Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

sdfadsgasdg
duvarın içinden ateş edilen third personda görüp vurdugun first persondan vuramadığın oyunun mu gunplayi praise edilmiş

Evet. Edildi. Neredeyse tum reviewlari ki metacritic user reviewlar dahil oyunun combat sistemini ovuyor. Ben VATS only oynarim, fo3 te de, fo4 te de, NV de de. Bu nedenle real time ne yaptiklarinin bana zerre etkisi yok. ve zerre fo4 e sevgim de yoktur. Fo4 un kendi konusunda da bu konuda kendi goruslerimi uzun uzun yazmisligim var.

Ama sezarin hakki sezara. Oyunda gunplay fo3 ten ve dolayisi ile ayni temel uzerine insaa olan nv den cok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

fo3 un gunplayine kiyasliyip gunplay iyi demek herhangi bir endingi mass effectin 3 un endingi ile kiyasliyip iyi ending yapmislar demek gibi bisi ya

citayi daha fazla dusurebilmek mumkun degil sdafsdf

azına sağlık
vats real time farkından söz etmedim bile
vatsda 95% hit ratei olup göremedin düşman mı dersin
10 metre ilerinde olup vatsda cıkmayan düşman mı dersin
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Laurelin said:

fo3 un gunplayine kiyasliyip gunplay iyi demek herhangi bir endingi mass effectin 3 un endingi ile kiyasliyip iyi ending yapmislar demek gibi bisi ya

citayi daha fazla dusurebilmek mumkun degil sdafsdf

azına sağlık
vats real time farkından söz etmedim bile
vatsda 95% hit ratei olup göremedin düşman mı dersin
10 metre ilerinde olup vatsda cıkmayan düşman mı dersin

bir ustteki mesaj alintilanmis.
Sosyal ağlarda paylaş

https://forum.paticik.com/read.php?3,414530,414530#msg-414530
said:
6) Quote (Alıntılama) yaparken dikkat edilesi kurallarımız burada var, ama kısaca söylemek gerekirse: hemen üstteki mesajı alıntılamıyoruz ve bir alıntı yapacaksak, sadece cevap vereceğimiz ya da ilgili konuşacağımız bölümü quote parantezine alıyoruz... Bu kadar basit...
Sosyal ağlarda paylaş

here comes sam the paladin
asdfsdfs
lightbringerımı çekiyorum kurallara uymayanları kesiyorum
dandan dan dannnn

neyse özetle bence skilli shooter olmaz
ya skill olur ya shooter
0 vurma sansın olan mobu sürbünle vuraibliyosna o skilli neden aldıgını srguluyor insan
aynı seyi ben lockpick ve computer mini gameleri içinde soruyorum ya o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

abi 14 yıl önce forumun görgü kuralları yazılmış, işte yıl 2018, hatırlatınca sustalı çekilecek neredeyse. gelinen nokta bu.

5-10 kişi kalınmasına şaşılacak bir durum yok hani.

sen "eee" yazana kadar birşey de yazasım yoktu aslında. kafanıza göre, bildiğiniz gibi. şu saatten sonra değişecek birşey yok zaten eski üyeler böyle benimsemişse.

shooter değil zaten abi, rpg içinde gunplay olur ama gayet oyununa göre. gunplay =/= shooter. strateji konunca rpg içinde stratejiye dönüşmüyor sırf o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

offf redditte her posta "this gonna be downvoted" diye baslayan elemanlar gibi... "sustali cekilecek nerdeyse" ne demek abi cringe mi kasiyorsun yoksa magduriyet thresholdun gercekten o kadar dusuk mu?

odun iste bone ehueh. 14 senede, cogunda mis gibi moderasyonla (sdfgsdf) yontamamisiz. zahmet oldu sonunda typosuz, okunakli yaziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...