Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

perkle de ilgili oyunu oynayan biri olarak deneyimimi yazayım madem narius işaret etmiş:

lvl 96 filanım, 50'yi geçip endgame build'le endgame alanlara girince xp yağıyor resmen, sadece dün akşam 16 lvl aldım öyle. hatta nerflenecek endgame mob xpleri sıradaki yamayla bu yüzden herhalde. 177 adam gördüm dün. almam gereken perklerin hepsini, üstüne opsiyonel craft için olanları da aldım, bundan sonra ancak special respec filan yapmak istersem kullanırım herhalde. öyle ulaşılamayan bir perk yok da, special nedeniyle bunların slotlanabilecek haznesini ayarlamak esas char buildleri sınırlayan etken.

sistem aslında enteresan ama eski (fo1, fo2, fot) special sistemi bence bir rpg'deki en düzgün sistemdi, ondan sonra bu noktaya gelmesi çok üzücü. ama başka bir oyunda olsa enteresan düşünmüşler diyebilirdim çünkü perkleri optimal şekilde sığdırmak ilginç bir fikir, üstüste yığılamıyor karakter progress kartopu etkisi gibi.

malesef oyunda respec yok sam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cüce, zafer ilanım forumun mobbing sistemine çok nadir çomak sokabildiğim anlardan biri olması nedeniyle ki çok sayılıdır bunu yapabildiğim zamanlar.

bu çok dandik bi düşünce tarzı

forumun seninle bi problemi yok sam :D , dandik oyunlarla problemi var.

senin kadar kimseninde uğrunda değil cidden fallout'a laf söylenmiş yahut söylenmemiş.

sen kendini bethesda milisi gördüğünden , oyuna söylenen her laf, mantıklı yahut mantıksız , sana dokunuyor

oysa gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

basmışsın gene strawmani.

bu arada pvpde chameleonu devrede bırakmak hakikaten aptal işi olmuş, herifin teki workshopu çaldı, yarım saat dövüştüm, üstüne para kaybettim mekanı geri almaya çalıştığım için. pvpde çalışmaması lazım öyle aptallıkların.
Sosyal ağlarda paylaş

dava açamıyorsun sözleşmede çok garip bi madde var dava açmıcam illa bi sıkıntı olursan uzlaşmaya gidicem felan diye de
genede boklum gibi PR yediler millet szaten bilenmişti oyunun kötülüğüne
ben ki fallout hastası adamım resmen fiyatına bile bakmadım oynun
iyi dedikleri fallout 4 bitsin yarabbim diye dua ede ede oynadım kötü dedikleri oyunu kaldırır laptopu camdan atarım
resmen fallout 4 serinin en kötü oyunu olabilir fallout 3 bile bir fps olarak bakarsan daha iyi oyundu
bitmedi lanet gibi bokum oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm bu olaylara rağmen bu oyunları alanlar hak ediyorlar ya, umarım bi dahaki oyunun CE ında patates çuvalı verip naylona upgradeler ordan PR yaparlar. Bethesda oyunlarına para verip şirketin bu vasatlığa devam etmesini sağlayan tüm paydaşları çok daha kötüsünü hak ediyor. Ama fallout76 bişey kanıtladıysa o da TES6 ve Starfieldla hak ettiklerini bulacaklar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...