Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şirket aracı seçimi

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Selam millet, şirket araç verecekmiş iki opsiyon var sanırım içinde USB bile olmayan bomboş bir audi A3 1.6 tdi ya da megane sedan dizel icon paket. iki araç da otomatik, güvenlik donanımı bile zayıf gözüküyor audinin ama paketten çok emin değilim yarın bir öğreneyim, siz ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

A3’ün 2015 sonrası tüm modellerinde bt vs standart, 1 sene kullanıp 2017 megane’dan a3’e geçen biri olarak a3’te tekerlek bile eksik olsa yine a3’ü seçerim. arada çok büyük fark var.

bu arada arada baya da fiyat farkı var kiralamada bile. neden böyle iki seçenek sunmuşlar anlamadım. a3 ve a180 olsa ya da ne bileyim megane ve toledo olsa anlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

A3’ün 2015 sonrası tüm modellerinde bt vs standart, 1 sene kullanıp 2017 megane’dan a3’e geçen biri olarak a3’te tekerlek bile eksik olsa yine a3’ü seçerim. arada çok büyük fark var.

bu arada arada baya da fiyat farkı var kiralamada bile. neden böyle iki seçenek sunmuşlar anlamadım. a3 ve a180 olsa ya da ne bileyim megane ve toledo olsa anlarım.

a3 managerlara veriyorlar, satış ekibine komple yeni megane getirttiler onlardan kalan araçlar bunlar. bana niye seçenek sundular bilmiyorum finans ekibinden birine araba verdiklerinde şaşırdılar ne versek diye galiba sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

iyi vermisler.

vereceksin skoda fabia. bt falan da olmayacak. temiz.

cok simartiyorlar calisanlari. ucuz is gucu ulkesi olacaktik, mini yunanistan olacagiz bu gidisle.

vag grubu en boş araçta bile artık var galiba bt-usb falan 5.5 inç dokunmatik koyuyorlar sdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

sen bi öğren, yazıcam ben

Attraction paket :( baya boş araç bildiğin hiç bişi yok aynalar katlanmıyor park göstergesi yok usb yok Renoda masaj yapan ısıtmalı koltuk bile varmış sdfdsd ama audinin sürüş keyfinin binde biri yoktur onda da.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

iyi vermisler.

vereceksin skoda fabia. bt falan da olmayacak. temiz.

cok simartiyorlar calisanlari. ucuz is gucu ulkesi olacaktik, mini yunanistan olacagiz bu gidisle.

mesaj troll belki ama çok haklısın. çemizgezekten mezun olup ilk kez istanbul gören tiplere beyaz poloyu veriyorlar hepsi kendini qıraaaLL görüyor. adamın maaşı 3500 tl, şirketin altına koyduğu kiralık aracın aylık maliyeti de 2500 tl. sonuç: sabah trafikte çomarizm. bana kalsa hepsini metrobüse bindiririm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...