ki Güven'in şuan yapamadığı şey. Oğuzhan, Llajic, Larin, Güven, Babel birlikte oynadığı bir takımın hücumda gol atamayacağı takım olmaz bana kalırsa.

Ama işte bu saydığım listedeki beş adamdan üçü küskün. Önce kurtarmak gerek onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...