Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

Sam yapma allaşkına... Çok değil 5-10 post yukarıda Bethesda'nın CE alanları dolandırmasına (evet bu bayaa dolandırıcılık oluyor) giydiriyorduk. Sen CE almamış olmana rağmen nedense wow subı üzerinden Bethesda'ya savundun. Hadi savundun demeyelim de deflectledin. Spesifik olarak bir tüketiciyi kandırma durumundan söz ediyorduk halbusi...

Sadece ve sadece bir defa bir oyunu preorder ile aldım. O da diablo 3'tü. Aşırı hype ve tecrübesizlik nedeniyle girdiğim bu yolda pişman oldum zaten. Bir daha da hayatta yapmam.

Takdir edersin ki, Paticik'te Blizzard oyunlarına da gözü kapalı para veren pek kimse kalmadı. Immortal başlığına bak. Hatta sadece blizz oyunlarına bakma. Diğer oyunlara da bak. Genel olarak çoğunluk hiç bir oyunu körü körüne savunmuyor. (Kizillelma hariç)

"Preordercılar bin beter olsun" düşüncesi normal. Çünkü hepimiz bazı IP'lere kendimizi yakın hissediyoruz. Mesela ben Fallout IP'sine kendimi yakın hissediyorum. Ancak Bethesda'nın Fallout'u getirdiği nokta beni IP'den de uzaklaştırıyor. E Bethesda'nın bu kadar berbat ürünleri sunabiliyor olmasının nedeni "Bethesda'dan babam çıksa yerim" zihniyeti (evet aynı leşliği bir zamanlar blizzard'ta da görüyorduk)

Velhasılıkelam... Sen öyle olduğunu düşünmesen de Fallout IP'sine değil Bethesda'ya şirket olarak bağlısın. En azından postların (kanvas yerine bira poşeti örneğinde olduğu gibi) bize bunu hissettiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

axe'a çelik ayna yaptım ama 'wow oynamayanlar' bile üzerine alındı ilginç bir şekilde. çarpık mantık sadece sizi etkileyince ses çıkarma ihtiyacı duyuyorsanız bir durup düşünmeniz gerek sonraki mesajı atmadan önce, her zamankinden daha fazla ama.

ace anladım ki samimi değilsin yazdığında, sen git bak bakalım immortal başlığında kaç tane "...e ...e oynayacaksınız" mesajı var. dediğin gibi miymiş yoksa hayal aleminde mi yaşıyorsun.

dediğim gibi axe'ın çirkefce yaklaşımını kendisine yansıttım, ama paticik her zamanki gibi klasik mobbing kafası, mantık ne kadar çirkefse de kendinden yanaysa saf tutar, onun karşısındaysa ama hak hukuk adalet, olacak şey mi. hep böyle. sen de bunu yaptın, geçiniz.

nesini savunayım miğferin, hakkında bir fikrim yok, araştırıp bakmadım da ilgilenmediğim için. beklentim de yok. oyunla ilgili eleştirimi de yapmışım defalarca. bunların görmezden gelip "miğferi savundun" demek cidden bayağı utanmazlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

mobil oyun pazarındaki mevcut kalitenin üstünde bir oyun olacağını düşünüyorum. oynatır her türlü. honor play mi alsam bdsfsdf.

Celtics said:

Sam said:

wowa 13 yıl abonelik ödemek kadar büyük kazık yemek yok ya oyunculuk tarihinde, 76’da biri kadar koymamıştır ce alana.

kitle bu yani. aynen devam bu kafayla. birbirinizi de kollayın, sonra "ya yok öyle birşey sana öyle geliyor" deyin.

neyse aman niye uğraşıyorsam cidden, sallamamam lazım insanları bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ki biz Sam'e mobbing uygulamıyoruz.

Biz sadece Bethesda'ya küfrediyoruz, sevdiğimiz IP'yi getirdiği halden tiksiniyoruz, sayfalarca bug/glitch olan oyununu yüzsüzce piyasaya sürmesine kızıyoruz, content olarak soru işaretleri barındıran oyunu için 60 dolares istemesine sövüyoruz. Ha bir de son olarak kanvas şeysi çıktı işte.

Ama Sam tek savunan olunca (ki neden savunuyorsun Sam gerçekten hiç bir fikrim yok) böyle oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

nesini savunayım miğferin, hakkında bir fikrim yok, araştırıp bakmadım da ilgilenmediğim için. beklentim de yok. oyunla ilgili eleştirimi de yapmışım defalarca. bunların görmezden gelip "miğferi savundun" demek cidden bayağı utanmazlık.

Abi insanlar migfere ve cantaya laf etti, onun uzerine gelip “wow’a sub olmak kadar buyuk bi enayilik degil” dedin. Bu savunmak degil mi asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

miğfer güzel mi demişim, nesi savunma onun? axe’a iade ettim aynen yaklaşımını, herkes kendisine laf gelmiş hissetti. miğfer hakkında o veya bu yönde bir fikrim yok olumlu veya olumsuz. kötü diyebileceğim kadar kötü durmuyor, iyi diyebileceğim kadar da iyi durmuyor. çinliye yaptırmışlar işte, bu kadar çıkmış. derinlemesine araştırmadım da, ilgilenmiyorum da. forumda oyunlar hakkında konuşulurken insanlara çirkeflik yapılması daha çok enterese ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

miğfer güzel mi demişim, nesi savunma onun? axe’a iade ettim aynen yaklaşımını, herkes kendisine laf gelmiş hissetti. miğfer hakkında o veya bu yönde bir fikrim yok olumlu veya olumsuz. kötü diyebileceğim kadar kötü durmuyor, iyi diyebileceğim kadar da iyi durmuyor. çinliye yaptırmışlar işte, bu kadar çıkmış. derinlemesine araştırmadım da, ilgilenmiyorum da. forumda oyunlar hakkında konuşulurken insanlara çirkeflik yapılması daha çok enterese ediyor.

ayrıca adamlar baya baya dolandırıcılık yapıyorlar. çinliye yaptırmışlar okadar olmuş diyecek durum yok burada. herifler canvas demişler (hala da diyorlar) ve gelen çanta pazar torbası. dolandırıcılık baya baya. cashgrab için herşeyi yapmışlar adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

Şöyle bi gugılladım bulamadım CE muhabbeti nedir?

3 sayfa önce koyulmuştu halbusi.

Norak said:

resimdeki pa cantasi gercek degilmis lel,

https://i.imgur.com/C3YL00h.jpg

onun yerine naylon bim poseti ayarinda bisi vermisler millete:

https://i.imgur.com/OwVzSk1.jpg

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/a0zveb/bethesda_responds_to_bait_and_switch_fallout_76/

Features
In addition to the highly-anticipated game, the Fallout 76 Power Armor Edition includes:

Full-Scale Wearable T-51 Power Armor Helmet with West Tek Canvas Carrying Bag

TL;DR Betesta CE alanlara kanvas çanta gösterip, siyah bira poşeti vermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...