Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şirket aracı seçimi

Liebe

Öne çıkan mesajlar

miyaw33 said:

mokoko said:

bana da teklif ettiler de ben kabul etmedim

edemedim lan ne etmedimi

Son kısmı okuyana kadar :hadi len Türk erkeğinin beleş bulsa kabul etmeyeceği iki şey var biride araba diye dusundum

a3ü veren şirket iş teklif etmişti de onu kabul edemedim. yoksa arabayı teklif etseler ne yapar ne eder kabul ederdim canım ayıp ediyosun safdsadf
Sosyal ağlarda paylaş

şirket arabası abi neyine üzüldün boşver şirket düşünsün. ben sırf bu yüzden para yerine arabayı tercih ettim, kendi arabamda her zaman kaza riski var, değeri düşüyor, tamire gittisi geldisi bakımı otu boku bitmiyor diye. şimdi bişi olursa leaseplan düşünsün kafam rahat valla.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim araç da leaseplan.
hemen ertesi gün ikame araç gönderdiler muadil.
hizmetten memnun kaldım ben

Liebe said:

şirket arabası abi neyine üzüldün boşver şirket düşünsün. ben sırf bu yüzden para yerine arabayı tercih ettim, kendi arabamda her zaman kaza riski var, değeri düşüyor, tamire gittisi geldisi bakımı otu boku bitmiyor diye. şimdi bişi olursa leaseplan düşünsün kafam rahat valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence donanım etkiliyor ya, Renault mu Audi mi sorusu ilk bakışta saçma ama boş paket vs. dolu paket'te etkiler baya düşünüyorum. Hele bir de iş arabası veriliyorsa belli ki sık trafiğe, yola çıkıyor olacaksın.

Bence tamamen senin rahat edip etmemene bağlı. Ben gene de Audi derim ama, böyle bir karşılaştırmada muhtemelen Audi'nin boşu bile yeterli donanıma sahiptir (sanırım?)
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Bence donanım etkiliyor ya, Renault mu Audi mi sorusu ilk bakışta saçma ama boş paket vs. dolu paket'te etkiler baya düşünüyorum. Hele bir de iş arabası veriliyorsa belli ki sık trafiğe, yola çıkıyor olacaksın.

Bence tamamen senin rahat edip etmemene bağlı. Ben gene de Audi derim ama, böyle bir karşılaştırmada muhtemelen Audi'nin boşu bile yeterli donanıma sahiptir (sanırım?)

yok abi ben finansta çalışıyorum raporlama/muhasebe, evden ofise- ofisten eve toplam 5 km yol yapıyorum her gün iş için başka yol yapmıyorum sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

20 yıldır araba kullanıyorum.
Hiç kazam yok.
Geçtiğimiz hafta şirket araç verdi, haftasına kaza yaptım.
amazing.

olur oyle, dert etmeye degmez.

bizde eleman 1 sene kullandi, cizik yok. arabaya kendi arabasi gibi bakiyor zaten. baska bir firma getirdim, arabayi degistrecek diger firmadan alacak.
neyse 1 hafta once kapiyi cizdi, 15cm falan bir cizik.

zang diye soktular valla adama. calistigimiz sirket de arkasinda duracak, hot diyecek firma degil amk. maastan aliriz biz dediler hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Abi sadece donanım olarak bakmamak lazım. Sürüş dinamikleri inanılmaz fark ediyor. Misal Reno'nun en dolusu bile dandik A3 kadar keyifli bir sürüş veremiyor diye düşünüyorum. DSG farkı var, yol tutuşu farkı var, vs vs.

Şöför koltuğu masaj yapacağına adam gibi gitsin alet yani özetle.
Sosyal ağlarda paylaş

altında cls olmasına gerek yok bunun için, arabadan biraz anlaman yeterli. 1 serisi, a3 ve cla üçlüsünde cla hem en yavaşı, hem en tıkırtılısı, hem en konforsuzu. çok basit bir test sürüşü ile teyit edebilirsiniz :)

ha bizim apaçi gençler pimp görünümüne bayıldı ama ikinci elde ölüyor araba yukarıda saydığım sebeplerden ötürü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...