Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

savunmamış olmak için o postu yazmasan yeter dedim. o postu yazdığın an savunmuş oluyorsun. onayımıza gerek olmayan eleştiri metodun falan. savunup savunmuyor olmana yorum yapmamla bambaşka bir konu abi ya of.

nasıl bir ısrar bu ya of

said:
dediğim şey sektörde kanvasmış, plastik kalitesiymiş filan bunların zaten öyle yüksek standardı yok, fason yaptırılan şeyler. kaliteli bir çinliye verirlerse ne ala, vermezlerse işte naylon torba da oluyor herşey oluyor. iyi mi, hayır kötü. ama böyle "aman yarabbi nasıl böyle birşey olur" gibi bir tepki verdirmiyor bana.

yine savundun.

alt metni bethesdanın yaptığı şey piyasada normal. bu kadar vurmayın. e savundun?? iyi mi hayır kötü demen bir şeyi değiştirmez. o kadar da vurmayın demek de savunmadır. önce biraz savunursun sonra da biraz vurursun.
Sosyal ağlarda paylaş

strawman falan değil bu arada. orada onu yazma amacın bethesdanın yükünü piyasanın gerçeklerine dikkat çekip azaltmak.

iyi o zmn sen bethesdanın laylonlarına enayi gibi para basmaya devam et desek tam textbook strawman olurdu bak.

biz şey diyoruz iyi o zmn sen bethesdanın baglı oyunlarına para basmaya devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi ben de son sözü söyleyeyim.

kabul et etme. ben insanların neden sana sürekli sataştığının sebebini açıkladım.

ister straw man olsun ister en abidik gubidik aristonun götünden salladığı fallacy olsun. sen insanlara nasıl bir imaj çizdiğinin farkında olmadıktan sonra bunun önemi yok.

her fallacy kötü niyetle oluşmaz. bu kadar insan sana fallacy yapıyorsa onlara belki de yanlış bir intiba bıraktığını da hesaba katmanı istemiştim sadece. belki de suç hep karşıda değildir.

elinde sigarayla bi adam sana yaklaşıp bilader sigara içme çok zararlı derse ilk ne dersin ona? dünyanın neresinde olursa olsun herkes sen kendin içme diyecektir. bu da dünyanın en büyük fallacy'sidir. çünkü adamın sana tavsiyede bulunmasının kendi eylemleriyle herhangi bir bağlantısı yoktur. ama kimse kimsenin bu fallacy'ye düşmemesi için çaba göstermez nedense. bazı şeyler insan algısını aşamaz. burada olduğu gibi.

savunmuyorsan da öyle görünüyor olman bizim suçumuz olmayabilir. biraz da bu açıdan düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

birşey demeyecektim de şu yazdığın son birkaç gündeki fizban ve cüce'nin yazdığına benzer birşey olunca ister istemez birşey yazmam lazım çünkü ima eildiği üzere "arızalıyım, ondan bana tepki veriyorlar" gibi bir düşünceyi asla kabul etmiyorum. spesifik konuda hatam varsa bundan bağımsız, o olabilir.

ya benim bıraktığım intiba işte bonecrusher'dan bir tık üstte zaten forumda, kendim yukarıda yazmadım mı "nickler olmadan anonim atılsa postlar konu bu noktaya gelmez" diye.

yapacak birşey yok, bu benim, siz de sizsiniz. "kendimi kabul ettireyim, beni sevsinler" gibi dertlerim olmadığı herhalde aşikardır ama "bunu başkası dese tepkimiz aynı mı olurdu" diye de kendinize sorup sormamak size kalmış.

gerçek hayatta da böyle üstüme gidilince, itip kakılınca sinen, susan bir adam değilim. "sus, yazma" filan benden beklerseniz de dikine giderim yani beğenmiyorsanız da değiştirecek değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

vatanda 190 lira alınır mı ya?

https://www.idefix.com/Oyun-Konsol/Fallout-76-Pc/Oyunlar/Aksiyon-Macera/Aksiyon/urunno=0001784681003?utm_source=Affiliate&utm_medium=digitouch&utm_campaign=376

pc mi ps4 mü? pc idefixte var ama modding yok galiba ondan ps4 alasım var

pc tabii ki, mod desteği sunulmadığı halde şimdiden kritik modlar var, perk loadout setup mesela hayatımı kurtardı. fo4'ü sevdiysen alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...