Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

koy kurma %90i opsiyonel oldugu icin sorun degilde bunu yonetmeyi ve ai kismini ins. gelistirmislerdir biraz. her gevseyen vidaya player kosmamali, eziyet tier cunku.

farm mi yaptin, bos npc gidecek calisacak kendi vs. yada arayuz olacak pipboyda ordan komut verecek player oldugu yerden.

4. oyunda verdigin komutu baya bildigin 12. denemede yapabilen bir ai vardi cunku npclerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya ilk defa mı fallout'a spin-off yapılıyor, tactics oynamadı mı kimse burada? beraber multisini bile oynadığım insanlar var burda yani.

fallout tactics, fallout 1-2 combat mekaniklerini ve görev sistemini kullanan bir oyundu.

git yap bir fallout adventure, kimsenin itirazı olmaz. en azından benim itirazım olmaz.
sırf pubg sekasından ekmek yemek için fallout sevenleri hırpalamanın anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

gelip gidip survival oynayıp adamların spinoff survival yapmasına burun kıvırmanı hatırlatırım, neyi hatırlatıcam. :p ha kaldı ki fallout skinli the forest gibi birşey yaparlarsa oynama ihtimalim az hani burdakilerin çoğundan.

evet skill sistemsiz fallout konuşulmuş, “NASIL FALLOUT S.A. HAZRETLERİNİN İSMİNİ AĞIZLARINA ALIRLAR” konuşulmamış.

hayır oyunu görürüz ne olduğunu isim dışında zerre alaka yok diye görürüz, ben de bombalarım eyvallah da zerre selfcheck yok başlıkta yani, forumun parodisi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sam bazen cidden anlamak istemiyosun bişiyi
15 senedir aynı tatava vuruyosun demagojinin dibine
xunndan bi adım ileridesin 4chan idiocysinde

diyoruz ki sam

fallouttan bizim beklentimiz iyi dialogları olan mantıklı bir skill ve sta sistemi olan senaryosu işe yarar bir rpg yaratılmasıdır
eger yapılmayacaksa bıraksınlar hayvan terli sogusun

sen diyosun ki pubg pubg
yaw yapsınlar fallout survival kimse bişli demiyo boku cıktı ama oynuyoruz herkes oynuyo
ama adı fallout olmasın baska bisi olsun

black isle studiosun 3 kurusluk anı kalsın bize ise yarar bir şey olsun cıkcaksa
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen de 15 yıldır anlamamışsın spinoff nedir, hiç ömrğnde görmesen bilmesen ama gördüğünü biliyorum yani. fallout muydu değil miydş tactics onu bile sabitlemeden başka isim kullansınlar diyorsun. isşm başka zaten, fo5 değil. spinoff bir isim, fallout shelter deyince o da öyle. deliriyor musunuz ona da dialog yok diye?

aynı settingde geçiyorsa alırsın ismi, eklentiyi değiştirirsin. beklentiyi de değiştirir bu. aynı evrende geçen başka bir oyun olur. warcraftın başına world of konunca fıttırmamıştı insanlar, cidden yaşlandıkça fikrisabit amcalaşmaya başladınız ha.

of cidden inanılmaz ya, oyunda dialog, skill sistemş filan var mı yok mu bunlar bilinmeden deli koğuşu tier tartışma dönüyor. abi sonra dincilere laf atıyorsunuz ya böyle dogmatik diye. tarikat gibi şu yaklaşım cidden yani. görelim oyun neymiş hele. belki kötü, belki iyi, belki alakalı belki alakasız. vault var, pipboy var, başka görünen birşey yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Sam said:

ya ilk defa mı fallout'a spin-off yapılıyor, tactics oynamadı mı kimse burada? beraber multisini bile oynadığım insanlar var burda yani.

oynadık
fallout değildi
oynadık
en kötü fallouttu o dönem için

nesi kötüydü ya. baya güzeldi. he "en kötü fallout'tu" diye kötü demeye çalışıyorsan da diğer oyunlarla tamamen alakasız olduğu için kıyaslamak saçma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şu muhabbeti özlemişim teşekkürler

BonePART said:

sam bazen cidden anlamak istemiyosun bişiyi
15 senedir aynı tatava vuruyosun demagojinin dibine
xunndan bi adım ileridesin 4chan idiocysinde

diyoruz ki sam

fallouttan bizim beklentimiz iyi dialogları olan mantıklı bir skill ve sta sistemi olan senaryosu işe yarar bir rpg yaratılmasıdır
eger yapılmayacaksa bıraksınlar hayvan terli sogusun

sen diyosun ki pubg pubg
yaw yapsınlar fallout survival kimse bişli demiyo boku cıktı ama oynuyoruz herkes oynuyo
ama adı fallout olmasın baska bisi olsun

black isle studiosun 3 kurusluk anı kalsın bize ise yarar bir şey olsun cıkcaksa

Sam said:

abi sen de 15 yıldır anlamamışsın spinoff nedir, hiç ömrğnde görmesen bilmesen ama gördüğünü biliyorum yani. fallout muydu değil miydş tactics onu bile sabitlemeden başka isim kullansınlar diyorsun. isşm başka zaten, fo5 değil. spinoff bir isim, fallout shelter deyince o da öyle. deliriyor musunuz ona da dialog yok diye?

aynı settingde geçiyorsa alırsın ismi, eklentiyi değiştirirsin. beklentiyi de değiştirir bu. aynı evrende geçen başka bir oyun olur. warcraftın başına world of konunca fıttırmamıştı insanlar, cidden yaşlandıkça fikrisabit amcalaşmaya başladınız ha.

of cidden inanılmaz ya, oyunda dialog, skill sistemş filan var mı yok mu bunlar bilinmeden deli koğuşu tier tartışma dönüyor. abi sonra dincilere laf atıyorsunuz ya böyle dogmatik diye. tarikat gibi şu yaklaşım cidden yani. görelim oyun neymiş hele. belki kötü, belki iyi, belki alakalı belki alakasız. vault var, pipboy var, başka görünen birşey yok ortada.

Black-ice said:

araya çük gibi girim
battle royal olsa pis oynarım. pubg fln o hype'a katılamadım içimde kaldı ya. sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...