Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

oyuna başlarken revolver ve sniper gitmeyi düşünüyordum, Fallout 4'e kıyasla power armorsuz oynamaya imkan veren perk cardları da var. ama oyun power armoru o kadar ballandırmış ki, Warhammer stayla bir karaktere dönmeye karar verdim.

STR: Full Charge (2), Incisor (3), Pain Train (3)
PER: Exterminator (3), Tank Killer (3), Rifleman (3), Expert Rifleman (3)
END: Fireproof (3), Lifegiver (4)
CHA: Lone Wanderer (4)
INT: Portable Power (3), Power User (3), Power Patcher (3)
AGI: Action Boy (3), Adrenaline (5)
LCK: Bloody Mess (3), Tormentor (3)

Bolter niyetine Handmade Rifle, Chainsword niyetine de Assaultron Blade, zaten T-60'lar Space Marine zırhlarını andırıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Bone dedi ki:

build ranged odaklı. melee sadece düşük seviye yaratıklara kurşun harcamadan öldürmek için.

kurşunu kendin craftlıyorsun, (hatta workshop'u var haritanın sağ üstünde, orayı alırsan fosur fosur kurşun basıyor devamlı bedavaya) dert değil endgame'de zaten zayıfsa yaratık hemen ölür. öte yandan yaratıklar scale olduğu için yüksek lvl versiyonlarına gerçek anlamda zayıf düşman yok zaten. bence sadece birine odaklan çünkü melee ya da ranged için gereken şeyleri bitirdikten sonra kalan perk'leri quality of life için harcamak daha önemli.

ben heavy gun kullanıyordum ve onbinlerce mermim vardı.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

59 dakika önce, Laurelin dedi ki:

steam de hall of shame gibi fo79, duzenli olarak satin alanlari, wishliste atanlari ifsa edesim var 

valla oyun Fallout 4'ten zevkli bence. Wastelanders paketinin getirdiği değişim mi bilmiyorum ama Sims özentisi Fallout 4'e kıyasla daha fazla RPG potansiyeli içermeyi başarmış. Gerçi Sims bile Fallout 4'ten daha fazla RPG...

main-qimg-8bf4a01c0a0adcf1e37eccbcad327b

Sosyal ağlarda paylaş

ben oynadığımdan bu yna değişmediyse instance'lar var, aynı instance'da max 16 kişi olabiliyordu ama dev gibi harita, birine denk gelinmiyor çoğu zaman aynı workshop'u alıp tutmak için savaşmıyorsanız. solo baştan sona oynanabiliyor, grupla oynamak istenirse o da mümkün. birini görüp grup kurmadan da aynı grup aktivitesinde bulunabiliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

merak ettim, 50 level üstü için "Machete Build" ne kadar anlam ifade eder?
machete + throwing knifes + light leather armor
STR: Barbarian (3), Blocker (3), Incisor (3), Gladiator (1), Expert Gladiator (1), Master Gladiator (1)
PER: Exterminator (3), Glow Sight (3), Night Eyes (2)
END: Fireproof (3), Ironclad (5)
CHA: Lone Wanderer (4)
INT: Makeshift Warrior (5), Nerd Rage (3)
AGI: Action Boy (3), Dodgy (3), Evasive (3), Escape Artist (1)
LCK: Bloody Mess (3), Serendipity (3)

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben şahsen melee genel olarak tavsiye etmem çünkü ben oynarken oyunun en güçlü canavarları havada uçuyorlardı, yere konmazlarsa melee gg. havada uçarken saydırmak mümkün halbuki menzilli silahlarla. melee imkansız değil ama bence eziyet olur.

Sosyal ağlarda paylaş

belki henüz düzgün silah bulamadığım veya build kartlarını tam olarak elde edemediğim için olabilir. ama oyuna başlarken sniper / revolver oynarım diye düşünürken kendimi .50 cal machine gun ile zombileri tararken buldum. sniper rifle'la bile çok yavaş düşen yaratıklar, .50 cal ile çok çabuk ölüyor. daha seri silahlar daha avantajlı gibi geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...