Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evli olup yüzük takmayan insan modeli

Black_Hand

Öne çıkan mesajlar

Ben de hanim da takmiyoruz. Aldik yuzukleri, taktik bi sure, ben elimi cok sik yikadigimdan ve yuzugun altinin islak kalmasini sevmedigimden takmayi biraktim, hanim da beyaz/duz her turlu altinla derisi yara oldugundan birakti.

Yuzuk takmakla aldatmak arasinda cok bir iliski yok zira yuzugu takan da aldatiyor cani istiyorsa, takmayan da.
Sosyal ağlarda paylaş

Eşimle 2.5 yıldır evliyiz. 2.5 yıldır yüzük takmıyoruz. Yüzük çok rahatsız edici bişi zaten.

2 sene önce köpeğimiz ağır bir hastalık geçirdi. Nasıl olsa takmıyoruz dedik sattık. Hastane masraflarının bir kısmını karşıladı. Çok da iyi oldu. Çok da güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Eşimle 2.5 yıldır evliyiz. 2.5 yıldır yüzük takmıyoruz. Yüzük çok rahatsız edici bişi zaten.

2 sene önce köpeğimiz ağır bir hastalık geçirdi. Nasıl olsa takmıyoruz dedik sattık. Hastane masraflarının bir kısmını karşıladı. Çok da iyi oldu. Çok da güzel oldu.

gecmis olsun. nasi yuzuktu ki odedi abi hastane masrafini?

bizim yuzuklerin ikisi 1000 lira mi ne sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Aceace said:

gecmis olsun. nasi yuzuktu ki odedi abi hastane masrafini?

bizim yuzuklerin ikisi 1000 lira mi ne sdfsd

Bi kısmını dedim zaten :D Bizimkilerin toplamı da 1500 lira tuttuydu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla unutan insanım
hanım sürekli takıyor ben aksam gelip cıkarınca unutuyorum sabah takarsam takıyorum yoksa kalıyor
hanım bişi dmeiyo ama sabah 4 defa eve cıkıp giren adamım birinde araba anahtarını unutup sonra cuzdanı unuttugunu farkedip araba anahtarını evde tekrar bırakan felan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...