Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

rust-ark gibi birşeyse harbi beth sonunda nefret ettigi ve beceremedigi rpg ögelerinden tamamen kurtulucak bu projeyle. dialog çarkıymış questmiş derinlikmiş ugraşamaz tod bu zırvalarla

Bence en iyisi olur. Yetemiyorlar zaten. Yarım yamalak oyun çıkartıp modçular götlerini toplayana kadar sinir bozacaklarına bir tane tam ve düzgün bir oyun çıkarsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim derdimiz PUBG gibi oyun yapılması değil ki
bizim derdimiz fallout serisinin gerizekalılarda oynayabilsin diye suyunun çıkarılması
en sonunda 3 skille düşücek zaten basınca düşmanı yok etme skilli
basınca kapıyı açma skilli
basınca oyunu kazanma skilli
üçüncü skill level 3 te açılcakmış
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

bizim derdimiz PUBG gibi oyun yapılması değil ki
bizim derdimiz fallout serisinin gerizekalılarda oynayabilsin diye suyunun çıkarılması
en sonunda 3 skille düşücek zaten basınca düşmanı yok etme skilli
basınca kapıyı açma skilli
basınca oyunu kazanma skilli
üçüncü skill level 3 te açılcakmış

abi 10 yıl oldu nerdeyse fallout serisinin gerizekalılarda oynayabilsin diye suyunun çıkarılması aşamasını geçeli asd
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Sam said:

pubg'yi yılın oyunu seçen forumdan nağmeler topkek.

en çok oynandı
en çok o beğenildi
insanlar en çok o oyunda eğlendir bir dönem

yılın oyunu işte abi. eminim kriterlerin vardır 1203391039 tane oyun oynayarak ama, yukarıda yazılanlar da öyle gözardı edilecek şeyler dğeil.

justin beiber en çok sattıysa dinlendiyse yılın sanatçısıdır. sevmemen ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

açıklamam gerekmiş yazdığımı. :p

mesele pubg'nin olması, oynanması, beğenilmesi filan değil. mesele bizim forumun genelinin belli trendleri hergün oynarken hala fular elitizmi yapması. hele hele "gel ya şunu oynayalım" dediğimiz birisi "hayır siz gelin survival oyunu oynayalım" diyor yıllardır, onu da gördüm aranızda "muh ip" diyenlerin. (:P)

survival oyunu oynamam da sevmem de ama böyle bir trend varsa, bu türde spin-off'a müsait setting. adamlar 20 yıl gibi zaten etrafta yeni yıkım nedeniyle dialog kurulabilecek canlı pek bulunmayacak bir zaman dilimini seçmiş. oyun kötü olursa bombalansın da teaser'dan bu kadar delirmek cidden trajikomik yani. bethesda zaten yapmıyormuş anlaşılan, iki laftan biri bethesda. tam böyle köktendinci tier saplantı.

bunu da survival lafını görünce beklentiyi sıfırlayan biri olarak söylüyorum. tabii söylenti doğruysa. remaster söylentisini de garanti diye yazan vardı 2 gün önce.
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen artık vaktim yok aga,öyle her çıkan oyunu oynuyamıyorum seçiçi olmam lazım ,en son böyle çılgınlar gibi kitlenip witcher3'ü oynamıştım ,o da cıktıgı yılın en bomba oyunu kesinlikle,tartışmam

onun dışında her akşam ayırabildiğim sınırla gaming vaktim için pubg-fortnayt tarzı oyunlar çok müsait

git 30-40 dakka 1-2 oyun at, eş dost online'sa sosyal'e çevir hatta

bu ihtiyaç'ı LAAAAK diye tokatlayarak cevapladı pubg

muhteşem bi haftaiçi oyunu

kötü oyun kalıbına sokmaya çalışmayın yani,değil,yapması gerekeni gayet iyi yapan bir oyun,elitistlik yapan sizsiniz şu an

herkes simyacı okudugunda içiniz kalkmış mıydı ? onun gibi bi durum olmuş heralde size pubg'de
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunun trende uyum saglamakla ilgisi yok ki, herkes istedigini oynasin kimsenin haddine degil karismak ama fallout ismi gectiginde insanlar fallout bekliyor. yani sorun beklenti ve karsilik arasindaki iliskide aslinda.

bethesda baska bir isimle battle royale cikarsa seninle kimse tartismazdi su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

dogmeat okumamışsın ya da anlamamışsın, ikisinden biri. bir kere daha böyle olmuştu, üç kere daha yazdırmadan okuyup anla bu sefer istersen. :p

ipucu: pubg ile ilgili birşey söylenmemiş, pubg savunmana gerek yok. muh ip yapma yeter.

ya orda biraz elitizm lafına takmış hafif blogpost tarzı bi post atmıştım , bol keseden konusuyorum ama

sende çok seviyon bu eski defterleri kurcalamayı sam , daha önce de yapmıştın hatırlıyorum,50 yıl önce attıgım öm'leri postlamıştın fln , yapma böle şık değil , yoksa utandıgımdan değil biliosun yanlış anladıgımda çıktım kendim de dedim ve özür de diledim gocuncak bişi yok =)

gündem konusunda tartışmamız gündemde kalsın burda daha ciddi mevzuları konuşuyoruz

ayrıca nick'imden belli ne kadar fallout geek i ve leet bi insan oldugum , ona rağmen gatekeeping'e yanaşmadım,yapsınlar abi battle royal de yapsınlar isterlerse

bikere fallout 3 ve 4 spinoff benim için,dahası farkeder mi
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma da sabıkalısın, şimdi tekrar aynısını yapınca baştan yazayım dedim 3 sayfa aynı şekilde gitmeden. :p

ya forumun en çok sevilen 3-5 oyunundan biri zaten, kötü birşey yapılırsa bombalarız. teaser'da çıldırma noktasına gelinmesi komik ama yani şu histeri. oyunun türü bile belli değil. spin-off olduğu dışında kesin bilinen birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bence şu an böyle yetişkinler için yapılmış , karanlık öğeleri işlemekten çekinmeyen , rpg öğesi olarak sikko bir UI içersinde salak salak envanterle boğuşturma dışında bişiler sunan bi fallout oyununa

böyle new vegas gibi ama daha olgunlaşmışına

daha çok ihtiyacı var insanlıgın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...