Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Sağda solda şu oyuna hala ama senaryo var kasetlerden siz bilmiyorsunuz ama npc var robotlar crash var ama 4 5 saat long session olunca gelebiliyor kim o kadar oynuyor ki falan diye övmeye çalışan bir güruh var.

Oyunu sevip oynayabilir isteyen ama bu oyunun full price bir oyun olmadığı ortada ve bir ton sıkıntısı ortada. Zengin rust'u bu işte.

Birkaç aya base oyunu 5 10 dolar olur DLC falan satarlar 40 dolara lel. 60 basıp alana geçmiş olsun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo john carpenter başgan, doğru demiş ama.

oynamadan senaryo yok filan demeyin, hakikaten oynamadan yorum yapılamayacak bir konu o. order of mysteries quest chaini bitirdim önceki gün, bethesda oyunundaki en duygulandığım questlerden biri oldu, içim buruk yattım o gece, sonunu görmek için yatmadım uykuluyken. :/ main quest de bayağı var ama human npc ve dialog yok, alien oyununda konu yok demek gibi birşey hiçbirşey okumayıp dinlemeyip. başarılı voice work de tonla var (rose çok iyi özellikle) ama işte dialog ağacına yapmamışlar o yatırımı.

çökme oluyor ama orası biraz şans. dün çökmeden 6-7 saat gitti, sonra blast zonea girerken kesşn donacak diye girdim ve dondu resmen. sonra yarım saat oynadım gene aynısı oldu blast zoneda. sonraki blast zoneda olmadı çünkğ dediğim gibi kıyıya köşeye attılar herhalde bilerek bu sefer. mekana bağlı bir durum herhalde. bu arada nuke sahnesi ve sonrası çok iyi harbiden, adamlar atmosferi çok iyiyapmışlar.

rust vs filan gibi toksik bir oyun değil hamdolsun, bir kere sıktı biri henüz , o da bir dk kovalayıo vazgeçti. benim evime sıkan birini de gidip şişledim lol.
Sosyal ağlarda paylaş

full loot ne ya, +15 vanq mı bu itemlar.

max lvl yok zaten, oyunun herşeyini de öyle bitirmek zaman ister, o arada yeni free dlc gelir. pvp için oynanmaz ama, olay pvp değil dayz çakması oyunlar gibi. tamamen kapalı olabilirmiş.

carpenter başgan biraz atmosferinden esinlensin, son filmleri patatese dönmüştü maalesef. güzel birşeyler çekebilir yeniden bunu oynayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama post apo survival oyununda PvP olmasi lazim ya. Full loot filan demiyorum elbette ama tehdit, base basma vs dendigi gibi. Var ama yok gibi anliyorum dediklerinizden.

Yoksa tonla oyuncuyu bir araya getirmenin ne mantigi var ki. Dungeon raid boss kesmece oyunu degil sonucta.

Tamamen solo oynuyor millet zaten twitch'te. Sosyal olmak icin sebep gerek sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

oynamadan senaryo yok filan demeyin, hakikaten oynamadan yorum yapılamayacak bir konu o. order of mysteries quest chaini bitirdim önceki gün, bethesda oyunundaki en duygulandığım questlerden biri oldu, içim buruk yattım o gece, sonunu görmek için yatmadım uykuluyken. :/ main quest de bayağı var ama human npc ve dialog yok, alien oyununda konu yok demek gibi birşey hiçbirşey okumayıp dinlemeyip. başarılı voice work de tonla var (rose çok iyi özellikle) ama işte dialog ağacına yapmamışlar o yatırımı.

yahu bethesda'dan bahsediyoruz; evren npc doluyken bile vasat rpg öğeleri içeren shooterımsı bir fallout yapabiliyorlar ancak.kapasiteleri o.

çarkıfelek diplomasi , stop right there criminal scum, ve benzeri diğer tramvalar çıkar bethesda'nın yazarlığa verdiği eforu deşersek.

oysa fallout 1-2'de , hiç "voice work"'ü olmayan , ama diyaloguyla fln aklında yer edinen onca karakter var.

o yüzden evet oynamadım 76'yı , ama 4'ü fln yeterince oynadım, ordan verdim ben heriflere vereceğim puanı.

