Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

aynı pozisyonun laciverti bizim gençlerden birine yapılmıştı sanırım geçen sene. ona da sarı çıkmıştı.

ama şu olayı akşamki maça bağlamak baya tinfoil kafası.
abi o kısmı goy goydu. tabiki aksamki macla alakası yok. Aksamki macla alakası olacak seyler önceki gün cücü demiroren toplantısında halledilmistir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

k1nJo said:

aynı pozisyonun laciverti bizim gençlerden birine yapılmıştı sanırım geçen sene. ona da sarı çıkmıştı.

ama şu olayı akşamki maça bağlamak baya tinfoil kafası.
abi o kısmı goy goydu. tabiki aksamki macla alakası yok. Aksamki macla alakası olacak seyler önceki gün cücü demiroren toplantısında halledilmistir sdf

Namoglu da katılmış mı toplantıya? neler söylemişler?

said:
FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, Beşiktaş'ın 4'ü Fenerbahçe, 7'si de Galatasaray olmak üzere 11 derbi maçını yönetti.
Bu müsabakalarda Beşiktaş, sadece bir galibiyet alırken, sahadan 3 kez beraberlik, 7 kez de mağlubiyetle ayrıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

hakem rezaleti u17 macından baslamıs aksama eglence var.

https://twitter.com/AslanStatisticc/status/1069169706320478208

iyi cocugun bacagı kırılmamıs.

bikere mudaheleyle alakasi yok pozisyon olarak kirmizi kart bu, buna bir hakem sari cikaramaz

ha mudaheleyle ilgili de ustune savciliga gidersin belki iceri atarlar orasi futbolun otesi
Sosyal ağlarda paylaş

Ön sayfa ve bu sayfadaki pozisyonlara hakem ağlaması denilmiş peki doğrusu nedir ? Pozisyonlara faul bile çalmadan devam etmek mi?

Neyse böyle iyi oluyor. Bizi bilmeden gaza getiriyorsunuz ve sonra biz ligi dümdüz ediyoruz. Gerçi 5. yıldız bile hayali kurarım ama nerde öyle 5 sene istikrarlı şekilde ilerlemek futbol liginde
Sosyal ağlarda paylaş

doğrusu u17 maçıyla bu akşamki maçla bağlantı kurmamak
ha bu iki maçla bağlantı kurmuşsun ha amatör kümedeki bayrampaşa maltepe maçıyla ikisi de aynı derecede saçma ve gereksiz

bu ikisiyle bağlantı kurulması yetmeyip bunu bir komplo başlangıcına ve oradan takımın gazlamasına, yeni şampiyonluklara yelken açılmasına bağlamak ise hakaret sınıfında küçük düşürücü ifadelere sokuyor olayı, buradan yazılamıyor diye kendinizi küçük düşürmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ceksinler begenmedigimiz hakemi hic umrumda degil. Hatta baslamısken MHK ve TFF de kendsini de kızaga cekebilir.

Aksam hakem hatasıyla kazanırsak da hic ay adalet ay bilmem ne demeyecegim onu 17 takım birlesip kimsenin yazdım diyemedigi ve nası olduysa yine kimsenin altına imza atmadıgı acıklamayı yapmadan once dusuneceklerdi. Umarım her mac olmayan bir penaltı alarak 1-0 1-0 kazanarak sampiyon oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Valla ceksinler begenmedigimiz hakemi hic umrumda degil. Hatta baslamısken MHK ve TFF de kendsini de kızaga cekebilir.

Aksam hakem hatasıyla kazanırsak da hic ay adalet ay bilmem ne demeyecegim onu 17 takım birlesip kimsenin yazdım diyemedigi ve nası olduysa yine kimsenin altına imza atmadıgı acıklamayı yapmadan once dusuneceklerdi. Umarım her mac olmayan bir penaltı alarak 1-0 1-0 kazanarak sampiyon oluruz.

Ne zaman dediniz ki simdi diyesiniz abi :)

Lehte hata olursa hakem insandir hata yapar.

Aleyhte olursa tff tetikçisi.

Insh guzel mac olur iyi oynayan kazanir ve kimsenin hakem konuşmasına sebep olacak bir sey yasanmaz.
Gecen sene arena'daki mactaki gibi kazanani tebrik eder geçeriz

Ben cok baydim artik hakem konuşmaktan.
Salt futbol konuşulsun burada istiyorum. 30 kadınla ayni yerde çalışıp futbol konusma ihtiyacimi gideremiyorum sdfsc
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...