öyle böyle bethesda'ya laf atıyoruz peki eskiden nasıldı? nasıl diyaloglar vardı eski falloutlarda?

https://youtu.be/4ujk0PFM6xk

hah şurdan gelip sonra "ama abi ses kayıtları çok kaliteli ha, oynasınız anlatsınız güzel aslında konu" fln demen, pek bişi ifade etmiyor sam.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

yahu bethesda'dan bahsediyoruz; evren npc doluyken bile vasat rpg öğeleri içeren shooterımsı bir fallout yapabiliyorlar ancak.kapasiteleri o.

çarkıfelek diplomasi , stop right there criminal scum, ve benzeri diğer tramvalar çıkar bethesda'nın yazarlığa verdiği eforu deşersek.

oysa fallout 1-2'de , hiç "voice work"'ü olmayan , ama diyaloguyla fln aklında yer edinen onca karakter var.

o yüzden evet oynamadım 76'yı , ama 4'ü fln yeterince oynadım, ordan verdim ben heriflere vereceğim puanı.

öyle böyle bethesda'ya laf atıyoruz peki eskiden nasıldı? nasıl diyaloglar vardı eski falloutlarda?

https://youtu.be/4ujk0PFM6xk

hah şurdan gelip sonra "ama abi ses kayıtları çok kaliteli ha, oynasınız anlatsınız güzel aslında konu" fln demen, pek bişi ifade etmiyor sam.

beğenirsin beğenmezsin ayrı mesele, yok dersen bu elle tutulur bir iddia gayet yalanlanabilecek. hikaye var demişim ben, iyliğini kötülüğünü her oynayan kendi değerlendirir. ha bana da bundan sonra oynamadan konuşma demezsiniz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

tekken'in de sağlam konusu var aslında

o ayı kardeş mesela eskiden eddie'nin arkadaşıymış sonra bozuşmuşlar , bide yaşlı dede birinin bişiysi

ama kimse takmıyor , çünkü oyunun ana temasının konuyla fln pek bi alakası yok. taka tuka adam dövüyorsun

bethesda falloutları'da öyle bişi işte

ne diyim iyi eglenceler sana , dlc'yi preorder yapıp telefondan foto silmeyi unutma, diabloya yer açılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

tekken'in de sağlam konusu var aslında

o ayı kardeş mesela eskiden eddie'nin arkadaşıymış sonra bozuşmuşlar , bide yaşlı dede birinin bişiysi

ama kimse takmıyor , çünkü oyunun ana temasının konuyla fln pek bi alakası yok. taka tuka adam dövüyorsun

bethesda falloutları'da öyle bişi işte

ne diyim iyi eglenceler sana , dlc'yi preorder yapıp telefondan foto silmeyi unutma, diabloya yer açılsın.

konusu var demek mario konusu değil, bayağı bayağı konu var. böyle yorum yapacak kadar bilmediğin aşikar yani. fo2’de olan konudan daha fasafiso bir konu da değil.

diabloyu da çinlinin fason reskinini genuine blizzard experience diye oynayacaklar düşünsün, benim derdim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Rewendor said:

senko said:

Detroidi almasan da olurmus

Aa? Arkadaş tavsiyesiyle aldım çok sağlam oyun falan diye. Bi de Heavy Rain yaratıcısından çıkma falan referansı sağlamdı? Hata mı ettim?

Heavy Rain i sevdiysen al bence. Tam o cins oyun.

Sevmek ne kelime, tapmıştım Heavy Rain'e. Hatta şöyle söyleyeyim, benim PS3'üm yoktu, arkadaşın zorla aklına girip aldırıp sonra 1 hafta PS'ine el koyup Heavy Rain bitirip geri vermiştim, sonra kendime PS4 alınca oyunu kendime de aldım bitirmiş olduğum halde. O derece. Aynı tipse güzel yatırım yapmışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...